Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai gan policijai jau ceturtdienas naktī ziņots par varmāku, kurš Ogresgalā spīdzināja un pēc tam nežēlīgi nogalināja bijušajai sievai piederošo suni, kā arī pēc tam sūtīja viņai draudu īsziņas, tomēr policija līdz šim nav nedz aizturējusi vainīgo, nedz veikusi kādas darbības, lai pasargātu ģimeni no nežēlīgā vīrieša.

Pietiek ir saņēmis virkni šokējošu fotogrāfiju un īsziņu saraksti, kas kopumā apliecina, ka 1979. gadā dzimušais Jānis R. ir nogalinājis bijušās sievas suni un izteicis viņai pašai nāves draudus.

“Ceturtdienas naktī tika spīdzināts suns, ģimenes mīlulis, kurš nākamajā rītā tika nogalināts liecinieka klātbūtnē, tika izsūtīta fotogrāfija bijušajai sievai ar mirušo sunīša fotogrāfiju un tekstu: “Tu būsi nākamā”,” situāciju raksturo cietušo paziņa.

Varmāka arī turpinājis draudēt, ka izrēķināsies ar bijušās sievas māti. “Es tūlīt braucu pie tavas muteres jebalu izdauzīšu un tas arī vis ja neatbildēsi pati vainīga,” īsziņā raksta vardarbīgais vīrietis.

Cietušo paziņa informē, ka tika ziņots policijai, rakstīts iesniegums, taču draudi turpinās un neviens neliekas ne zinis. “Vakar tas pats cilvēks, kurš izdarīja noziegumu, sunīti izraka un “palaida” pa upi, prātam neaptverami, ka šāds indivīds dzīvo mūsu sabiedrībā un mūsu valsts attiecīgās iestādes nereaģē,” raksta cietušo paziņa.

Cietušie pašlaik slēpjas pie radiem un cer, ka policija sāks rīkoties. Lai gan par šī vīrieša rīcību ziņots arī policijai, tā līdz šim nav nedz aizturējusi varmāku, ne kādā citā veidā mēģinājusi noregulēt situāciju.

Pietiek vērsās Valsts policijā, vēloties noskaidrot, vai Jānis R. ir aizturēts un, ja nav, tad kādēļ ne. Tāpat Pietiek vēlējās noskaidrot, vai notiek vainīgā meklēšana un ar kādā veidā. Taču nekādas atbildes Valsts policija pagaidām nav sniegusi.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...