Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

02.05.2016. 17:33

»

Tā ir tipiski latviska reakcija! Latvietis vienmēr ir stukačs, zemisks mēsls, kurš priecājās par otra nelaimi. Nepateicība ir latviešu lielākā laime


Neprojicē savu līkdeguņa dabu uz latviešiem. Nezinu nevienu citu tik pacietīgu, strādīgu un godprātīgu tautu!

Atbildēt

CENZĒTS

11.04.2016. 11:39

»

robis

Šādi gadījumi, kad policijas darbinieks ne par to, ne par šo tiek apsūdzēts kriminālā nodarījumā, notiek diezgan bieži. Nereti viņi tiek attaisnoti pēc vairākus gadus ilguša procesa. Tas ir veids kā ietekmēt godīgus policistus. Tagad viens čalis nevar sagaidīt tiesu par korupciju. Pierādījumu pret viņu...


Tas ir elementāri loģiski un gluži likumsakarīgi - pašu "ķēķa tiesībsargu" radīta un uzturēta "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMA, kas ikdienišķi tiek izmantota "shēmošanai" un "lietu" falsifikācijai pret parastajiem "izstrādes figurantiem", sekojoši neizbēgami "paņem priekšā" un iznīcina arī pašus šīs SISTĒMAS elementus un apkalpotājus. Un protams, ka tas notiek pēc tieši tādas pašas "lietu" falsifikācijas "shēmas" un ar tieši tādām pašām "procesuālajām" u.c. garīgās / fiziskās spīdzināšanas metodēm, kā ikdienišķajos gadījumos ar parastajiem "izstrādes figurantiem".

Ir sacīts: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribi izbaudīt uz savas privātādas." ;)

Atbildēt

robis

07.04.2016. 14:08

Šādi gadījumi, kad policijas darbinieks ne par to, ne par šo tiek apsūdzēts kriminālā nodarījumā, notiek diezgan bieži. Nereti viņi tiek attaisnoti pēc vairākus gadus ilguša procesa. Tas ir veids kā ietekmēt godīgus policistus. Tagad viens čalis nevar sagaidīt tiesu par korupciju. Pierādījumu pret viņu nav nekādu un tiesa arvien tiek atlikta. Tikmēr viņš ir atstādināts no darba, algu nesaņem, nav par ko uzturēt ģimeni. Uzkrājumu nav, jo viņš ir bijis godīgs policists, kas dzīvo no rokas mutē.

Atbildēt

alljo

07.04.2016. 13:10

uzhas. cik klases ir autoram?

Atbildēt

Jautajiens

07.04.2016. 11:27

Kas tad te? Čekas karognesējs Kostja atkal sanarkojies?

Atbildēt

?

07.04.2016. 09:11

»

Tā ir tipiski latviska reakcija! Latvietis vienmēr ir stukačs, zemisks mēsls, kurš priecājās par otra nelaimi. Nepateicība ir latviešu lielākā laime


Savukārt lietuviešiem ir teiciens, ka ugunsgrēks kaimiņu mājā ir tas pats, kas Ziemassvētki un Lieldienas reizē...

Atbildēt

Twaikastr.

07.04.2016. 06:42

»

...

mաաաաաաաաաա աաաաաաաաաա աաաաաաաաաա աաաաաաաաաա աաաաաաաաաա...


Kā, vai tad dakteris tev vēl nenoņēma to sasodīto datoru?!

Atbildēt

tu nu gan esi naivs

07.04.2016. 03:20

»

jibiorio

Tas masāžas salona gadījums bija ārpus visiem rāmjiem, tāpēc nesaprotu, kā to var saistīt ar kaut ko kopā


mentu kari par to ,kurs jumtos masazas salonus.miris bomzis ir tikai iegansts cinai ar konkurentiem.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.04.2016. 23:49

Mana rīta lūgšana: Dievs, pasargi mani no Latvijas policijas. Ar pārējiem ienaidniekiem, ar Tavu palīdzību un saviem spēkiem tikšu galā...

Atbildēt

Gaiziņš

06.04.2016. 21:30

Cik zinu, tad Gaiziņa ielā ir visādas īpatnības, tai skaitā atveramas restes otrajā stāvā kopā ar evakuācijas sistēmu, kas ļauj klientiem brīvi cirkulēt iekšā un ārā neizmantojot oficiālo ieeju. Tas droši vien ir ierīkots biznesa plāna sastāvā un kā maksas pakalpojums turīgiem un svarīgiem apmeklētājiem.

Atbildēt

cements

06.04.2016. 19:08

Patversmē tikai ievesti 2 bomži. Viens joprojām dzīvs, bet otrs miris. Labie policisti ieveda to, kurš dzīvs. Lai PIETIEK nointervē dzīvo un lai dzīvais pastāsta kā bija. Dzīvajam būtu jāatceras, ka tajā liktenīgajā naktī viens cits bomzīts patversmē nomira.

Atbildēt

.06.04.2016.

06.04.2016. 19:07

Tā ir ,ka dzelteno rasi nosauc par latviešiem......

Atbildēt

06.04.2016. 18:56

Tā ir tipiski latviska reakcija! Latvietis vienmēr ir stukačs, zemisks mēsls, kurš priecājās par otra nelaimi. Nepateicība ir latviešu lielākā laime..

Atbildēt

rr

06.04.2016. 18:28

tā notiek kad bada maizē augušajiem iedod varu, viņiem nekad nepietiks. Risinājums ir viens - vadības maiņa, ja kolektīvs un iekšējā sistēma netiek galā.

Atbildēt

jibiorio

06.04.2016. 18:23

Tas masāžas salona gadījums bija ārpus visiem rāmjiem, tāpēc nesaprotu, kā to var saistīt ar kaut ko kopā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...