Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uz Aināra Šlesera vadītās Latvijas Pirmās partijas sarakstu paklusām pārcēlušies arī divi izbijuši Krišjāņa Kariņa valdības ministri – bijušie KPV LV pārstāvji. Tie ir bijušais ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro un bijusī labklājības ministre Ramona Petraviča.

Kā izriet no abu jauno Pirmās partijas pārstāvju publicētajiem izteikumiem partijas avīzē, gan R. Petraviča, gan R. Nemiro ir kļuvuši par pārliecinātiem ģimenes vērtību aizstāvjiem tik lielā mērā, ka citas valstiski risināmas problēmas pat nepiemin.

„Brīdī, kad Latvijas tauta nemitīgi samazinās, nav pieņemami un ir pat pretvalstiski apšaubīt ģimenes vērtības. Es līdzīgi kā lielākā sabiedrības daļa atbalstu ģimenes vērtības un aktīvi par tām iesaistos. Aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju būt aktīvam šajā Latvijai izšķirošajā brīdī!” A. Šlesera partijas avīzē pauž R. Nemiro, gan nepieminot, ar ko tieši šis brīdis ir tik izšķirošs.

Savukārt R. Petraviča ir norūpējusies par „svētas valsts” pamatiem: „Spēcīgas, bagātas un svētas valsts pamats ir stipras ģimenes. Savukārt stipras ģimenes pamats ir laulība, kurā valda uzticība, cieņa un mīlestība; kurā vecāki rūpējas par bērniem un bērni par vecākiem vecumdienās.

Mūsu nākotne ir atkarīga no mūsu bērniem – viņu krietnuma, zināšanām un godprātības -, tāpēc to labklājībai ir jābūt mūsu prioritātei. Latvijai jākļūst par valsti, kurā ikviens cilvēks ir valsts visaugstākā vērtība un spēj pavadīt cieņpilnu dzīvi kā daudzbērnu ģimenē, tā arī būdams seniors.”

Citas publiski zināmas personas, kas pieteiktas A. Šlesera partijas avīzē, ir Linda Liepiņa, Viktors Ščerbatihs, Edmunds Zivtiņš, Raimonds Rublovskis un Ringolds Balodis.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...