Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā noderēs. Ja ES iedos vēl kādu naudiņu, tad būvēsim tālāk. Cik saprotu, tad kaut kā tā domā Satiksmes ministrija un līdz ar to arī ministrs. Un, ja neiedos, vai iedos pēc gadiem desmit?

Cik saprotu, tad no publiski izskanējušās informācijas prioritāte ir „Rail Baltica” pamattrase. Arī tai vēl nav saprotams finansējums, un pašlaik tiek domāts, kā samazināt izmaksas. Tātad loģiski būtu pieņemt, ka ES finansēs vispirms pamattrases izbūvi, bet savienojums ar Rīgas centru un lidostu būs kaut kad vēlāk, ja būs vispār. Iespējams, pēc 2030. gada, jo līdz tam laikam vajadzētu sākt funkcionēt pamattrasei.

Ja ES nepiešķirs finansējumu Rīgas šķērsojumam, vai būvēsim to par budžeta līdzekļiem, tas ir - uz parāda pieauguma rēķina? Būtu interesanti dzirdēt satiksmes ministra skaidrojumu.

Pašlaik ir divi varianti par finansējumu. Viens publicēts portālā Delfi.lv, otrs db.lv un kaut kā īsti kopā neiet.

Delfi.lv: "Šobrīd ir pieejami līdzekļi vien tilta pirmajiem trīs labā krasta balstiem un laidumiem starp tiem."

db.lv: "Projekta finansējumu 81–85% robežās nodrošina ES infrastruktūras savienošanas instruments, bet atlikušo daļu – Latvijas valsts budžeta līdzekļi."

Kā tad tur galu galā ir?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...