Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Visus mūsu valsts neatkarības 30 gadus brīnījos, kāpēc nav atklāts neviens nopietns Krievijas spiegs, kāpēc nav pieķerts neviens latviešu bāleliņš - politiķis, kas sadarbojies ar Krievijas specdienestiem un sniedzis tiem ziņas?

Brīnījos tāpēc, ka, zinot latviešu pērkamību, nenormālo čekistu un komunistu skaitu mūsu valdībās, zinot to, kādu milzīgu naudu Krievijas izlūkdienesti tērē visas pasaules valstu politiķu uzpirkšanai, un to, ka korupcija sit valstī visaugstāko vilni, spiegus (gan no Krievijas, gan Latvijas puses) vajadzētu atklāt regulāri.

Bet nekā… aizdomīgs klusums bija visus šos gadus. Vai tiešām Krievijas specdienesti ir tik dumji, ka neizmantotu savu galveno ieroci - Krievijā noslepenoto VDK ziņotāju kartotēku, ar kuras palīdzību nebūtu pat jāuzpērk latviešu politiķi?

Un vēl es visus šos gadus domāju, ka agri vai vēlu pienāks brīdis un kāds spiegs tiks pieķerts. Prātoju... tas gan būs liels un briesmīgs notikums - bumbas sprādziens Latvijas politikas garlaicīgajā dīķī. Un kāds kauns un negods būtu tam nelietim - latvietim, kas spiegojis Krievijas labā... nodevis savu Dzimteni, savu tautu.

Nezinu, vai tikai man tāda sajūta bija... bet, kad arestēja Ādamsonu par spiegošanu Krievijas labā un valsts nodevību, nekādu parsteigumu un izbrīnu nesajutu.

Neredzēju arī nekādu lielo sabiedrisko nosodījumu... visi uzņēma šo ziņu kā pašsaprotamu, ikdienišķu parādību, it kā kāds politiķis - dzērājšoferis būtu nokļuvis aiz restēm.

Presē un internetā nekāda lielā šūmēšanās nebija manāma... nu varbūt tik pirmajās dienās. Aizdomīgs klusums bija visus šos 30 gadus, kad neviens nebija pieķerts, un aizdomīgs klusums arī tagad, kad beidzot vienu atklāja. Par ko tas liecina...?

Lai vispirms paceļ roku tie, kas tic mums pasniegtajai pasakai... valstī visus šos gadus neviens politiķis nav sadarbojies ar Krievijas izlūkdienestu... arī Jānis Ādamsons, šis čekists, kas bez lustrācijas bija aktīvi ņēmies pa politiku jau ilgu laiku, 25 gadus bija cītīgi kalpojis Latvijas labā, godprātīgi glabājis valsts noslēpumus, un tad dzīves izskaņā galīgi slimam Jankam ienāk prātā ģeniāla doma - A DAVAI KA ES PASPIEGOŠU KRIEVIJAS LABĀ! Nu un, kā sāk Ādamsons spiegot, uzreiz mūsu brašais izlūkdienests šo paņem ciet...

Vienmēr, kad notiek kāda sen gaidīta, patīkama lieta, jūti gandarījumu un vari pateikties Dieviņam vai valstij... vienvārdsakot, pēc izvēles. Kad notiek divas patīkamas lietas, prieks ir divtik liels. Nu, bet kad nāk viens pēc otra labi pārsteigumi, kas turklāt ir viens ar otru saistīti, tad sāc domāt par likumsakarību... sāc domāt, ka kāds ietekmīgs draugs Mums palīdz. Dažreiz palīdz, bet dažreiz var pa rokām uzsist un paskubināt.

Kad ASV iekļāva ABLV melnajā sarakstā un lika mums darīt galu Krievijas melnās naudas atmazgāšanai, likās - nu beidzot esam ķērušies tam klāt. Tad vēl viens patīkams mirklis - ASV uzliek sankcijas Lemberga patvaļai Ventspils brīvostā. Opā... kas to būtu domājis... pat nebijām nekad cerējuši... domājām, Lembergs ostā mūžīgs.

Pa vidu mūsu zaglīgo baņķieri "Rimsi" pieķer un ietupina. Kas gan visus šos 30 gadus nezināja, "Rimsītis" ņem uz ķepu...? Visi zināja un domāja, ka viņš ir nenogremdējams. Bet nekā... un atkal, vai tā nejaušība?

Kuŗš to būtu domājis, ka Lembergs tagad tupēs cietumā bez atpūtas kompleksa "Drostaliņas"... bet tas, mīļie draugi, ir noticis. Un teikšu vēl vairāk... kas to būtu domājis - Šķēle un Šlesers iesilda apsūdzēto solu tiesā! Brīnums! Un tagad vēl pirmo latviešu spiegu noķeram!

Mani mīļie laikabiedri (kā teiktu "nācijas tēvs"), vai nav par daudz nejaušību vienā īsā laika sprīdī? Varbūt mūsu stratēģiskais partneris un valsts drošības garants ASV ir pielicis savu roku... kaut kur palīdz, kaut kur "uzbrēc" un kaut kur uzšauj pa pirkstiem.

Varbūt mūsu stratēģiskajam partnerim un pasaules lielvarai ir beidzot piegriezies, ka NATO valstī Latvijā ilgstoši plosās oligarhi - Krievijas interešu lobētāji. Varbūt ASV ir beidzot ir sapratusi, ka izdarījusi milzīgu kļūdu, uzņemot bez lustrācijas mūs NATO.

ASV redz, kas notiek mūsu valstī (tm ir vēstniecība), - milzīgā korupcija, biedējoši lielais Krievijas aģentu skaits, milzīgā nauda, ko Putins izlieto Latvijas politiķu uzpirkšanai... noteikti zina par slepeno operāciju ar tā saucamajiem čekas maisiem, ko izlūkdienestu valodā sauc "operatīvais pasākums - uzmanības novēršana"...

ASV ir zināms, ka Latvijas valdībās un Saeimā kopš Neatkarības atgūšanas lielākoties strādāja VDK aģenti, kurus Krievija nav izdevusi un kuri, esot uz āķa, var sniegt slepenas ziņas mums nedraudzīgajai kaimiņvalstij. ASV beidzot tas viss ir piegriezies, un tās mums gan palīdz, gan "uzbrēc" un liek saņemties.

Nu tad, lūk... Jānis Ādamsons ir viens no šī mūsu stratēģiskā partnera un drošības garanta ASV "uzbrēciena" - A KUR IR SPIEGI, KĀPĒC NAV ATKLĀTS NEVIENS SPIEGOŠANAS GADĪJUMS?

Korupcija, kā zināms, iet roku rokā ar valsts nodevību... mums Rietumi reiz uzspieda KNABU, lai korupciju izskautu... bet čekistu - komunistu valstiņa ātri to lietu nokārtoja - neilgā laikā KNABs tika degradēts ar visādu "vilnīšu" un "streļčenoku" palīdzību.

Vai zināt, kāpēc ASV ar Ukrainu neiet viss, kā vajadzētu... tur viss ir tāpat kā pie mums, tikai vēl briesmīgāk - KORUPCIJA UN MILZĪGAIS KRIEVIJAS AĢENTU SKAITS.

Vienvārdsakot, mīļie laikabiedri, mūsu čekistu un komunistu sistēmai tika dots uzdevums - atklāt Krievijas spiegus. Bet kāpēc tieši Ādamsonu... man, personīgi, nav šaubu, ka Janka ir sadarbojies... bet kāpēc tieši viņš, un vai viņš vispār ir tas bīstamākais spiegs mūsu Greizo spoguļu karaļvalstī? Vispār jau baisi paliek, kad uz sitiena un pasūtījuma var ātri izdot sabiedrībai spiegu.

Tas, ko es sākumā teicu... man nav šaubu, ka Ādamsons ir nelietis, ziņotājs... bet man nav arī šaubu, ka to viņš darīja visus šos 30 gadus. Varbūt Sistēma ievēroja mūsu nozagtās valsts tradīciju un izdeva saplosīšanai vislielāko kretīnu no viņai zināmajiem spiegiem. Kurš ir atstrādāts materiāls, nodzēries un par daudz izgaismojies... un vēl no Lemberga staļļiem.

Ir vēl arī cita lieta... ir liels jautājums, kādā veidā valstij var nodarīt vislielāko kaitējumu. Vai kā Ādamsona gadījuma... ar valsts noslēpumu izpaušanu un slepenas informācijas nodošanu ienaidniekam...? Bet var arī citādā veidā - ar darbiem un un rīcību, ar stulbu likumu pieņemšanu, lustrācijas neizmantošanu, Abrenes atdošanu... milzīgās korupcijas veicināšanu... Ar nekā nedarīšanu! Varu turpināt bezgalīgi... viss tas sen jau ir pateikts.

Sakiet, lūdzu, vai tā nav valsts un tautas nodevība, kad ceturtā daļa tautas šajos neatkarības gados ir izdzīta no valsts? Pasakiet, lūdzu, kurai valstij tas ir izdevīgi, ka latvieši bēg no Latvijas? Tikai Krievijai! Vai tā nav strādāšana un kalpošana ienaidniekam?

Vai Jānis Ādamsons aizdzina latviešus no savas Dzimtenes? Vai Jānis Ādamsons izveidoja mūsu valstī nabadzību un korupciju?

Par spiegošanu un kalpošanu Krievijas labā būtu jātiesā visa mūsu valsts elite... visas lielākās partijas - Lemberga ZZS, Šķēles Tautas partija, visas Šlesera atraugas, Vienotība ar visiem saviem kloniem, NA, TB/LNNK. Un visa nodevīgā inteliģence, kas klusējoši visu valsts nozagšanu ir atbalstījusi.

Latvieši un to atbalstītās partijas, gļēvā uzpirktā inteliģence ir izdarījuši tādu valsts nodevību, kas Putina Krievijai pat sapņos nav radījusies - radīja tādus apstākļus, kad valsts iedzīvotāji masveidā pamet savu valsti. Lūk, mūsu īstie spiegi!

Mums ir prokrieviska, novārtā un Krievijas mediju telpā pamesta Latgale... Vai tā nav valsts nodevība! 30 gadus pēc neatkarības nav vēl robežas savestas kārtībā. Kas tas ir, ja ne nodevība pret valsti un tautu.

Un tāpēc tāds klusums ir negribēšana publiski apspriest nožēlojamo nelieti Janku Ādamsonu. Visa politiskā elite, visas ilggadīgās politiskās partijas un klusējošā inteliģence ir tādi paši kaitnieki kā Jānis Ādamsons.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...