Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Notikumu gūzmā daudzi varbūt pat palaida garām vienu no gada lielākajiem notikumiem, ar kura analīzi neviens šeit tā arī nenodarbojās. Kas īpaši neizbrīna, zinot latvzemju masu mediju nožēlojamo morālo un intelektuālo stāvokli. Bet to, kāpēc sadumpojās liela, perspektīva un jaudīga Eiropas valsts, ir visnotaļ vērts papētīt.

Konflikts brieda sen, bet pirms nedēļas Polijas Augstākās tiesas Senāts ar 12 balsīm no 14 iespējamajām pieņēma likumu, ar kuru noteica Polijas likumu un normu prioritāti pār ES likumiem un normām. Underlaijenas un citi globālistu mošķi ieslīga īsā mentālā komā, bet premjers Mateušs Maraveckis tieši un atklāti paskaidroja, ka Polija nav nelūgts viesis Eiropas Savienībā un tāpēc negrib, ka ar Poliju apietas kā otrās šķiras valsti.

Tas ielēja benzīnu ugunī, un ES fianansu bonzas trokšņaini paziņoja arī jautājuma cenu - vairāk nekā 50 miljardu eiro Polijai ietu garām „atveseļošanās” programmas ietvaros. Bet, tā kā arī Polijai mirstība 2018.g bija lielāka nekā 2020.-2021.g., tad ar „pandēmiju” poļus nobaidīt var tikpat maz kā latviešus.

Kāpēc tas ir nopietni?

Pirmkārt, tāpēc, ka Polijai atšķirībā no daudziem paravalstiskiem pseidoveidojumiem postpadomju telpā ir nopietna, izglītota nacionāla elite. Un tā māk darboties ar kalkulatoru un prognozēt lietu gaitu vismaz pāris gadus uz priekšu. Proti, pēc attīstības līmeņa Polijai laiks kļūt par donoru, kas, zinot poļu nacionālās īpatnības, šķiet neiespējami.

Otrkārt, Polijai nav ilūziju par ASV ietekmi Eiropā, un tā vairs nemēģinās kļūt par galveno transatlantisko „protēzi” Eiropas miesā. Tātad tai vajadzīgas manevra iespējas gan Tuvajos Austrumos, gan arī plašajā Eirāzijas blokā. Un aklā pakļautība ES likumiem neļaus realizēt nekā no tā. Polija labi saprot, ka pasaule un pat ekonomiskie likumi strauji mainās, un tā grib saglabāties kā valsts par spīti ES brūkošajam kolhozam.

Treškārt, invazīvais 4.Reihs jau sen bradā un dzēš nacionālo valstu identitātes, kas šajā katolicisma valstī liek justies apdraudētiem visiem, atskaitot 50 aizmugures piedziņas protestētājus pie Senāta ēkas.

Polija tāpat kā Latvija ir pilna ar šmucīgām NVO, Sorosa tīklu struktūrām, amerikāņu augstskolās gatavinātiem neoliberālismā indoktrinētiem augstskolu pasniedzējiem, visādām „starptautiskām organizācijām”, kuru sponsoru vārdi vien liek uzvārīties dusmās jebkuram adekvātam cilvēkam. Valsti mēģina nožņaugt no iekšpuses, bet šoreiz tas nenotiks. Poļi grib dzīvot pēc saviem likumiem, pat ja cena ir augsta. Jo nav augstākas cenas par valsts zaudēšanu, ko novērojam šeit Latvijā.

Ja Jums šķiet, ka pārspīlēju, papētiet saiti, ko atradu sava raksta komentāros un ar pateicību nezināmajam autoram izmantoju!

 Ieguglējiet “The Congress of Local and Regional Authorities”!

Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējais parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu pēc tam, kad Eiroparlamenta vēlēšanām CVK vadītājai piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem..

Pašvaldībām neatkarīgi uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Lieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara jau pieder un piederēs tiem, kuriem pieder un piederēs digitālie algoritmu kodi, ar kuriem, piemēram, piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem.

Lai valstis nespētu pretoties to iznīcināšanai, ANO Jaunā pasaules kārtība uzbrūk pašvaldībām un novadiem tieši. Visas pašvaldību un reģionu reformas tiek saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.

Šis izskatās pavisam nevainīgi - Latvijas Pašvaldību savienības un pašvaldību labās prakses stāsts: https://www.lps.lv/lv

Lieki piebilst, ka VARAM lapā materiālu par šo sadarbību nav. Nav grūti atrast arī „sadarbības” akcentiņus - kopēja reaģēšana pret veselības apdraudējumu un cits bulšits, pie kura jau esam pieraduši.

Kāpēc atmodās Polija?

Kas notiek, ja „starptautiskā likumdošana” jeb globālistu rules based world sāk prevalēt? Paskatieties ārā pa logu - uz Ādažiem, kur kvern importa rīkļurāvēji, kas trenējas Rīgas ielās cīņai ar „etniskajiem teroristiem”- latvzemiešiem. Un, kad viņi parādīsies, nav atkarīgs no MK menstruālā cikla un Mēness, jo NATO tiek komandēts no Briseles.

Paskatieties uz vēl nenodedzināto Pasaules Bankas ofisu Smilšu ielā 8. Tur par mums rūpējas, uzskaitot katru grasi, kas cirkulē valstī, un gādā par to, lai valsts neveiktu veiksmīgas un saprātīgas iekšējas investīcijas, bet būtu aizņemta ar Rail Baltica apmēru nejēdzībām. Tur rūpējas par „sabalansētu” attīstību, proti, lai naudas Jums pietiktu tikai mēnesi uz priekšu.

Bet Pasaules Veselības organizācijas noziedznieku perēklis atrodas Pils ielā 21. Tur esošos tik ļoti nodarbina masu vakcinācija, ka 3.Reiha pieredze ir ātri aizmirsusies un nacionālā likumdošana tiek pielāgota PVO vajadzībām. Faktiski PVO uzspiestais ārstēšanas protokols ir nogalinājis lielāko tiesu no mūsu cilvēkiem, kuriem dažādu iemeslu dēl nepalaimējās nonākt slimnīcā. Daudzi man zināmi viltnieki ārstējās mājās un 100% izdzīvoja. Es ceru, ka Jūs, PVO mudaki, naktīs guļat labi, jo vismaz 1000 upuru asinis brēc uz debesīm, un gara acīm redzu jūsu ģērētās ādas žūstam vējā. Dievs Jūs tiesās par masu slepkavību, bet latvzemieši izpildīs spriedumu, varat būt droši!

Arī ar Latvijas likumu, lai cik tas gaudens, jums vēl būs darīšana!

ANO - šī organizācija ir globālā terora koordinators ar tālejošiem plāniem uz valstu suverenitātes sagraušanu, aizbildinoties ar „veselības” draudiem. 3.Reihs operēja ar rasu teoriju, bet 4.Reihs bruņojies ar globālas, asimptomātiskas un skaitļos neredzamas pandēmijas konceptu. Un atšķirībā no pustrakā fīrera gara bērna ir globāls un daudz nežēlīgāks.

Valstis, kas raksta likumus sev.

Ir skaidrs, ka nacionālo valstu demontāža ir sākta pat pašvaldību līmenī, bet paskatīsimies, kas ir garantējis labklājību un īstu neatkarību pagātnē - paklausība vai dumpis? Mums daudz melots par Skandināviju, kur šobrīd atrodas bagātākās valstis pasaulē, bet panākumu atslēga ir tieši nepaklausībā un sava ceļa meklējumos, īpaši nemoralizējot.

Somija - 1949. gadā dibinātās sociālistiskās SEPP (Savstarpējās ekonomiskās palīdzības padome) īpašais loceklis, kas visu Auksto karu pavadīja, vaigu vaigā valsējot ar Ļaunuma impēriju. Toties šajā sadarbībā uzkrātie tauki vēl šodien ļauj justies labi un turpināt sadarbību ar Asiņaino punduri, neskatoties uz ES nosodošajiem skatieniem.

Zviedrija saglabāja neitralitāti, atdodot nacistiem koridoru uzbrukumam Norvēģijai, piegādājot dzelzsrūdu un cenzējot avīžu informāciju par nacistu zvērībām, paralēli apkalpojot treknās nacistu finanšu plūsmas. Ļaunas mēles melš, ka pēdējās neesot pazudušas, bet kārtīgi uzaugušas, sekmējot preču piegādi izpostītajā Vācijā, pamatojot veco teicienu par substancēm, kas vienmēr peld pa virsu un pat reizēm dibina bankas Argentīnā.

Norvēģija - nemazgātu goblinu teritorija visā tās vēstures garumā, transformējās 50 gados par godu naftai un sociāldemokrātijas konceptam. Nafta padarīja nāciju bagātu, bet sociķu prakse rūpējās, lai tas attiektos uz visiem.

Kas kopīgs labklājīgām valstīm?

Tās rūpes par saviem iedzīvotājiem un valsti. Tā arī ir suverenitāte - primāri rūpēties par sevi. To sekmē likumi, un tie ir prioritāri pār starptautiskajiem. Šādas valsts iedzīvotāji ir gatavi cīnīties par savu valsti un to aizstāvēt, jo tā ir viņu vērtība.

Poļu ceļš ir Latvijas ceļš.

Zīmīga epizode no kāda samita, kur žurnālists uzdod Vladimiram Vladimirovičam trauksmainu jautājumu par to vai Krievija tiešām izmantos kodolieročus, ja NATO veiks masveidīgu spārnoto raķešu uzbrukumu. Jo tas taču iznīcināšot pasauli. Atbilde ir mierīgs: „Jā!” Jo VVP neinteresējot tāda pasaule, kurā nav Krievijas.

Arī mūs neinteresē pasaule, kurā nav Latvijas, tāpēc ir laiks marķēt reālo ienaidnieku. Tās ir 95% starptautisko organizāciju, kas atrodas Latvijā. Mūsu ienaidnieks ir ANO, NATO, PVO, PB un citas sīkākas struktūras, kuras kā astoņkāja un cērmes krustojums iezīdies mūsu valsts audos un to iznīcina. Sadarbībai ar šīm struktūrām ir postošas sekas, tāpēc ir laiks veikt pasākumus, vēršot uzmanību uz šīm organizācijām un arī to personālu, publicējot darbinieku vārdus, jo tāds ir katrai nodevībai.

Ja medicīnas ekofašistu terors saglabās līdzšinējos tempus, tad vairs nebūs svarīgi, ar kādām metodēm glābt valsti! Ir laiks gatavoties aizsardzībai!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...