Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pēc Preses kluba

Ilze Viņķele, Saeimas deputāte, Vienotība*
09.04.2017.
Komentāri (122)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lvantiglobalisti

14.06.2017. 13:59

»

Šajā

Rakstā zilo advokāti Viņķ elli noraida 80% lasītāju. Loģiski


Vinķele kā jokdare gan ir visai labi izprotama savā daiļradě.Caurā katliņa principa operātore ar visai interesantu pedalizāciju.Pincīšu ğenializācijas vaginālā virsotne.

Atbildēt

Viedoklis

23.04.2017. 09:29

»

Sidlav.

TV Rīga24 problēmas ir ne tikai Bogustovs.bet arī vēl vairāk dumjais,orandžais mērkaķis Streips


Nezinu vai Streips ir orandžs vai zils, bet joprojām nesaprotu viņam veltīto raidījumu "Vēlais...". Kam tas domāts un kas to skatās? Katru reto reizi kad minūtes trīs mēģinu to skatīties, man rodas jautājums- kāpēc man būtu jāzin smalki amerikāņu kongresmeņu ķīviņi desmitgažu garumā un kāpēc tas tiek pasniegts tādā nikna skolmeistara tonī- it kā jau 9reizes par to būtu stāstīts un es nespēju to saprast un atcerēties. Par Bogustovu- vispār bezcerīgi, sava viedokļa uzstiepšana jebkuram, pat konkrētās jomas autoritātēm un ekspertiem, pilnīgi nebaudāmi raidījumi, kuros Bogustova verbālā diareja aizņem 60%raidījuma laika un tiek demonstrēta necieņa pret viesi.

Atbildēt

Šajā

17.04.2017. 15:37

Rakstā zilo advokāti Viņķ elli noraida 80% lasītāju. Loģiski!

Atbildēt

saša

16.04.2017. 22:03

Vienotībai un viņkelei nāksies atbildēt
par sadarīto.To viņi saprot, tāpēc velk iekšā svešu armiju.Kad viņiem mēģinās atņemt imunitāti, tad būs bļāviens par hibrīddraudiem un komandantstunda.

Atbildēt

Sidlav.

14.04.2017. 19:50

TV Rīga24 problēmas ir ne tikai Bogustovs.bet arī vēl vairāk dumjais,orandžais mērkaķis Streips.

Atbildēt

mieru,tikai mieru!

13.04.2017. 20:34

Galvenais ir ar mirdzošām acīm teikt dedzīgas runas praidu dalībniekiem.Un to Vinķele prot un dara lieliski.Tur arī viņas vieta.Gan jau kāda no attiecīgajām organizācijām viņu un ārlietu ministru paņems pie sevis,lai nebūtu jāpacieš Kramiņa un pārējās tautas "vardarbība un muļķība,tumsonība un homofobija".Ilze ir varena un būs.

Atbildēt

aina

13.04.2017. 18:44

Ko var melot,jau pašā sākumā PATI neļāva Kramìšam izteikties,pat raidìjuma vadìtājs VIŅAI aizrādìja...vienalgi VIŅA turpināja lamāties.

Atbildēt

Aurošanas pedagogs KRĀNIŅŠ

12.04.2017. 23:12

Es tai Viņķelei vēl parādīšu!

Atbildēt

kase

12.04.2017. 20:01

Gribu Jāni Domburu redzēt TV ekrānā, kaut vai vadot raidījumu "cik mēs zaļi"

Atbildēt

Marks

12.04.2017. 19:01

Laba atbilde tiem, kas Kramiņu ceļ debesīs: http://raimondssenko.blogspot.com/2017/04/dumjam-but-ir-labi-stiligi-un-seksigi.html

Atbildēt

ExCess

12.04.2017. 11:22

Speciāli noskatījos šo raidījumu, pēc vispārējās ažiotāžas...

Koments pamatā viens: BEIDZOT KĀDS tai iedomīgajai, pastulbajai, melīgajai, demagoģiskajai, pašpārliecinātajai, lecīgajai un, ko tur slēpt, no tiesas PRETĪGAJAI viņķelei (speciāli ar mazo burtu) bija spējīgs AIZVĒRT MUTI!!!
Kramiņa kungs - visu cieņu! (cepuri nost, kā saka!:)
Tā trulā, atbaidošā persona PIRMĀ sāka apsaukāties, gānīties, pārtraukt visus ar kviecieniem par "totālu stulbumu" - šādi apzīmējot vnk CITA viedokli un domas, atšķirīgas no viņējām, - jo vnk jenotiem ir PIERASTS, ka visi pūš viņu sasmakušajā stabulē, un tieši CITIEM ir jāaizveras jeb "jāiet prom"! MALACIS arī Aivis, kas ĻĀVA izpausties - kaut vai CIK, bet tomēr!
(Bogustovs - njāāā, JAU TĀ par to uzblīdušo muldētāju nebij nekādas augstās domas, tagad - nu vnk NOŽĒLOJAMI!!, - par KO tu esi pārvērties, Bogustov, - jenotu pakaļlaiža un tukls mērkaķis, nekas vairāk!!) :(
Žēl. Kāretējo reizi - žēl... :(

(un, ja ir taisnība iepriekšējā komenta autoram - par "izvērtēšanu" - VĒL jo vairāk žēl un traģiski.. KO DARĪT?!? Ko?? :( ielās iet? (kas nekad nenotiks, diemžēl..) ir CITI varianti?)

:(

Atbildēt

Marlēna

11.04.2017. 15:54

»

Vai Latvijai ir izvēle

Draudi jau piepildījušies


Un kam par to jāpateicas ???? Nav grūti uzminēt...
:((

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

11.04.2017. 15:20

Draudi jau piepildījušies

NEPLP izvērtēs Preses kluba atbilstību nacionālajam pasūtījumam

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

11.04.2017. 15:02

»

zebest

Tas radījums parādīja raidījuma vadītāja pilnīgu nespēju veidot normālu sarunu pat pretēju uzskatu ļaudīm. Žurnālistam tā tā kā būtu viena no pamatprasmēm. Tātad vadītāju TV būtu jāsūta mācīties kursos uz kādu laiku vai nekavējoties jālaiž vaļā no šīs mocīšanās, gan jau cilvēks kaut ko prot daudz labāk...


Bet tas tak ir tipiski. Viena no melu midzeņu funkcijām ir slēpt, noklusēt informāciju. Sistēma tiek organizēta tā, lai nesanāktu liels cilveku skaits nedzirdētu, piemēram, ka kangari ir kangari. Kad notiek brīnums un ir uzaicināts kāds kas sāk runāt par šo patiesību, uzreiz sākas pamuļķu tēlošana.
Rekur vēl viens piemērs ar Kramiņu. Ievērtējiet raidījuma vadītāja jautājumus, it sevišķi par saimnieciskajiem jautajumiem pēc 8:00 min
https://www.youtube.com/watch?v=MHeqRR0GaXQ

Atbildēt

zebest

11.04.2017. 08:52

Tas radījums parādīja raidījuma vadītāja pilnīgu nespēju veidot normālu sarunu pat pretēju uzskatu ļaudīm. Žurnālistam tā tā kā būtu viena no pamatprasmēm. Tātad vadītāju TV būtu jāsūta mācīties kursos uz kādu laiku vai nekavējoties jālaiž vaļā no šīs mocīšanās, gan jau cilvēks kaut ko prot daudz labāk.
Otrreiz neskatīšos, bet man grūti atrast, kur tur deputātei pāri nodarīja personiski tā kā viņa raksta.
Tas kadrs viducī, pēc vārda Ansis šķiet, kaut ko vispārēju klāstīja. Vai tad viņš skaitās žurnālists? Nu tas būs pārpratums.

Atbildēt

ggg

11.04.2017. 06:24

»

Nieva

Šīs bija latvijas tv pirmais skatāmais raidījums par politiku. Žēl, ka pēdējais


Regulāri skatos Šoreiz gan pusē izslēdzu ārā Sāka krist uz nerviem tas stulbais āksts Kramiņš . Nevarēju saprast vai smagā dzērumā atnācis vai no dabas šizofrēniķis . Kaut kas ar galvu jeb kurā gadijumā Šitāds duraks vēl pedagogs esot

Atbildēt

?

11.04.2017. 00:11

»

Punkts

Kramiņš ir pedagogs? Viņš uzvedās vīrieša necienīgi.Un tie, kuri komentāros rupji un anonīmi apsaukājas, nav ne par matu labāki par Kramiņu. Tas bija un ir pretīgi


Varen neanonīmais punkta kungs, vai savas domas paust raidījumā, ir vīrieša necienīgi? Vajadzēja ieturēt jēlo oficiālās propagandas toni, kā to dara tas bezcerīgais Bogustovs? Un apsaukāties taču sāka tā aizskartā kundzīte, ja netici, noskaties vēlreiz raidījumu.

Atbildēt

Karote

10.04.2017. 22:57

Bogustovs ir vien izkalpīgs balamute.. pelna maizīti saldi dūdojot par "eiropas vērtībām ". Savos radioraidījumos bieži vien iekuļas dillēs, kad kāds nepiekrīt ģenerālajai līnijai.. ir jautri klausīties kā Ansis glazē kaku par kompeti.. :) Ierindas klerks bez jebkāda sava viedokļa. Kā pateiks augšā tā pūtīs. Bet naudiņu ta gribas, var saprast.

Atbildēt

soldiere of fortune

10.04.2017. 19:20

Viena prasta bāba! Aizgāja projām, jo zināja, ka sekos nepatīkama saruna, par izglītības kvalitāti lv.

Atbildēt

Alexa

10.04.2017. 19:14

Vinķeles kundze nu nevajag puņķoties. Esmu ļoti daudzas intervijas ar Jums klausījusies. Nu piedodiet.... Es vienmēr šausminos par to cik zema līmeņa cilvēki mums sēž valdībā. Katra intervija ar Jums ir viena vienīga komēdija. Mēs ģimene skatāmies un smejamies. Jo nu piedodiet, bet neesiet Jūs īstajā vietā. Tāpēc ne velti Jums ir balsošanās vislielākie mīnusi sabalsoti. Diemžēl Jūs esiet neprofesionālisma kalngals, beidzot mēģiniet to saprast un ejiet prom no turienes, kur Jūs esiet pilnīgas kauna traips. Nav vieta Jums valdībā.

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

10.04.2017. 18:26

Neargumentēta "CIETUŠĀS" STAMBULAS KONVENCIJAS ieviesējas demagoģija. Cieņa Kramiņam.

Atbildēt

:)

10.04.2017. 18:22

»

Vanda

Bogustovs ir izcils, gudrs, erudīts, ļoti spējīgs žurnālists, lai viņam veicas, PALDIES


Par citu - nezinu, bet žurnālists viņš nekāds labais nav. Ja būtu - citādi uzvestos šai pārraidē :)

Atbildēt

Eu!

10.04.2017. 17:23

Viņķele! Nemelo, ir pilnīgi otrādi - tu nespēj ievērot NEKO, ko te melīgi soli. Un tieši tu turi tautu par spļaujamtrauku, kurā kraukāt savus netīros purduļus!

Atbildēt

Andris

10.04.2017. 17:18

Pirmkārt, no uzaicinātajiem viesiem bija viena spilgta personība, protams, ka tas bija Edgars Kramiņš, protams, ar saviem plusiem un mīnusiem, bet atklāts, godīgs un drosmīgs: pateica to, ko zina visi. Pārējie divi uzaicinātie - Ansis Bogustovs un Ilze Viņķele nevis negaidīti, bet likumsakarīgi atstāja nožēlojama pārpratuma iespaidu.
Otrkārt, par personību nodēvētais Bogustovs nav personība, bet nesakarīgs, netalantīgs balamute, kas savā uzbāzīgajā vārdu gūzmā atražo tikai savu impulsīvo domāt nespēku, kuram lielas nedienas ar loģiku, faktu izpratni un to savietošanu kontekstā.
Treškārt, Viņķele nepārsteidza nemaz, jo pilnībā un kārtējo reizi apliecināja savu aklo stūrgalvību, kuru nevada prāts, bet milzu augstprātība un gražīgas būtnes cienīga histērija, nespējot atturēties pat no draudiem atņemt raidījumam valsts finansējumu.
Ceturtkārt, savaldīgais raidījuma vadītājs Aivis Ceriņš pelnījis vismaz vienu atzinību, jo ļāva visam notikt tā, kā notika, ja neļautu, zaudētājs būtu TV24 un raidījums "Preses klubs".
Piektkārt, raidījums lieku reizi atkailināja TV 24 vārīgāko ahileja papēdi - Bogustovu, kas padarījis par neskatāmiem raidījumus, kurus viņš it kā vada, bet nevada, jo haotiskas vārīšanās manierē saka priekšā atbildes uz saviem nekompetentajiem un bieži vien netaktiskajiem jautājumiem... arī ar augstu intelektu apveltītiem raidījumu viesiem, piemēram, Daukšte, Inkēns, Šņore, Lapsa, Rajevskis....
Visbeidzot. Nesaku, ka Bogustovs ir slikts žurnālists, viņš vispār nav žurnālists. Un vai TV 24 beidzot nebūtu jāizšķiras - vai nu TV 24 vai Bogustovs?

Atbildēt

Marlēna

10.04.2017. 17:09

»

Zulis

ŽUĻA murgi


Nu tev jau labāk zināt par saviem murgiem. :D

Atbildēt

Špics

10.04.2017. 16:55

»

pats

Un par ko pati balsosi? ZZS? NA? SC? Kuri ir tie, kas nedara neko sliktu


Balsoju un balsošu par partiju un tās biedriem, kas nav bijusi ne pozīcijā, ne opozīcijā līdz šim.

Un Latvijā tevis nosauktās partijas (ZZS, NA, SC) nav vienīgās, lai arī kā tavi kungi censtos iezombēt mums jums izdevīgo "mazākā ļaunuma viedokli", ka ir tikai tās viņu partijas un visas pārējās ir sīkpartijas, kuras neko nejēdz un par tiem nav vērts balsot, tā saglabājot šiem kangariem varu un naudas plūsmu.

Atbildēt

Marlēna

10.04.2017. 16:49

»

pats

Un par ko pati balsosi? ZZS? NA? SC? Kuri ir tie, kas nedara neko sliktu


Tad jau manīs, kādi politiskie spēki vēl parādīsies pie apvāršņa, bet jebkurā gad.tā nebūs ne Vienotība, ne SC,, ne arī ZZS, par ko balsošu.

Atbildēt

Punkts

10.04.2017. 16:41

Kramiņš ir pedagogs? Viņš uzvedās vīrieša necienīgi.Un tie, kuri komentāros rupji un anonīmi apsaukājas, nav ne par matu labāki par Kramiņu. Tas bija un ir pretīgi.

Atbildēt

Marlēna

10.04.2017. 16:32

Korumpētības, zagšanas un dažādu mahināciju apjomu ziņā LV ir tuvu Grieķijas līmenim, ja ne vēl sliktāk! Un ja parēķināsim, cik gadus Vienotība ir valdībā un to vadījusi, tad kam par to jāatbild, ja ne šai partijai un tās biedriem ????? Tātad Kramiņa k-gs daudz nebija pāršāvis pār strīpu savos izteicienos, tiesa, ne jau Ilze Viņķele viena pie vainas.
Stulbākais tikai tas, ka gndr varu galvot, ka nākamajās Saeimas vēlēšanās Vienotība pārspļaus 5% robežu kā likts, pateicoties LV tuvredzīgajiem un visu piedodošajiem vēlētājiem. Un labi, ja vēl ne 10%.... :(((

Atbildēt

Špics

10.04.2017. 16:26

»

pats

Tātad, ja kāds diskusijā apgalvo, ka 2+2=5, tad jebkurš, kurš norāda uz kļūdu, noliedz demokrātiju un vārda brīvību, jo neļauj izteikt viedokli


Nu beidz tak murgot, Viņķelei neviens neliedza izteikt savu Sorosa apmaksāto kangara viedokli. Tā vietā no patiesības (tautas vairākuma viedokļa) aizsvilās, apvainojās un aizbēga - nu kā jau visi pieķertie blēži un nodevēji. :)

Atbildēt

pats

10.04.2017. 16:18

»

špics

Galīgi auzās iebrauci niku mainītāj - sorosīdu un Vienotības trolli...


Tātad, ja kāds diskusijā apgalvo, ka 2+2=5, tad jebkurš, kurš norāda uz kļūdu, noliedz demokrātiju un vārda brīvību, jo neļauj izteikt viedokli?

Atbildēt

špics

10.04.2017. 16:05

»

tādi esam

Norobežojoties no šī bezjēdzīgā kašķa, var redzēt, ka Jums piegiezusies demokrātija un vārda brīvība,Jūs u.c. lumpenīši alkstat pēc autoritārisma stingrās rokas un slavējat Krievijas "vērtības


Galīgi auzās iebrauci niku mainītāj - sorosīdu un Vienotības trolli.
Vārda brīvību un demokrātiju noliedza tieši Viņķele, apsaukājot un nosaucot par stulbu Kramiņu par viņa viedokli.

Un viņa viedoklis "jūs esat noziedznieki pret latviešu tautu" bija tāds, kāds tas ir lielajam vairākumam mums tautai, jo pārējie liberālie piekritēji ir tikai pērkamie politiķi=kangari=algotņi, kā arī nabaga trollīši.

Jūsu laiks ir beidzies!

Atbildēt

Marlēna

10.04.2017. 15:50

Tiem, kas slavē Bogustovu, sorry, bet puisis n-tās reizes runāja muļķības. Kronis visam, nezināšana, ka NĪ nodoklis aiziet pašvaldības budžetā, nevis valsts!
Bet Viņķeles k-dze oar Kramiņa k-gu nebija ne par matu labāka, kā pirmā sākot viņu prasti apsaukāt, pārtraukt, utt. Pozīcija "no augšas' spiedās ārā pa visām porām un beigās asaras kā savas bezspēcības atzīšana.
Kramiņu vajag turpināt aicināt, vismaz kaut kādu dzīveligumu ievieš šajā bieži vien garlaicīgajā raidījumā. Un demokrātiskā valstī eksistē viedokļu plurālims, ja kas....

Atbildēt

tādi esam

10.04.2017. 15:42

»

Špics

Ha ha, pat te var redzēt, ka komentāros tautai piegriezies liberālisms, migrācija, pederastisms


Norobežojoties no šī bezjēdzīgā kašķa, var redzēt, ka Jums piegiezusies demokrātija un vārda brīvība,Jūs u.c. lumpenīši alkstat pēc autoritārisma stingrās rokas un slavējat Krievijas "vērtības".
Nožēlojami.

Atbildēt

TV vērotājs

10.04.2017. 15:13

Lūdzu.Patīkami,ka A.Bogustovs tomēr kādai patīk.

Atbildēt

Objektīvais

10.04.2017. 14:17

CVK mājas lapā katrs var pārliecināties par to, ka Kraminš teica taisnību. Vinkele ir visvairāk svītrotā vienotības pārstāve. Vinai svītrojumi 10053, otrajā vietā Hosams abu meri - 9291 svītrojumi, trešajā vietā Lolita Cigāne - 8709 svītrojumi. Aleksejs Loskutovs - 7900 svītrojumi. Salīdzinājumam visu it kā nīstajai Solvitai Aboltinai tikai 6289 svītrojumi.

Atbildēt

HA

10.04.2017. 14:03

Viss ir elimemtāri.
Viņķeles kundze (ja tā var viņu saukt) pārstāv baru, kurš iznīcina Latvijas tautu. Tātad - viņa ir viena no viņiem.
Vienotība ir cieši saistīta ar Jauno laiku kā tiešā pēctece.
Ar Jauno laiku dibinātājiem ir sācies tautas atkarības no naudas veidošanās proces un beznodrošinājuma naudas taisīšana ignorējot vērtības.

Atbildēt

Marks

10.04.2017. 14:03

»

Špics

Ha ha, pat te var redzēt, ka komentāros tautai piegriezies liberālisms, migrācija, pederastisms


Zini, neesmu Vienotības vēlētājs, bet Kramiņa uzbraucieni galīgi neatbilst tām vērtībām, kuras viņš it kā slavina. Turklāt, tieši liberālās vērtības ir tās, pateicoties kurām viņš muti tik brīvi var vārstīt.
Televīzijai vajadzētu turpmāk neaicināt ne Kramiņu, ne Viņķeli, un vēl aizsūtīt kādos kursos tā raidījuma vadītāju, jo raidījumā izpaudās tieši viņa nespēja savaldīt viesus.

Atbildēt

Špics

10.04.2017. 13:54

Ha ha, pat te var redzēt, ka komentāros tautai piegriezies liberālisms, migrācija, pederastisms,

savukārt Vienotības un sorosīdu troļļi un skribenti mēģina kaut ko te glābt un nolikt Kramiņu,

BET GALĪGI NESANĀK.

Atbildēt

a ko ta nu?

10.04.2017. 13:51

Vienotība, protams, ir zaudējusi savu ietekmi. Vinķele daudziem nerunā pa prātam, dažkārt ļoti asi un netaisnīgi.
Taču, vai tāpēc tik nekaunīgi publiski jāuzbrūk sarunu biedriem un tā jānoliek Latvija?
Šis Kraminš bija atbaidošs.
Kramiņam viss te ir slikti, tāpat kā Krievijas troļļiem.
Šis vokālists atgādināja neaudzinātu sētas kranci, kurš iedomājies, ka ir lepns sugas suns.

Atbildēt

Kurā daļā?

10.04.2017. 12:10

»

atbilde

Vispār jau vēlēšanas noteiks Viņķeles un Vienotības reitingu, un jāsaka, ka šis raidījums zināmā vēlētāju daļā tieši pacēla Viņķeles reitingu


vai tad ir vēl kāds , kas tic, ka Vienotība ar kaut ko atšķiras no citām esošajām un bijušajām varas partijām? Tak Vienotības angažētie socioloģisko pētījumu veicēji vairs Vienotībai pat 5% nedod.

Vienīgais kurā Kramiņam nevar piekrist-ka Tramps ir prognozējams. Vai tad tiešām ir? Nopietni? Nez vai tam kāds tic tāpat kā Vienotības reinkarnācijai

Atbildēt

Viedoklis

10.04.2017. 11:38

Vinķele jau sen ir spļaujamtrauks un miskaste! Vēl precīzāk tautas ienaidniece un sorosīte!

Atbildēt

Fans

10.04.2017. 10:38

Viņķele bija destruktīva. Vienkārši tautas viedokli uzskata par stulbumu un idiotismu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

21

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

21

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...