Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kolorītais uzņēmējs Kaspars Kazanovskis (Caune) jau labu laiku sociālajos tīklos aktīvi izaicināja dažādas tiesībsargājošās spēka struktūras. Viena no tām bija VID Finanšu un muitas policijas pārvalde, kuru tolaik vēl vadīja Kaspars Podiņš (ar iesauku Viskija ģīmis).

Eskalējoties konfliktam, nāca klajā daudzi neglaimojoši fakti par K.Podiņu un viņa vadīto VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldi, piemēram, pietiek.com publicētais https://www.pietiek.com/raksti/generalis_podins_bija_tada_kema,_ka_vins_vispar_nesaprata,_kas_tur_notika/, pēc kā citas tiesībsargājošās iestādes pievērsušas K.Podiņam savu uzmanību, kas rezultējusies vairākos kriminālprocesos, pēc kā K.Podiņš tika atstādināts un beigu beigās zaudēja savu silto amatu - https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/atlugumu-iesniedzis-vid-nodoklu-un-muitas-policijas-ilggadejais-direktors-podins.a490672/

Savukārt Kaspars Kazanovskis sociālajos tīklos aktīvi izglīto valsts amatpersonas, kā un kur pareizi pieņemt kukuļus un citus neatļautus labumus, kā pareizi parūpēties par vecumdienām, kā arī izklāsta, kā un kurās iestādēs ir sakārtojis lietas.

Tas viss sākotnēji izskatījās pēc blefa un vienkāršas zīmēšanās, līdz manā rīcībā nonāca informācija, kā un kur Kaspars Kazanovskis ir sakārtojis savas sievas Viktorijas Kazanovskas (iesaukas Eskortniece un Instazvaigzne) lietas, lai viņa varētu izvairīties no administratīvās un, iespējams, kriminālatbildības par “aplokšņu” algu maksāšanu un nodokļu nemaksāšanu lielajos apmēros.

Tātad 2023.gada 26.septembrī pie Strēlnieku ielas 5, Rīgā, kur atrodas “Riga Nails” salons, četri jaunieši iestājās par sociālajām garantijām salona darbiniecēm un par godīgu nodokļu nomaksu. Piketa laikā salona telpās atradās VID darbinieki, kuri ir veikuši pārbaudi (sīkāk spraigie notikumi bija aprakstīti rakstā https://www.pietiek.com/raksti/pret__riga_nails__ipasnieci_-__instazvaigzni__viktoriju_kazanovsku_sak_administrativa_parkapuma_procesus/). VID nosūtīja informāciju arī Valsts darba inspekcijai, bet rezultātā pēc visām pārbaudēm Viktorija Kazanovska izrādījusies “tīra, balta un pūkaina”.

Savukārt, par Viktorijas Kazanovskas veikto huligānisko uzbrukumu Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldē 2023.gada 4.oktobrī tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process par Administratīvo sodu likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā  11. panta pirmajā daļā minēto pārkāpumu, kā arī 12. panta pirmajā daļā minēto pārkāpumu (par sīko huligānismu un maznozīmīga miesas bojājuma nodarīšanu).

Pēc administratīvo procesu uzsākšanas bēdīgi slavenais Kaspars Kazanovskis vairākārtēji telefoniski sazinājās ar mani un brīdināja par atbildību viņa priekšā un soda mēriem, kādus viņš veiks, ja neatsaukšu savus iesniegumus par V.Kazanovskas izdarītajiem administratīvajiem pārkāpumiem. Kad es izklāstīju savu pozīciju Kazanovska kungam un to, ka iesniegumus neatsaukšu, viņš mani pabrīdināja, ka tāpat sakārtos lietas kā parasti.

To, ka lietas tomēr tika sakārtotas, esmu sapratis brīdī, kad 2023.gada 1.decembrī saņēmu RPP Centra pārvaldes amatpersonas lēmumu par nosūtīšanu uz ekspertīzi, jo bija pilnībā skaidrs, ka speciāli tika “nogulēts” laiks ekspertīzes veikšanai, lai būtu pamats administratīvā pārkāpuma procesa izbeigšanai. Protams, arī eksperts bija iesmējis par to, ka šādi parasti nenotiek un šim lēmumam vairs nav nekādas nozīmes, jo vairs nav iespējams konstatēt nekādus miesas bojājumus. Rezultātā RPP Centra pārvaldes priekšnieks Kaspars Ķikuts 2024.gada 3.janvārī, piesedzot savas darbinieces neizdarību, nekompetenci vai prastu korupciju, pieņēmis lēmumu par administratīvā pārkāpuma procesa izbeigšanu.

Tāpec, ja jūs redzat, ka salonā “Riga Nails” tiek apkalpota viena otra RPP darbiniece, kura acīmredzami nevarētu atļauties šādas luksusa procedūras, nebrīnieties.

Savukārt administratīvā pārkāpuma procesa par sīko huligānismu izskatīšana vairākkārtīgi tika atlikta, pamatojoties uz Viktorijas Kazanovskas lūgumiem. Iemesls atlikšanai un procesa vilkšanai garumā bija arī visnotaļ “interesants” un “pamatots”. Instazvaigzne ir atradusies Apvienotajos Arābu Emirātos un likusi Instagram aplikācijā savās bildēs peldkostīmā. Minētais arī apliecina īpašu RPP amatpersonu pretīmnākšanu Viktorijai Kazanovskai un jebkādu objektivitātes trūkumu, izskatot administratīvā pārkāpuma lietu.

Rezultātā šī gada 18.martā tika pieņemts lēmums par ārkārtīgi lielas naudas soda (40 eiro) piemērošanu Viktorijai Kazanovskai, kura, protams, ir ļoti nožēlojusi izdarīto. Tās pašas dienas vakarā Viktorija Kazanovska savā Instazvaigznes profilā ielikusi video, kurā ir iesmējusi par saņemto sodu, noniecinājusi cietušo personu un izplatījusi nepatiesu informāciju. Var jau būt, kā silikona un botoksa zvaigznei ir tik niecīgas IQ dotības, ka tā pat neatšķir RPP un tiesu, bet administratīvā pārkāpuma procesu no civilprocesa, bet gan jau viņai būs iespēja ar to iepazīties nākotnē. Ja vien visuvarenais Kaspars atkal visu nesakārtos.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...