Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Policijas vilkači

Pietiek lasītājs
26.12.2023.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Runa ir par kontrabandas cigarešu piesegšanu. Jelgavas pilsētā jau daudzus gadus uzdarbojas grupējums, kas izplata cigaretes  visā Zemgales reģiona. Organizatori ir Armands Zariņš un Jānis Gorodeckis. Šīs personas bija aizturētas 29.10.2021 Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3. biroja 1.nodaļas sadarbībā ar VID darbiniekiem un atsavināja vairāk nekā 4,5 miljonus nelegālo cigarešu (https://www.vp.gov.lv/lv/jaunums/olaines-un-jelgavas-novados-policija-atsavina-45-miljonus-nelegalo-cigaresu).

Pēc neilga laika viņus izlaida no cietuma, un viņi atsāka nodarboties ar to pašu. Visi aresti uz nekustamo īpašumu un uz viņu luksus auto bija noņemti. Nebrīnīšos, ka krimināllietu izbeigs! 

Piesedz šos kontrabandistus Zemgales reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomiskā jomā apkarošanas nodaļas Jelgavas iecirkņa darbinieki, iespējams, Vadims Šidlovskis (galvenais inspektors).

Šis darbinieks pat neslēpj labas attiecības ar šiem kontrabandistiem. 2021.g. V.Šidlovskis uz savas sievas vārda iegādājas zemes gabalu 2 ha  platībā blakus A. Zariņa dzīves vietai („Līgas", Salgales pag., Jelgavas nov.).

20.12.2022 A.Zariņa sieva it kā pārdeva savu privātmāju Platones ielā 79, Jelgavā V.Šidlovska sievai par 47 500 eiro bet mājas tirgus vērtība ir 150 000 eiro vismaz. Domāju, tas bija izdarīts lai V.Šidlovskis palīdzētu atrisināt jautājumus ar iepriekš ierosinātu lietu un palīdzētu noņemt arestus!

Jāpiebilst, ka V.Šidlovskis savā amatpersonas deklarācijā par 2022.g. uzrāda, ka nodeva metāllūžņus par 8167 eiro, bet 2021.g. 8990 eiro saņēmis no RKG Group par neeksistējošas mašīnas pārdošanu .

Vēl daži personāži:

- Ivars Jērs,  vecākais inspektors: no 2021.g. līdz 2022.g. uzkrāja savā kontā 25 133 eiro un no saviem vecākiem saņēma dāvinājumā 34 500 eiro.

- Valdis Naglis: bijušais viņu kolēģis, tagad piesedz, strādājot Rietumzemgales prokuratūrā;

- Guntars Flanders, nodaļas priekšnieks: nedomāju, ka bez sava priekšnieka šie vilkači varēja ar kaut ko tādu uzņemties, plus Guntaram sieva ir pirmās kategorijas iecirkņa priekšnieks, līdz ar to varēja risināt problēmas ar citiem policistiem.

Šādu vilkaču dēļ nav uzticības mūsu tiesībsargājošām iestādēm.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...