Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uz Aināra Šlesera vadītās Latvijas Pirmās partijas sarakstu paklusām pārcēlušies arī divi izbijuši Krišjāņa Kariņa valdības ministri – bijušie KPV LV pārstāvji. Tie ir bijušais ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro un bijusī labklājības ministre Ramona Petraviča.

Kā izriet no abu jauno Pirmās partijas pārstāvju publicētajiem izteikumiem partijas avīzē, gan R. Petraviča, gan R. Nemiro ir kļuvuši par pārliecinātiem ģimenes vērtību aizstāvjiem tik lielā mērā, ka citas valstiski risināmas problēmas pat nepiemin.

„Brīdī, kad Latvijas tauta nemitīgi samazinās, nav pieņemami un ir pat pretvalstiski apšaubīt ģimenes vērtības. Es līdzīgi kā lielākā sabiedrības daļa atbalstu ģimenes vērtības un aktīvi par tām iesaistos. Aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju būt aktīvam šajā Latvijai izšķirošajā brīdī!” A. Šlesera partijas avīzē pauž R. Nemiro, gan nepieminot, ar ko tieši šis brīdis ir tik izšķirošs.

Savukārt R. Petraviča ir norūpējusies par „svētas valsts” pamatiem: „Spēcīgas, bagātas un svētas valsts pamats ir stipras ģimenes. Savukārt stipras ģimenes pamats ir laulība, kurā valda uzticība, cieņa un mīlestība; kurā vecāki rūpējas par bērniem un bērni par vecākiem vecumdienās.

Mūsu nākotne ir atkarīga no mūsu bērniem – viņu krietnuma, zināšanām un godprātības -, tāpēc to labklājībai ir jābūt mūsu prioritātei. Latvijai jākļūst par valsti, kurā ikviens cilvēks ir valsts visaugstākā vērtība un spēj pavadīt cieņpilnu dzīvi kā daudzbērnu ģimenē, tā arī būdams seniors.”

Citas publiski zināmas personas, kas pieteiktas A. Šlesera partijas avīzē, ir Linda Liepiņa, Viktors Ščerbatihs, Edmunds Zivtiņš, Raimonds Rublovskis un Ringolds Balodis.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...