Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

KLEMENTĪNS-RĀCENIS

19.04.2017. 13:42

Mani sauc KLEMENTĪNS-RĀCENIS.
Man iedeva tādu vārdu, jo esmu RĀCENIS, kurš līdzīgs KLEMENTĪNAM un neviens nevarēja īsti saprast esmu pilnīgs DĀRZENIS vai tikai daļēji.
Apliecinu to, ka esmu pilnīgs DĀRZENIS!
Daži mani sauc arī par DIBENGALVU citi par GALVDIBENU, bet abi varianti ir pareizi, jo man kā RĀCENIM GALVA IR DIBENĀ vai DIBENS IR GALVĀ, esmu apaļš ar zaļiem lakstiem.
Parasti es rakstu ŠĻURU vai ŽĻURGU kur piemetu kārtīgu devu ar MELIEM!
Dzīvoju šajā NEATKARĪGAJĀ PLANTĀCIJĀ nekad ne par ko nemaksāju!
Parasti apkārt man ir sūdi un KOLORĀDO VABOLES, nu tās ar orandžajām svītrām, cilvēki viņas sauc: KUKAINIS-BUKAINIS!
Tādiem pašiem DĀRZEŅIEM kā man un arī KUKAIŅIEM-BUKAIŅIEM ļoti patīk, ka mūsu NEATKARĪGAJĀ plantācijā ir daudz sūdu, kur mēs varam labi vairoties kopā ar citiem PARAZĪTIEM kuri mums ir apkārt un jūtamies labi.
Sensenos laikos, kad mēs nezinājām, kas ir KAPITĀLISMS, citi DĀRZEŅI mums teica, ka tur aiz tās dzelzs sēstas ir PŪSTOŠAIS KAPITĀLISMS un mēs kā īsti DĀRZEŅI tam noticējām un tiecāmies uz to tikai ar vienu domu, ka tur viss PŪST un SMIRD un tur varēsim kāDĀRZEŅI, KUKAIŅI-BUKAIŅI, KOLORĀDOVABOLES un CITI PARAZĪTI netraucēti vairoties, bet patiesībā izrādījās, ka tur cilvēki grib dzīvot pēc likumiem un kārtības.
Tas mums neder, mēs tam pretosimies ar visiem spēkiem!
Baidāmies tikai no tā lai neatgrieztos 1918.g., kad tādus DĀRZEŅUS kā mēs, šķēla ar zobenu pa diogonāli briesmīgā ARĀJU TAUTA!

DĀRZENIS KLEMENTĪNS-RĀCENIS

Atbildēt

Vai tu pie pilna prāta?

15.04.2017. 17:36

»

VDK

Rancān, pastāsti par savu pagātni un VDK


Labāk pastāsti, kad tev jums aizgāja, ja tevi nomāc čekas mānija. Tu meklē sev līdzīgus? Pajautā psihiatram, tev pateiks diagnozi un šādus prāta aptumsuma jautājumus nevajadzēs uzdot.

Atbildēt

VDK

09.04.2017. 18:10

Rancān, pastāsti par savu pagātni un VDK???!!

Atbildēt

Mārupes balss

03.04.2017. 15:48

Ja nav argumentu, kā atspēkot rakstīto, jāķeras pie autora pazemošanas. Visaugstākā mēra nelietība. Patiesībā K.Rancāns ir ideālists, kas aizstāv taisnību, godīgumu un tos, kurus pazemo visāda veida nelieši. Dara to bez jebkādas samaksas vai cita veida atalgojuma. Reti sastopama nesavtība. Ir godīgs līdz sīkumam. Strādādams komisijā, kas pārņēma VDK īpašumus, izglāba daudzus Latvijai svarīgus dokumentus, ko tolaik viens otrs gribēja iznīcināt. Tagad aktīvi aizstāv ļaudis, ko pazemo jauno laiku nelieši, tautiskie baroni, kas gatavi cilvēkiem pēdējo santīmu atņemt, lai tik paši naudā peldētu. Tie patiešām ir Latvijas ienaidnieki, lai arī tērpjas tautiskuma togā. Viņiem Rancāns kļuvis bīstams, tāpēc ķeras pie viņa apmelošanas.

Atbildēt

Šeit ir darbs DP!

03.04.2017. 15:22

Trāpīts desmitniekā. Lūk, raksts ir tik dziļi juridiski nopamatots, ka šie "aizskartie" no tā ir ļoti satraukti. Izrādās, ka šie cilvēciņi ir vāji vāji juristi, viņu "spēks" ir nauda, nauda, manta un slimība, viņiem nav juridisku argumentu, tādēļ ķeras klāt pie draudiem un personības nomelnošanas, piesauc ko tik var, maisa klāt personību, vismaz ar piesaisti pie komunisma idejām un citādi. Orgamizācija "Tauta pret SLitki" jau radīta. Mēs neļausim sātanisma izpausmēm vērsties pret masām.

DP - šs terors ir valsts drošības apdraudējums - viens cilvēks var teroirizēt tūkstošus.

Parādās šo "aizskarto"ar rasktu zemiskie instikti nomelnot personību, pat draudi izskan. Šeit darbs ir DP.

Atbildēt

latvāņu kapustņiks

03.04.2017. 12:51

Incanti, ko atbildēs "augsti skolotie", "pilnīgi neatkarīgie" un "neuzpērkamie"? Smiltis, psrs, ozols un izmeklētājs jau panikā; Rancāns laikam trāpījis tieši pa faberžē olām...;)))

Atbildēt

Izmeklētājs

03.04.2017. 12:06

K.Rancāna paustais:
1. Pašreizējais Vēlēšanu likums ir „šizofrēnisks”.
2. Vai nebūtu laiks lietas saukt īstajos vārdos un nemaskēties aiz mistiskiem nosaukumiem, jo nav tāda “komunistiskā genocīda”.
Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
Nonsens- šis tips ir bijis iekundzējies VDK darbības pārtraukšanas valdības komisijas locekļa amatā!
Vārdu sakot īsumā palasot internetā n-tos viņa rakstus un informāciju K.Rancāns par sevi rada šizofrēniska populista iespaidu, kurš nodarbojas ar politisko „tūrismu” un nerod mieru savā vecumā.
Rancānam draugos ir arī bijušais čekists Roberts Milbergs ( segvārds- „Sakoļskis”), tad rodas jautājums- Kas patiesībā bija un ir vecais PSRS prokurors Maskavas skolas absolvents„jurists”?
Ir skaidrs, ka šāda cilvēka darbības ir ļoti kritiski vērtējamas un apšaubāmas, jo neviens Maskavas skolas beigušais tāpat vien nestrādāja PSRS IM struktūrās tādos amatos!

Atbildēt

PSRS

03.04.2017. 11:08

»

vv

izskatās ka Rancāna kungam ir perfekta izglītība un liela dūša, ja jau aiztav dzives pabērnus. malacis, cepuri nost. lai vinam veicas cīņā pret hapugām


Jā, jā PSRS "augstākā" Maskavā ar kārtīgu komunisma izpratni!
Labāk lai pastāsta Rancāns cik kārtīgu cilvēku viņš ir aizsūtījis uz nāves nometnēm?!

Atbildēt

Smiltis

03.04.2017. 11:05

»

Jānis

Paldies Rancāna kungs, veselību, izturību - Jūs esat profesionālis


Vieglas smiltis Rancānam un līdzīgiem ...!

Atbildēt

Jānis

03.04.2017. 08:24

Paldies Rancāna kungs, veselību, izturību - Jūs esat profesionālis

Atbildēt

Viņam ir taisnība

02.04.2017. 22:58

»

K.Rancāns

Nu kas tad ir šis Klementijs Rancāns...


Nav komunisma bijis un nav tāda genocīda, ir okupācijas režīms bijis un okupācijas genocīds - tātad runāsim īstajos vārdos gan, nevis slēpsimies aiz kalna, kura nav.

Atbildēt

vv

02.04.2017. 21:37

»

ieteikums

jāvēršas Eiropas tiesā par šo piespiedu zemes nomu un šmaukšanos ar zemi zem mājām. Piespiedu noma ir nelikumīga un būs jāatcel


es arī domaju, kate var palīdzēt tikai starptautiska palidzība .Uz vietas nekas nesanaks

Atbildēt

vv

02.04.2017. 21:35

»

K.Rancāns

Nu kas tad ir šis Klementijs Rancāns...


izskatās ka Rancāna kungam ir perfekta izglītība un liela dūša, ja jau aiztav dzives pabērnus. malacis, cepuri nost. lai vinam veicas cīņā pret hapugām

Atbildēt

viedais

02.04.2017. 20:09

»

K.Rancāns

Nu kas tad ir šis Klementijs Rancāns...


Un, kas esi Tu? Vari neteikt. Tas tā pat ir saprotams - viens no tiem, kas ar korupcijas palīdzību iepircis tiesības parazitēt uz citu cilvēku rēķina. Tāpēc tevi tā sāpina patiesība, kas tiek pausta rakstā. Tu jūti apdraudējumu ieplānotajai peļņai. Kukuļi jau samaksāti. Atlika iekasēt no tavā skatījumā esošajiem pamuļķiem tos miljonus, bet te, kaut kāds Rancāns un Kučinskis ņem un bojā visu medus mucu ar saviem rakstiem un juridiskajiem skaidrojumiem. Tagad pamuļķi var arī nesteigties samaksāt, peļņa kavējas. Ar katru rakstu negodīgā peļņa arvien vairāk tiek apdraudēta. Tāpēc Tu nervozē. Tāpēc neanalizē rakstu, bet mēģini novērst uzmanību uz raksta autoru. Nesanāks. Tēma ir aktuāla un kļūs vēl aktuālāka!

Atbildēt

zoss

02.04.2017. 19:41

»

Pēriens

Taisnība...


Ja jau var cedēt piespiedu nomas, tad var cedēt arī alimentus. CL gan nepieļauj (1798. pants) cedēt to, kas rodas no likuma

Atbildēt

Pēriens

02.04.2017. 19:22

Taisnība!!!
Kā tiek piespiesti alimentu parādnieki tieši tāpat jādara ar zemes piespiedu nomas parādniekiem!!!
Par parādiem jāuzliek aizliegums visiem parādnieku dzīvokļiem, lai neaizlaižas uz GB vai vēl tālāk un tad no viena gala visus pēc kārtas un tā kārtīgi ....!

Vismaz uz LV 100 gadu jubileju noslānīsim kārtīgi šos neliešus!!!

Atbildēt

Barons

02.04.2017. 19:22

»

soldiere of fortune

Katram lv iedzīvotājam ir jāziedo man daži eur un pēc dažām bērēm, baltie baroni paši atteiksies no saviem īpašumiem


1. Atbilstoši Civillikuma noteikumiem prasības celšana kaut vai daļā pārtrauc visas saistību tiesības noilgumu, tāpat noilgumu pārtrauc atgādinājums parādniekam vai arī prasības atzīšana no parādnieka puses noilguma tecēšanas laikā.
2. Ja prasītājs ir privātpersona, kura pilnvarojusi parāda piedziņu veikt komersantam, tad noilgums ir 10 gadi un papildus darbojas arī 1.punktā minētais.

Tā kā nesapriecājieties par ātru!

Atbildēt

K.Rancāns

02.04.2017. 19:20

Nu kas tad ir šis Klementijs Rancāns?
Dzimis: 1937; dzimums: vīrietis; tautība: latvietis; ģimenes stāvoklis: precējies. Dzīvesvieta: Rīga. Darbavietas un ieņemamie amati (arī amati politiskajās partijās, reliģiskajās organizācijās, arodbiedrībās, biedrībās vai nodibinājumos) vai - ja darbavietas nav - nodarbošanās, statuss: Denacionalizēto māju īrnieku tiesību biedrība "Ausma", valdes loceklis, jurists. Izglītība: Maskavas Augstākā skola, Minskas juridiskā nodaļa (1972), jurista kvalifikācija. Pašnovērtējums par latviešu valodas prasmi: dzimtā valoda. Kandidāta īpašumā vai valdījumā (arī sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību) esošie nekustamie īpašumi (to veids un atrašanās vietas): zeme, Baldones novadā, (īpašumā); kooperatīvā garāža, Rīgā, (valdījumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā); dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā). Kandidātam piederošie valsts institūcijās reģistrējamie transportlīdzekļi (sauszemes, gaisa un ūdens transporta līdzekļi - to veids, izlaides un reģistrācijas gads): vieglā automašīna AUDI 80, izlaides gads 1986., reģistrācijas gads 2000.; vieglā automašīna ŠKODA FABIA, izlaides gads 2008., reģistrācijas gads 2008.
Pensionētais PSRS prokurors (komunisma idejas paudējs) par ko ir izmests 2012.gadā no partijas „Vienotība” un arī dzīvokļu īpašnieku interešu lobētājs, kurš ir māju īrnieku tiesību biedrība „AUSMA” valdes loceklis.
K.Rancāna paustais:
1. Pašreizējais Vēlēšanu likums ir „šizofrēnisks”.
2. Vai nebūtu laiks lietas saukt īstajos vārdos un nemaskēties aiz mistiskiem nosaukumiem, jo nav tāda “komunistiskā genocīda”.
Patiesībā viņa idejas un raksti ir ar KOMUNISMA piesitienu, kurus karsti atbalsta ļoti destruktīva organizācija Eiropas Savienības pretinieki- Eiroskeptiķu rīcības partija!!!
Vārdu sakot īsumā palasot internetā n-tos viņa rakstus un informāciju K.Rancāns par sevi rada šizofrēniska populista iespaidu, kurš nodarbojas ar politisko „tūrismu” un nerod mieru savā vecumā.
Tipisks PSRS produkts, kurš būtu jāizolē no mūsdienu normālo cilvēku sabiedrības!

Atbildēt

soldiere of fortune

02.04.2017. 17:40

Katram lv iedzīvotājam ir jāziedo man daži eur un pēc dažām bērēm, baltie baroni paši atteiksies no saviem īpašumiem.

Atbildēt

zoss

02.04.2017. 17:24

Katrā gadījumā pirmais uzdevums-vairs nekad nebalsot par Vienotību, NA, ZZS un citiem auseklīšiem.

Saskaņa - arī bagātie žīdi.

Atliek LKS un Mūsu Zeme.

Atbildēt

viedais

02.04.2017. 17:15

Domāju šlitkes un pārējo darbības likumība būtu pārbaudāma ar kriminālprocesuāliem līdzekļiem un metodēm. Lai to panāktu visiem, kuri saņēmuši šos "nomas maksas" rēķinus ir jāiziet ielās protesta akcijā! Klementij, Jāni, u.c. aktīvisti aiciniet cilvēkus, gatavojiet plakātus, prasības! Ar šiem rakstiem ir par maz. Šlitkes un korupmanti par tiem ieņirdz! Ja būs akcijas es iešu! Un paaicināšu visus savus paziņas. Prasība - apturēt visus rēķinus, uzsākt krimināllietas izmeklēšanu par šo jautājumu! Kurš, kādus spriedumus, kad, par kādu naudu taisīja! Tie ir izmeklēšanā noskaidrojamie jautājumi. Ja ģenerālprokuratūra ir impotenti viņiem ir jāatkāpjas un vietā jānāk cilvēkiem, kas var un grib strādāt tautas interesēs!

Atbildēt

ieteikums

02.04.2017. 16:57

jāvēršas Eiropas tiesā par šo piespiedu zemes nomu un šmaukšanos ar zemi zem mājām. Piespiedu noma ir nelikumīga un būs jāatcel.

Atbildēt

zoss

02.04.2017. 15:18

Ieteikums maksāt ir dīvains, jo bieži šī maksāšana notiek maksātnespējīgiem veidojumiem, kā Kredītuzraudzības birojs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....