Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Par imigrāciju un ne tikai...

Pietiek lasītājs
20.10.2015.
Komentāri (14)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dzeltenie

21.10.2015. 20:52

Asaras ir smieklu augstākā pakāpe.
Jau simtiem gadu Latvijā ir dažādu rasu,nacionalitāšu,bezdzimuma personu sajaukums.Vairums ir dzeltenie....

Atbildēt

21.10.2015. 17:59

»

=>Žurku karalis

Ja ASV tik daudz patērē, laikam viņi briesmīgi ēd


Kad Vējonim būs pilnas bikses, ieraugot protestus, tad tie būs protesti, kas kaut ko būs panākuši. Pagaidām noziedznieki konsekventā pēctecība žņaudz latviešu tautu - sāka Zatlers ar Godmani, Sudrabu, Slakteru, Maizīti - glāba Parex un 20 ārvalstu bankas par mūsu naudu , Bērziņš un Dombrovskis iedzina LV parādos SVF/PB, tagad Straujuma un Vējonis konsekventi un maximāli "piegriež SVF/PB sertificētās skrūves" .

Atbildēt

=>Žurku karalis

21.10.2015. 16:00

Ja ASV tik daudz patērē, laikam viņi briesmīgi ēd? :-)
Laikam drīzāk nenormāla kapitāla koncentrācija.

Atbildēt

Žurku karalis

21.10.2015. 14:25

PLANĒTAS ZEME PĀRAPDZĪVOTĪBA NOSAKA ZEMES RESURSU NELIETDERĪGU IZMANTOŠANU.„Baltā un pūkainā” humānisma teorija ar visām tās tiesībām un vienlīdzībām, praksē izrādījās vistīrākais apmāns. Lieta nav tik daudz rasistiskajās ambīcijās cik elementāros aprēķinos. Dzīves līmenis, uz kādu pretendē rietumeiropietis, pat teorētiski nevar tikt nodrošināts pārējiem planētas iedzīvotājiem. Nepietiek resursu, lai visiem sešiem miljardiem iedzīvotāju nodrošinātu rietumniecisku dzīves līmeni. ASV iedzīvotāji, kuri sastāda apmēram 5% no visiem planētas iedzīvotājiem, patērē 40% no Zemes resursiem. Ja tādu patēriņa līmeni nodrošinātu vēl pieciem procentiem, tas sastādītu jau 80% no visiem resursiem. Bet, ja vēl 2,5% iedzīvotāju, tad Zemes resursi tiktu izmantoti jau 100% apmērā. Ņemot vērā, ka tirgus ekonomikas uzdevums ir nodrošināt augstu patēriņa līmeni, nevajag aizmirst, ka arī eksistēt tā var tikai pie nemitīga patēriņa pieauguma, citādi ies bojā. Ņemot vērā šo apstākli, perspektīva kļūst pavisam drūma. Pat ja šie 12,5% nepieaugs, ko tad darīs atlikušie 87,5% iedzīvotāji? Dzīvos no Marsa resursiem? Ja visi planētas iedzīvotāji, kurus apstrādājusi liberālās demokrātijas propaganda, centīsies sasniegt rietumu standartiem atbilstošu dzīves līmeni, viņiem būs jāekspluatē planēta un arī sev līdzīgie ar rietumnieciskiem tempiem. Bet tas, kā augstāk parādīts, pat teorētiski nav iespējams. Un ASV to lieliski saprot. Un arī mums beidzot ir jāsaprot, ka visa šī liberālā teorija domāta vienīgi tam, lai radītu labvēlīgus apstākļus citu tautu un valstu aplaupīšanai kā arī haosa radīšanai, lai samazinātu goju populāciju.

Atbildēt

?!

21.10.2015. 09:57

Eij tu nost, kāda tumsonība.

Atbildēt

LV teātris

20.10.2015. 23:05

Autora pieminētā "skābekļa piegriešana" Latvijā jau notiek. Labi, ka mēs vēl varam komentēt te, PIETIEK. Ja rietumvalstīs var darboties visi politiskie spēki, no labējiem līdz kreisiem, tad jājautā, vai Latvijā jebkad ir demokrātija bijusi.

Atbildēt

20.10.2015. 22:37

Bēgļu uzņemšana LV ir mēģinājums Latvijas sabiedrību pārvērst reizē ar okupantiem krieviem par galēji kroplīgu dažādu rasu, nacionalitāšu, bezdzimuma personu sajaukumu, kuru viegli kā aklu patērētājsabiedrību kontrolēt un vadīt, kuru plosa dziļas iekšējas pretrunas un kura nekad nenonāks pie vienotiem ētiskiem ideāliem - izņemot ticību deputātu melīgajiem pirmsvēlēšanu solījumiem, kas tiek organizēti par valsts budžeta naudu ar SAB un DP, Centrālās vēlēšanu komisijas, ASV vēstniecības starpniecību. Karš Sīrijā, Irākā ir tikai līdzeklis, lai to panāktu.

Atbildēt

labus

20.10.2015. 22:33

kam - "Lauku pāķim";
- nemaz jau tāds pāķis neesi ;/

Atbildēt

Lauku pāķis

20.10.2015. 20:35

Nu it kā top ES un ASV brīvās tirdzniecības līgums. Ja jeņķi saražo lētāk, tad ari ES vajadzēs ražot vēl lētāk-aldziņām ir jākrīt, jo vairs nav bubuļa PSRS un Varšavas līguma valstu sociālisma. Nu var droši atgriezties pie mežonīgā kapitālisma. Visu laiku runāja par briesmu pilno nelegālo kontrabandistu braucieniem pār vidusjūru. Nu iestājies klusums pirms vētras...Merkele kko sāk runāt par bēgļu vešanu pa tiešo no Turcijas. To rādīs vēsture, bet škietās, ka pēc kāda laika runās par vergu dzīšanu uz ES nevis bēgļiem. No kā tad bēg bēgļi-no ES un jeņķu sponsorēta slaktiņa....tagad mudīgi jāved prom no Turcijas, jo bēgļi vēl var nejauši sadomāt bēgt atpakaļ uz Asada ar krievu palīdzību atbrīvotajām teritorijām...

Atbildēt

A.K.

20.10.2015. 18:18

»

vista

Jauna verdzības valsts. Ne velti Vācijā dedzina islamistiem sagatavotās mītnes


Nu nevajag tik lētticīgi ļauties sarīdīšanai.Apjēdziet, taču, ka ne jau islāmisti radīja Latvijā apstākļus, ka tūkstoši un tūkstoši Latvijas iedzīvotāju bija spiesti emigrēt, ne jau islāmisti izzaga Latviju. Saucamie bēgļi arī ir tikai bandinieki šajā netīrajā spēlē. Tie, kas vāra šo putru, pieturas pie senā principa - skaldi un valdi! Un tad latvieši tiek rīdīti pret krieviem, krievi - pret latviešiem, abi kopā - pret muslimiem, baltie pret melnajiem,melnie - pret baltajiem, nabagie pret bagātajiem, bagātie pret nabagajiem, neticīgie pret ticīgajiem utt.,utt. Jo vairāk sabiedrībā būs naida un šķelšanās, jo vieglāk ar to būs manipulēt.

Atbildēt

A.K.

20.10.2015. 18:04

Jā, puzle sāk veidoties par attēlu. Vēl jāpiemin iecerēto čipizāciju un, pilnai kontrolei pār cilvēkiem, pāriešanu uz bezskaidras nauudas norēķiniem. Starp citu, jau pirms gandrīz gada bija SEB bankas filiāles, kuras darbojās tikai ar bezskaidru naudu. Vērojot notikumus,nāk prātā anekdote, kura beidzās ar: orķestris s...os, publika - s...os, un tad uz skatuves iznāku es - viss baltā...
Tā pasaules "glābējs" gatavo savu uznācienu.

Atbildēt

vista

20.10.2015. 17:53

Jauna verdzības valsts. Ne velti Vācijā dedzina islamistiem sagatavotās mītnes

Atbildēt

reptilis

20.10.2015. 17:21

Vispār, loģiski.

Atbildēt

lauķis

20.10.2015. 16:44

jaunā pasaules kārtība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...