Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu vot

06.10.2016. 15:19

es arī jau pēc pirmajiem dažiem teikumiem iedomājos, ka šis no ceha pārpublicēts. bet nekā.

Atbildēt

interesanti

06.10.2016. 09:50

pats izskatās pēc "dračītāja"

Atbildēt

haha

05.10.2016. 14:49

sen nebiju tā smējusies:)))) lai kā arī bija domājis autors, bet viņš precīzi iezimējis nākotni:)))

Atbildēt

vecāku vaina!

05.10.2016. 12:47

Ja vecāki nebūtu izlikušies "moderni", bet toreiz reāli būtu paskaidrojuši, ka homoseksualitāte ir pataloģija un slimība, tad tādi pārdzīvojumi un nervu stress Tev nebūtu bijis jāpiedzīvo.

Atbildēt

sence

04.10.2016. 09:06

Visstulbākais teātris ir tad, kad tev liek izvēlēties - vai nu tu esi ar krieviem, vai ar homoseksuālistiem. Ļoti slikta garīgā atmosfēra Latvijā. Gribas visus manipulatorus, politikāņus sūtīt uz elli kopā ar visiem kampējiem - grābējiem.
Lai nestāsta, ka vara pieder tautai.

Atbildēt

nu tak

03.10.2016. 20:56

»

Januss

Kādēļ šis ceha dublikāts atrodas šeit


sūdi - pie sūdiem..

Atbildēt

švamme

03.10.2016. 19:04

tāda lieta kā ironija par liberastiem, nevienam neienāca prātā?

Atbildēt

Januss

03.10.2016. 15:02

Kādēļ šis ceha dublikāts atrodas šeit?

Atbildēt

par futbolistiem

03.10.2016. 14:44

»

viedoklis

Domaju, ka raksts ir nirgasanas par cilvekiem, kam nepatik homoseksualisms. Lai paraditu, cik mes normalie esam stulbi. Neviens cilveks, kam nepatik homoseksualisma propoganda nedomaa par to katru dienu un stundu, kaa seit parspieleti rakstaa var lasit. Kartejais Varaviksnes pasutijums


futbolistiem vel izdevies saglabat apgerba formu,basketbola cirku neskatos principa,jo smidina speletaju lidz celiem nolaistie trusoni.
p.s. Lidz sim vismaz Rigas centraltirgu vareja nopirkt viriesu peldbikses ,bet tagad ari no turienes tas ir pazudusas sorosa propogandas iespaida.

Atbildēt

!

03.10.2016. 14:40

»

:-(

Autors patiešām ir psihiski slims, vajadzētu ārstēties


varbut streipa un rinkevica draugelis.

Atbildēt

Murovejs

03.10.2016. 14:38

Laikam jājautā Lapsam, ko te dara un kāpēc ir pārpublicēts šeit šis raksts?

Atbildēt

viedoklis

03.10.2016. 14:19

Domaju, ka raksts ir nirgasanas par cilvekiem, kam nepatik homoseksualisms. Lai paraditu, cik mes normalie esam stulbi. Neviens cilveks, kam nepatik homoseksualisma propoganda nedomaa par to katru dienu un stundu, kaa seit parspieleti rakstaa var lasit. Kartejais Varaviksnes pasutijums.

Atbildēt

ha

03.10.2016. 13:24

»

:-(

Autors patiešām ir psihiski slims, vajadzētu ārstēties


Piekrītu, normāls cilvēks tādus murgus nerakstītu.
Varbūt, ka pats ir zilais lakatiņš?

Atbildēt

Fēlis

03.10.2016. 13:00

»

ha

Šķiet, ka raksts ir izraisījis pretēju reakciju cerētajam


Nez vai tā tas bija domāts. Manuprāt, kāds pediņš mēģināja parādīt stubā gaismā tos, kuri ir pret sadomijas glorifikāciju.

Atbildēt

ha

03.10.2016. 10:21

Šķiet, ka raksts ir izraisījis pretēju reakciju cerētajam :) .
Nav jau to troļļu tik daudz, pāris tipiņi var sarakstīt n-tos komentus ar dažādiem nikiem.

Atbildēt

peregars

03.10.2016. 09:41

Man kā Veņičkam jājautā:"Kā jums raksts-sūds, vai -tīri neko?"
"Drīzāk jau pirmais"-atbildēja mani biedri....

Atbildēt

:-(

03.10.2016. 09:38

Autors patiešām ir psihiski slims, vajadzētu ārstēties.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

03.10.2016. 09:35

Pēcpadomju gados latviešu kultūras vēsturē jaunums ir latviešu vispārējā masveidīgā pievēršanās perversajam. Agrāk latviešu kultūrā nepastāvēja latviešu masveidīga un sistemātiska pievēršanās perversajam. Tas ir gaišo un gudro latviešu jauns panākums savā kultūrā. Tagad perversais ir kļuvis ne tikai garīgo interešu saturs, bet atklājās kā latviešu mentalitātes iezīme. Šī iezīme ir sastopama perversajos satoriskajos un rīgas nelaika latviešu jaunaudžu intelektuālo pederastu murgojumos, hermanviepļu iestudējumos latviešu teātros, pederastu delfmedijos, universitātes „akadēmisko” pseidointelektuāļu tekstos/projektos, internetā latviešu perversu puāromēslu iekārtotajos saitos. Perversais ir obligāts komponents šodienas latviešu inteliģences garīgajā burbuļošanā. Katru dienu tiekamies ar latviešu inteliģences perverso mentalitāti – slimīgu, pretdabisku tieksmi seksuālajā jomā. Perversā mentalitāte ir kļuvusi latviešu inteliģences jaunāko paaudžu identitātes pazīme. Šajā sakarā dabisks ir jautājums par šīs latviešu kultūras novitātes izcelsmi, iemesliem, pamatojumu, izskaidrojumu. Vai latviešu perversās mentalitātes uzplaukšana ir saistīta ar latviešu vispārējās attīstības zemo līmeni jeb nepieciešams cits izskaidrojums? Vai latviešu perversās mentalitātes uzplaukšana ir saistīta ar „plurālisma” un „demokrātijas” smirdēšanu pēcpadomju laikā? Vai latviešu perversās mentalitātes uzplaukšana ir saistīta ar ļoti zemo izglītības līmeni, humanitāro zinātņu tradicionālo provinciālismu un seklumu latviešu populācijā? Vai latviešu perversās mentalitātes uzplaukums ir Rietumu ievazāta sērga, ņemot vērā latviešu klasiskās aprobežotības veicināto nespēju ignorēt Rietumu piespēlētā neoliberālā postmodernisma perversijas devu? Vai latviešu perversās mentalitātes uzplaukšana sakņojās latviešu inteliģences riebīgajā politiskajā verdziskumā, patoloģiskajā stulbumā, neinteliģentumā, morālajā niecībā, sociālās atbildības trūkumā?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...