Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uzreiz atbildu kritiķiem, kas mēģinās iebilst no sliekšņa. Es zinu, kas bija fašisti un kur tie radās. Zinu, ka nacisti bija Vācijā, ludīti Anglijā, bet hunveibini - Ķīnā. Es neesmu valodnieks, un vārds “ekobiomedfašisti” man liekas neveikls. Tikai mēģinu apelēt pie Eiropas pieredzes un atrast apzīmējumu parādībai, kura ir ļaunāka un tālejošāka par 3.Reiha ideoloģiju, kas joprojām cilvēku apziņā nostiprinājusies kā ļaunuma etalons.

Bet tas tā nav. Jo nacistu rokās nebija pat 10 daļas no šodienas neliešu arsenāla. Tā kā pieturēsimies vien pie vecā, labā apzīmējuma “fašisti”, ko godam nes doktora Mengeles kolēģi baltos uzsvārčos, Gebelsa mantinieki Feisbukā un klimata pārmaiņu “liecinieku” sektas adepti, algotņi un līdzskrējēji, no kuriem mudž latvju establišments un masu mediji.

Vai organizēta pretošanās kustība pastāv?

Pēdējās dienās Eiropa vārās, mutuļo un vietām pat deg. Briseles policija bēg un meklē patvērumu metro stacijās, demonstranti izmanto paštaisītas iekārtas petaržu izšaušanai, un tautas naids lēnām virzās pareizā gultnē - pret globālistu korumpēto, prettautisko lokālo varu.

Vienota pretošanās fronte gan joprojām nepastāv, vērojama reģionāla un informatīva pārrobežu sadarbība. Tomēr drīzumā sagaidāma arī nopietnāka koordinācija un finanšu plūsmas pastiprināšanās, jo globālistu nekaunīgais uzbrukums devis skaidru signālu nacionālajam kapitālam daudzās valstīs. Un šis, pamatā rūpnieciskais, kapitāls saprot, ka, nepārejot aktīvā uzbrukumā, tas zaudēs globālajiem plēsoņiem.

Notikumu gaita visu saliek pa vietām, pat mūsu Izmirātā iesēdināts Lembergs, bet ierosināti procesi pret Šleseru un Šķēli. Un var pat nešaubīties, ka bezkompromisa Bordāna “troikas” ietupinās jebkuru dzīvu būtni, ja vien to prasīs globālo baņķieru intereses un kurss uz vietējo konkurentu iznīcināšanu. Paredzams, ka nacionālais kapitāls savai aizsardzībai drīz radīs gan savas kustības, gan arī cīņas ideoloģiju.

Kur slēpjas pretošanās kustības spēks?

Pamatkļūda, ko pieļāva globālās afēras un Lielā Reseta plānotāji, ir fatāla un izriet no viņu mehāniskās pasaules uztveres, - viņu skatījumā mēs esam tikai bioroboti, staigājoši gaļas gabali, kuros piezemēt vakcīnas un dokumentēt tās fermas uzskaites sistēmās digitālā veidā. Dieva jēdziena un garīgās pasaules šajos aprēķinos nav. Dieva gan bieži vien nav arī Rietumu vidēji statistiskā cilvēka pasaulē, bet tas pilnīgi noteikti slēpjas Rietumu cilvēka arhetipiskajā konstrukcijā un neredzamajā kodā. Mēs visi esam no Renesanses, tas pamatos nav sātanisms, bet dievcilvēka un garīgu meklējumu koncepts un cilvēka būtības pirmkods, ko neuzrāda labi apmaksātu gēnu inženieru dārgās iekārtas.

Savukārt šis pats pirmkods signalizē jebkuram Eiropas iedzīvotājam, ka ienaidnieks ir pietuvojies pie pašas cietokšņa sienas un tālāka atkāpšanās nav iespējama. Un šis ienaidnieks ir atnācis ne tikai paņemt viņu un viņa mantu, bet arī ielauzties viņa būtībā un modificēt viņa ķermeni.

Cik augsts ir sāpju slieksnis?

Bija interesanti vērot, cik ātri vai lēni mans paziņu loks sāka saprast visa notiekošā absurdumu. Dažiem viss bija skaidrs pirmajos plāndēmijas mēnešos, daži nav sapratuši vēl tagad, pat bez darba sēdēdami. Tomēr šobrīd notiek lavīnveidīga pamošanās no mentālās komas, jo dabiskā racionalitāte strauji atgriežas pie kritisku sliekšņu sasniegšanas.

Labi strādā aizkustinošā Kariņa vēlme iemānīt trešo šprici pa virsu divām citām tikpat bezjēdzīgām. Vakcinēto biežā slimošana un nāves ir padarījušas procesu absurdu vairākuma acīs, ko apstiprina arvien sarūkošie vakcinācijas tempi. Nākošais klupšanas akmens ir vakcīnu derīguma termiņš, jo tūlīt plašs sabiedrības slānis kļūs “nesadarbīgs” un daudzi 3. reizi durties vairs neies. Presings uz šo sabiedrības daļu ir neproduktīvs, jo ļoti daudziem vairs nav ko zaudēt, un es nebrīnītos , ja kāds īpaši “nesadarbīgs” mēģinātu ielauzt Pavļuta pauri tā vietā, lai saņemtu “balstvakcīnu”.

Taču vairums izmisušo cilvēku, kas joprojām ir savas valsts patrioti, domā absolūti pareizi. Un, proti, jo ātrāka un nesaudzīgāka būs pretošanās un valdošās elites nobīdīšana, jo labākā starta pozīcijā un atjaunošanu atradīsies valsts. Jo samierināšanās ar vardarbību to nenovērš, upuris nonāk arvien zemākā spirāles posmā. Domājot par maizi, nedrīkst aizmirst par brīvību, - tas ir taisnākais ceļš, lai pazaudētu abus.

Ko darīt?

Globālistu kontrolētie mediji, profesionālie siseņēdāji, “eksperti” un cita globālistu tauta klaji sola pārtikas cenu pieaugumu, piegādes ķēdes tiek apzināti sarautas, minerālmēslu ražošana lēnām apstājas. Fakts, ka tuvojas bads, ir acīmredzams.

Un nevajag gaidīt, ka Kariņa valdība pieņems valsts programmu par degvielas ražošanu uz vietas, valsts lauksaimniecības programmu Latvijas apgādei ar graudiem un elementāro pārtiku. Nesagaidīsiet pat tad, kad pusvalstij vairs nebūs ko ēst.

Viņi ceļ un cels nodokļus tik ilgi, kamēr ikviens sapratīs, ka ir tikai viens vīruss un tā ir Kariņa hunta. Un tautas izdzīvošana ir tikai tautas rokās, un izdzīvošanas kvalitāte ir atkarīga no tā, cik ātri šo huntu izdosies likvidēt. Maldu migla ir kritusi, nav vakcinēto un nevakcinēto, nav krievu un latviešu. Ir cilvēki pret robotiem, gluži kā Terminatorā.

Katrs no mums ir kareivis, katrs nes brīvo garu, katram ir tiesības izvēlēties, kādā pasaulē viņam dzīvot. Šķiru cīņa nekad nav nesāpīga, arī šoreiz nāksies tikt galā ar klimaktēristiem, zaļās pārejas klimatneitrālistiem, bezoglekļa publiku, globālās sasilšanas praviešiem un citiem nejēgām, kas vai nu aiz stulbuma vai naudas dēļ karo nepareizā pusē.

Karot nepareizajā pusē ir ļoti nopietni. Amerikāņu dokumentālie kadri rāda, kā raustās Dr.Mengeles kolēģu kājas pie karātavām. Vai Jums, Latvijas ārsti – LTV sejas, liekas, ka viss Jūsu sadarītais tā vienkārši “uzsūksies”? Vai Jums, Koalīcijas biedri - balsojamie roboti, liekas, ka Jūsu balsojumi nav pierakstīti? Vai esat dzirdējuši, ka revolūcijas apēd savus bērnus?

Klausa Švāba pieteiktā 4.industriālā revolūcija nebūs izņēmums - tā apēdīs Jūs!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...