Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Par nejēdzībām

Jānis Miezītis
09.01.2016.
Komentāri (14)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

12.01.2016. 16:47

»

Nost Robezas

https://tencinusarunas.wordpress.com/2013/09/13/putins-ir-maigi-licis-pasaules-zidu-kopienai-manit-ka-var-atvert-pandoras-ladi-ja-kads-nav-pamanijis-antons-blagins/ ,protams ka skaidri ir jasaprot, ka lieta grozas ap divam zidu kopienam A-zidiem un R-zidu bandu. Un cilvecei navejoss var but tas, ja ...


Drīzāk domāju, ka ES mērogā sabiedrība tiek mākslīgi sašķelta kastās. Eiroparlamentārieši ir augstākā kasta, augstāk atalgota, lai kādas nejēdzības neiestātos ES - korupcija, beztiesiskums, bēgļu noziegumi, ar ES naudu iejaukšanās ES valstu ekonomikā utt.

Otra kasta ir valstu vadītāji, prezidenti, premjeri, ministri.. visiem milzīgas piemaksas, privilēģijas, beidzot darbu - arī pieeja Eiropas naudas sadalei, bet trešā kasta ir oligarhi, atsevišķa, priviliģēta, kuriem ir tikai viena prasība - sazagtos ar ofšoriem miljonu miljonus turēt Šveices bankās, lai ES valstis pamazām visas var pakļaut ar SVF/PB politiku pasaules visbagātāko cilvēku interesēs, jo šeit tiek šim valstīm aizdota šo bagātāko cilvēku nauda.

Tauta tiek pieskaitīta pie zemākās kastas - neaizskaramajiem - viņiem nav tiesību un pienākumu, visas savas tiesības pret viņiem realizē bankas un valstis.

Godaprāta šajā sabiedrība nav. Saskaņā ar ASV valdošo teoriju un praksti ārpus partiju interesēm - nav sabiedrības kā tādas, Nav arī to domu, kas valdošājiem jāņem vērā.

Viszemākā kasta LV sabiedrībā skaitās mediju portālu komentetāji,kas runā par taisnību un patiesību. Viņi no valsts tiek izslēgti kā sabiedrības viedoklis.

Atbildēt

Nost Robezas

11.01.2016. 13:01

https://tencinusarunas.wordpress.com/2013/09/13/putins-ir-maigi-licis-pasaules-zidu-kopienai-manit-ka-var-atvert-pandoras-ladi-ja-kads-nav-pamanijis-antons-blagins/ ,protams ka skaidri ir jasaprot, ka lieta grozas ap divam zidu kopienam A-zidiem un R-zidu bandu. Un cilvecei navejoss var but tas, ja sie grupejumi apvienosies, jo ideologija un merkis viniem abiem ir viens. Jo vairak uz planetas Zeme ir Valstu, robezu, jo ilgak cilvece pastaves. Judaisms un kristietibu apris Islams, bet tas ari nav pretruna, jo merkis tiek sasniegts un Allahs tas pats Jahve jeb allahims vien ir. Viena energija kustibas, virzibas un informativais (egregors) lauks.

Atbildēt

Korupcija

10.01.2016. 16:20

Tikai Bankas/bankieri iegus materialu labumu no Imigrantu bariem (dzivoklu, maju celtnieciba, sadzives krediti). Imigranti ir plikadidas. Vaciesi ka tauta ir partikusi, vaciesim viss ir un kreditus nemt nav vajadzigs, tad ka izkrapt-atnemt-nonemt naudu no partikusajiem vaciesiem? Vienpersoniska Vara (subjektiva), ir loti bistama, atlika vien cionistam-bankierim piekukulot Vacijas Kancleri Merkeli un ar ES ir cauri! Vienu dienu Merkele saka kad imigracija ir slikti, multikulturalisms ir izgazies, bet tiko Bankieris uzmet uz Merkeles bankas konta naudu, Kanclere Merkele sak bazunet par Imigracijas nepieciesamibu. Patiesiba ta ir noziedziba ar Valsts nodevibu:

Atbildēt

10.01.2016. 12:21

Drīzāk domaju, ka ES mērogā sabiedrība tiek mākslīgi sašķelta kastās. Eiroparlamentārieši ir augstākā kasta, augstāk atalgota, lai kādas nejēdzības neiestātos ES - korupcija, beztiesiskums, bēgļu noziegumi, ar ES naudu iejaukšanās ES valstu ekonomikā utt.

Otra kasta ir valstu vadītāji, prezidenti, premjeri, ministri.. visiem milzīgas piemaksas, privilēģijas, beidzot darbu - arī pieeja Eiropas naudas sadalei, bet trešā kasta ir oligarhi, atsevišķa, priviliģēta, kuriem ir tikai viena prasība - sazagtos ar ofšoriem miljonu miljonus turēt Šveices bankās, lai ES valstis pamazām visas var pakļaut ar SVF/PB politiku pasaules visbagātāko cilvēku interesēs, jo šeit tiek šim valstīm aizdota šo bagātāko cilvēku nauda.

Tauta tiek pieskaitīta pie zemākās kastas - neaizskaramajiem - viņiem nav tiesību un pienākumu, visas savas tiesības pret viņiem realizē bankas un valsts.

Atbildēt

reptilis

10.01.2016. 11:42

»

Jēdzīgi par nejēdzībām


Trāpīgi!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.01.2016. 10:30

»

Neiedziļinoties detaļās

Mums te ir viens kangaru grupējums kas jau desmitiem gadu uz krūtīm sev sit latvietis nr.1, pa to laiku izzogot, izpārdodot, likvidējot piesmej mūsu valsti...


Tā kā gatavojieties bauri, drīz eiropa atgriezīsies pie sava tipiskā stāvokļa - verdzība ar sātanisma piegaršu

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

10.01.2016. 10:28

Mums te ir viens kangaru grupējums kas jau desmitiem gadu uz krūtīm sev sit latvietis nr.1, pa to laiku izzogot, izpārdodot, likvidējot piesmej mūsu valsti.

Nīderlandes karalis aicina atgriezties pie feodālisma
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/dutch-king-willem-alexander-declares-the-end-of-the-welfare-state-8822421.html

Atbildēt

Edge

09.01.2016. 22:07

»

lauķis

Kāpēc man ir sajūta ka Maizītim ir visciešākais sakars ar šo nejēdzību radīšanu un kultivēšanu


Atceries 1991.g. janvāri! Reizēm labi iecerētais nemaz tik labi nebeidzās. Šitādus miezīšu rakstus 1991.g. publicēja "biezā slānī" - graudi krita sagatavotā augsnē. Kā pienācis pļaujas laiks, tā pļāvējus dziļšs izbrīns pārņem? Vēsture turpinās...
Sveiciens visiem barikāžu cīnītājiem apaļajā jubilejā!

Atbildēt

lauķis

09.01.2016. 21:23

Kāpēc man ir sajūta ka Maizītim ir visciešākais sakars ar šo nejēdzību radīšanu un kultivēšanu?
Klausieties manos vārdos , neskatieties uz maniem darbiem.

Atbildēt

reptilis

09.01.2016. 21:11

Vispār labi uzrakstīts...šur tur varētu piesieties,bet visumā labi.

Atbildēt

A.P.

09.01.2016. 20:00

Citāts: "Pirmajā posmā tiek sagatavota nejēdzībai vajadzīgā augsne. Tas nozīmē, ka nejēdzības pieņemšanai attiecīgi tiek sagatavota konkrētās teritorijas iedzīvotāju sabiedriskā doma un nejēdzības vajadzībām pieskaņota šajā teritorijā valdošā likumdošana. Protams, ka, lai to visu varētu izdarīt, ir jāizveido arī nejēdzību kultivēšanai piemērots šīs teritorijas pārvaldes aparāts." Šajā posmā noteikti nākas runāt par augsnes adekvātumu attiecīgajām manipulācijām.To, ko var izdarīt ar augsni "latvieši" noteikti nevar izdarīt ar tādām augsnēm kā "dāņi", "zviedri". Piemēram, vācieši zina, ka nacisms bez "vācu" augsnes adekvātuma nebija iespējams. Katras tautas mentalitātei piestāv savas ideoloģiskās un politiskās manipulācijas. Latvieši nav izņēmums. Latvieši visu ir godīgi nopelnījuši.

Atbildēt

Eduards Lunis

09.01.2016. 19:59

-Nē ,Miezīša kungs,nē! Nējēdzības ir jau sen pāraugušas vissmagākajos noziegumos-GENOCĪDS PRET SAVU TAUTU, VALSTS NOZAGŠANA UN IEDŽĪŠANA PATĀDU VERDZĪBA! UN TIE VĒL NAV VISI VARTURU BOZIEGUMI!
Tāpēc-AICINĀM VISUS LATVIJAS CILVĒKUS-
--2016. G. 4.MAIJĀ, RĪGĀ, PRETIM OKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL 14-OS ,-NOTIKS -LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
SAPULCES MĒRĶIS-NEVARDARBIĢA LATVIJAS VARAS MAIŅA! TIKS IZVĒLĒTA PAGAIDU VALDĪBA
Latvijas glābšanas komisija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...