Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā liecina plašsaziņas līdzekļos publicētā informācija, Iekšlietu ministrijas pārraudzībā esošajās veselības un sporta centra nodaļas „Dzintari” (Jūrmalā) telpās izmitināti 46 patvēruma meklētāji. Informāciju par to, ka 2021. gada septembra sākumā Iekšlietu ministrijas telpās Jūrmalā izvietoti ārzemnieki, apliecina arī citi plašsaziņas līdzekļi.

Ņemot vērā augstāk minēto, pieprasām LR iekšlietu ministrei sniegt skaidrojumu:

Kādi faktori/apstākļi tika izvērtēti un analizēti, pieņemot lēmumu par migrantu (ārzemnieki, kuri ir/nav lūguši patvērumu Latvijā) izmitināšanu Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodaļā „Dzintari”, Jūrmalā?

Cik no Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodaļā „Dzintari”, Jūrmalā izmitinātajiem migrantiem, nokļūstot Latvijā, valsts robežu ir šķērsojuši likumīgi (legāli)?

Kāds ir migrantu, kuri 2021. gada 2. septembrī bija izmitināti Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodaļā „Dzintari”, Jūrmalā, sadalījums pēc to izcelsmes valsts un sadalījums, no kuras valsts ieradušies Latvijā?

Kādas ir izmaksas un to finansēšanas avots viena migranta uzturēšanai dienā, kurš izmitināts Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodaļā „Dzintari”?

Kā Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodaļā „Dzintari” tiek nodrošinātas centra pamatfunkcijas, ja tajā pašā laikā centrā tiek izmitināti migranti?

Kāda ir migrantu izmitināšanas sistēma Latvijā, iespējamie scenāriji un rīcības modeļi? Vai ir izstrādāts rīcības plāns, kā rīkoties pie strauja migrantu pieplūduma?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...