Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kas ir Elīna Pinto un kāpēc tieši viņa tika izvirzīta uz Pprezidenta amatu? Kas aiz tā stāv, kuru sakari viņu izvirzīja kā iespējami uzticamu cilvēku? Vai tas tiešām ir „zirdziņš”, lai tiktu uz Eiroparlamenta vēlēšanām, kā diskusijā to pajautāja Elīnai Pinto!? Vai viņas vecumā nav daudz tādu jaunu cilvēku un pat spējīgāku, kas varētu ieņemt šo amatu?

Viņa ir dzimusi 1981.gadā, tieši kā mana vecākā meita, kurai arī ir divas augstākās izglītības (bakalauri), kā arī vēl maģistrs tiesību zinātnēs LU, bet man nav bijusi iespēja aizsūtīt viņu strādāt uz Eiropas institūcijām, jo pret mani mobingoja un bosingoja tiesu sistēmā un līdz ar to represijas bija arī pret manu meitu, virzot pret viņu kriminālprocesu, pazemojot un bojājot dzīvi pa tiesām 4 gadus, un process tik un tā bija jāizbeidz, jo bija SAFABRICĒTS! Latvijas valstī liela daļa pie varas esošo ir ļoti nežēlīgi pret cilvēkiem!

Man un daudziem citiem cilvēkiem nav bijusi tāda vara kā Elīnas Pinto tēvam, bijušajam Augstākās tiesas (AT) krimināllietu tiesnesim Pēterim Dzalbem (attēlā), kurš, iespējams, izmantoja savus sakarus, lai aizsūtītu meitu uz ES institūcijām! Starp citu, iespējams, arī uz tām, kurās pēc tam ar sūdzībām griezās mūsu cilvēki par Pētera Dzalbes krimināllietās taisītiem spriedumiem.

P.Dzalbe kļuva par tiesnesi padomju laikos, bet es 1995.gadā, tādēļ es P.Dzalbi pieskaitu pie kolaborantiem, kuri veica represijas pret cilvēkiem un arī pret mani kā kolēģi, jo nebiju „paklausīga”. Tā tiesnešu konferencē LU Lielajā aulā no tribīnes par mani teica bijušais AT tiesnesis kolaborants Gunārs Aigars, ka „galvenais ir paklausība”, jo kā pirmo (pašu dumjāko) bija mani speciāli izgāzis tiesnešu kvalifikācijas novērtēšanā, atsakot uzrakstīt pat motivētu lēmumu, LAI LIEGTU MAN KARJERAS IZAUGSMI. G.Aigars teica: „Motivēta lēmuma nebūs.” Tāda, lūk, patvaļa tiesu sistēmā! Un pēc tam mediji sarakstīja melus!

 AT tiesneši izlēma, ka viņu padomju laika juridiskā izglītība jāpielīdzina maģistra grādam, lai „veciem kungiem un dāmām” nav jāstudē cilvēktiesības, bet es papildus 2003.gadā pabeidzu maģistrantūru LU (lai gan arī bija tā pati izglītība kā AT tiesnešiem, kas uzsākta padomju laikā), uzrakstot maģistra darbu par sacīkstes tiesvedību un tiesībām uz taisnīgu tiesu kriminālprocesā.

Ar to es beidzu skatīt krimināllietas, jo tajās nav iespējams panākt taisnīgumu, īpaši pēc jaunā kriminālprocesa pieņemšanas ir iespējams manipulēt, tās tiek pakārtotas interesēm, bez sapratnes un bez profesionalitātes izmeklētas un virzītas, kā vajag, ko varu pierādīt, nosaucot faktus. Pēc tam, skatot tikai civillietas, konstatēju, ka arī aiz tām stāv liela nauda un ietekme, kur tiesiskums ir mazākumā, tāpēc arī tur mana izpaušanās bija neērta AUGŠU noteiktām nostādnēm un pieprasījumam spriest tiesu, kā noteikts, nevis objektīvi un pēc principiem, kas noteikti LR Satversmē, un starptautiskajām cilvēktiesību normām.

Faktiski mums „lika” pazemot un iznīcināt cilvēku, VALSTS VĀRDĀ taisot spriedumus, pataisīt cilvēku par nabagu bez pietiekama juridiska pamatojuma, līdz viņš spiests pamest savu zemi un valsti. Vai pēc šādām represijām pret cilvēkiem var prasīt no viņiem lojalitāti valstij, kad tiesiskais nihilisms dominē visās jomās!?

 Teic, ka bērni nav atbildīgi par savu vecāku grēkiem, bet mani bērni un ģimene arī cieta no Elīnas Pinto tēva Pētera Dzalbes rīcības un tiesiskā nihilisma. Domāju, ka Elīna Pinto ir „uzsūkusi” savas ģimenes „vērtības” un runas par cilvēktiesībām un vērtībām ir tukši vārdi. Mani uztrauc tas, ka E.Pinto liek uzsvaru uz cilvēktiesībām, kuras esmu studējusi padziļināti un cīnījusies par tām tiesu sistēmā un lietās par cilvēkiem daudzus gadus, bet viņas tēvs Pēteris Dzalbe tās atklāti rupji pārkāpa.

Par to, ka biju progresīva un vēlējos mainīt degradējošos tiesu sistēmu, runāju atklāti par tās problēmām un lēmu neatkarīgi no spiediena, mani represēja tādi kolaboranti kā Pēteris Dzalbe un citi iesēdējušies amatos, kurus varenus un neaizskaramus dara viņu „krēsls”. P.Dzalbe bija ilgus gadus Tiesnešu disciplinārkolēgijas priekšsēdētājs. Pret mani safabricēja disciplinārlietas un sodīja bez jebkādas iedziļināšanās, jo tā tika pasūtīts, bet mediji bija viņu pusē un liedza man pierādīt visu pēc būtības.

Pēc kārtējās tādas disciplinārsēdes es raudāju Vērmaņdārzā un nespēju aiziet uz savas meitas izlaidumu LU. Man četrreiz liedza karjeru, pat neliekot manus iesniegumus uz Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijas sēdi izvērtēšanai, jo baidījās, ka tikšu uz augšu, jo es nebiju savējo pulciņā. Arī par to ir gara vēsture. Četrus gadus tiesājos pret Tieslietu ministriju, par ko mediji klusēja, pēc tam iesniedzu ECT, kur manu sūdzību reģistrēja, bet beigās Lielā komiteja ar Egilu Levitu sastāvā to atteica tālāk virzīt.

E.Levits nebija tiesīgs par mani lemt, jo pirms tam bija mani konsultējis pirms kāda semināra, un tas nav ētiski un tiesiski. Domāju, ka viņš citus ECT tiesnešus maldināja, jo tas bija skandāls – tiesnesis pret Tieslietu ministriju un Latvijas valsti!

Uzskatu, ka ES institūcijās savējie tiek kā „sijājošs mūris”, tādēļ tiesiskais nihilisms zeļ un plaukst, un plauks arī turpmāk, jo līdz šim pie varas tiek savējie, nevis gudri cilvēki, kas respektē cilvēktiesības, par kurām skandina. Sokrāts ir teicis apmēram tā - ja cilvēks dara ļaunu, viņš nesaprot, ko dara, tas nozīmē, ka ir muļķis.

Esmu rakstījusi AT, Tiesībsargam, prezidentam, griezusies ECT par mobingu un bosingu tiesu varā utt., bet izmaiņu nav, jo TAS joprojām notiek, tikai slēptākā un rafinētākā veidā (totalitāra režīma iezīmes, kas jau izlec uz āru)! Par to var uzrakstīt veselu grāmatu!

Mani atcēla no amata, un uz Juridisko komisiju pat atnāca trīs tādi „smagsvari” kā AT Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs Pēteris Dzalbe, AT Administratīvo lietu kolēģijas tiesnesis Andris Guļāns un Liepājas tiesas priekšsēdētājs Ilgvars Jaunģelže, lai ietekmētu politiķus! Tādi juristi kā tagadējā tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere, juriste Solvita Āboltiņa smīnēja un „skatījās griestos”, arī juristam Andrejam Judinam nebija jautājumu utt., bet mani ļoti pazemoja visas valsts priekšā un atcēla no amata, kā arī maldināja deputātus. Redziet, cik bīstama es biju VIŅU radītai sistēmai, kura pastāvēja un pastāvēs! Un kurš prezidents to gribēs mainīt, ja pats ir no visa tā atkarīgs?

Tikai reizēm kāda kliedzoša slepkavība saduļķo šo „pīļu dīķi”, bet sistēmās viss turpinās, un „karavāna iet tālāk”, un paliek vēl sliktāk, jo pie varas ir cilvēki ar vājām zināšanām, t.sk. cilvēktiesību jautājumos, un kas meklē tikai savu labumu. Tauta ir sašķelta, un varai nospļauties par cilvēku kā vērtību, tāpēc jau daudzi aizbrauc! No manas aktīvās darbības smagi cieta un tika pazemota arī mana ģimene, tika sagrauta veselība utt. Vai Elīna Pinto ar savu retoriku vai kāds cits prezidents ir spējīgs to labot un vērst par labu, vai Latvijā vispār ir iespējams tiesiskums? Kas pārskatīs daudziem cilvēkiem, t.sk. man, radītās ciešanas valsts vārdā nodarīto represiju rezultātā?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu valsti...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...