Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pat, ja sadomājat balsot par Jaunupa-Bondara „aparistiem”, nekādā gadījumā neaizmirstiet no šī saraksta izsvītrot supernekauņu – ar 54. numuru sarakstā atrodamo Ilonu Geidi, kas cita starpā arī sūc nodokļu maksātāju naudu kā Saeimas frakcijas Attīstībai/Par biroja darbiniece. Tūlīt paskaidrošu – kāpēc šāds raksturojums.

Šajās dienās Ilonas Geides izmantotais „aparistu-progresistu” vēlēšanas kampaņu auto tika pieķerts, novietots invalīdu stāvvietā (skat. pirmos divus foto). Auto tika pie soda „plākstera”, savukārt pseidoinvalīde – deputāta amata kandidāte aizrautīgi taisnojās, ka tas neatkārtosies nekad, nekad, pavisam nekad.

Taisnošanos ir vērts nocitēt pilnībā. „Vēlos no sirds lūgt piedošanu par AP!/PRO vēlēšanu kampaņas auto novietošanu stāvvietā, kas paredzēta cilvēkiem ar invaliditāti. Goda vārds, es nepamanīju šo zīmi, bet tas NAV attaisnojums. Es apsolu, ka tas neatkārtosies nekad.

Paldies arī par pelnītā soda piemērošanu. Tādu pašu summu šodien esmu ziedojusi cilvēku ar invaliditāti un viņu draugu organizācijai "Apeirons". Uzskatu, ka vides pieejamības veicināšana pilsētā ir ļoti būtiska un pret to nekādā gadījumā nedrīkst izturēties vieglprātīgi. Vēlreiz lūdzu piedošanu par šo rīcību,” – to visu I. Geide bija sarakstījusi feisbukā.

Taisnošanās bija tik sirsnīga, ka tai gandrīz varēja noticēt – pat neņemot vērā, ka sirsnīgo vārdu autore ir deputāta amata kandidāte, turklāt startē no, manuprāt, visciniskākās blēžu un krāpnieku partijas, kāda nu mums Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās ir sastopama. Partijas, kuras spice domā, ka par naudu var nopirkt visu.

Taču... pagāja brītiņš, un tieši šī pati I. Geides izmantotā automašīna (skat pēdējās četras fotogrāfijas) jau atkal bija nolikta vietā, kas paredzēta noteiktiem transportlīdzekļiem noteiktās situācijās – un nevis tāpēc, lai auto īpašniecei nevajadzētu, tā sacīt, sasprindzināt pēcpusi, sperot dažus desmitus „lieku” soļu.

Īpaši zīmīgi tas, ka šoreiz „apariste-progresiste” auto bija novietojusi vietā, ko viņas pašas partijas biedri bija slēguši visa veida satiksmei, atvēlot vietiņu tikai preču piegādes transportam. Taču, kā saprotams, Jaunupa, Pūces un Bondara politkompanjonei nekaunība nav jāaizņemas...

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...