Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada 26.septembrī Rīgas Klusajā centrā uzvirmoja kāds skandāls, kurš nav atstājis vienaldzīgu gandrīz nevienu daiļā dzimuma pārstāvi. Jau kādu laiku sabiedrībā mēļo par elitāro skaistumkopšanas salonu “Riga Nails”, kura klientes zina savu cenu. Vairums klientes jau sen ir pamanījušas, ka salona kases aparāts netiek ieslēgts, par sniegto pakalpojumu var noreķināties tikai skaidrā naudā, nekādas kredītkartes un citi modernie maksājuma veidi netiek izmantoti.

Nevienai klientei nekad nav radies jautājums, jo tāpat visām ir saprotams, ka šajā salonā notiek izvairīšanās no nodokļu nomaksas. Saskaņā ar Uzņēmumu reģistra publiskajiem datiem SIA “Galery” valdes locekle un patiesā labuma guvēja ir Viktorija Kazanovska, kas ir Kaspara Caunes (Kazanovska) sieva. Kaspars Caune sabiedrībā ir labi zināms kā lietu kārtotājs, netīrās naudas mazgātājs, par kuru rakstīja ne tikai pietiek.com, bet arī citi portāli. Tomēr šoreiz stāsts ir par ko citu.

2023.gada 26.septembrī ap plkst. 12:30 Rīgā, pie Strēlnieku ielas 5, kur atrodas “Riga Nails” salons, četri jaunieši iestājās par sociālajām garantijām salona darbiniecēm un par godīgu nodokļu nomaksu. Uz jauniešu plakātiem bija šādi saukļi – “Mēs par godīgu nodokļu nomaksu un taisnīgu konkurenci. Arī "Riga Nails" darbinieki ir pelnījuši sociālas garantijas un laimīgas vecumdienas. Darbiniekiem nav jāatbild par "Riga Nails" īpašnieces šmucēm. Godīga nodokļu nomaksa ir valsts asinsrite. Policistiem, glābējiem, mediķiem, pedagogiem un citiem svarīga darba darītājiem nav jācieš dēļ "Riga Nails" īpašnieces šmucēm”.

Daudzus Klusā centra ieziemiešus jauniešu aktīvisms un uzdrīkstēšanās uzrunāja, tie aplaudēja, iedrošinot jauniešus, bet ne pusotru metru mazo cinīti Viktoriju Kazanovsku. Viņa kā raķete izlidoja no salona, klupa virsū jauniešiem un garāmgājējiem, draudot viņiem un pat pielietojot fizisku spēku pret jauniešiem un nejaušo garāmgājēju, kurš izrādīja interesi par notiekošo. Viktorija kā saniknots surikats ar sitienu pa galvu notrieca garāmgājējam brilles un atteicās tās atdot, līdz ieradās viņas māsa Karīna un nomierināja mazo fūriju.

Neoficiāla informācija, kuru daļēji apstiprina arī Viktorijas Kazanovskas teiktais, liecina, ka salona telpās tajā laikā atradās Valsts ieņēmumu dienesta amatpersonas, kuras pārbaudes laikā izņēma portatīvo datoru, kurā atradās visa informācija par klientu pierakstiem un meistariem, kuri veic procedūras.

Shēma ir pavisam primitīva: salons norēķinus pieņem tikai skaidrā naudā, salona kases aparāts netiek pat ieslēgts, bet, ja ierodas kāda pārbaude, tad visi meistari ir pašnodarbinātās personas, kuras īrē no salona darba vietas un kam salons piegādā klientus. Beigu beigās par nodokļu nenomaksāšanu būs atbildīgas nabaga meistares kā pašnodarbinātās personas ar visu savu mantu, kuras īstenībā no procedūras saņem vien grašus, bet visu krējumu nosmeļ Viktorija Kazanovska.

VID izņemtajā datorā atradās klientu datu bāze un pierakstu reģistrs, kurš VID amatpersonām dos tiesisku pamatu vēsties pret meistarēm, ja tās nesāks runāt. Identificējot klientus un salīdzinot klientu reālos maksājumus par saņemtajiem pakalpojumiem, VID amatpersonām radiesies pamats uzdot tiem jautājumus par naudas līdzekļu izcelsmi, ar ko norēķinājās salonā.

Ņemot vērā Viktorijas Kazanovskas uzvedību, kura skaļi kliedza un lamājās, fiziski aizkāra jauniešus un garāmgājējus, ir iesniegti iesniegumi tiesībsargājošajās iestādēs ar lūgumiem uzsākt administratīvā pārkāpuma procesus par sīko huligānismu, maznozīmīgu miesas bojājuma nodarīšanu. Viktorijai Kazanovskai pat pietika “prāta” no salona telpām izvilkt ārā savu piecgadīgo dēlu un iesaistīt viņu konfliktā. Parasti mātes sargā savus bērnus no konfliktsituācijām, bet ne instazvaigzne Viktorija, kurai diez vai rūp bērna pašsajūta, jo visi līdzekļi viņai liekas piemēroti mērķa sasniegšanai.

Tad nu, lūk, kamēr VID amatpersonas lēnīgi veic savus pienākumus pret juridisko personu SIA “Galery” un pret tās valdes locekli kā amatpersonu, Rīgas pašvaldības policija (RPP), nesūrojoties par lielo darba apjomu, kā arī nebaidoties no Kazanovsku ģimenes, ir uzsākusi vairākus administratīvā pārkāpuma procesus tieši par Viktorijas Kazanovskas pārkāpumiem,

RPP Centra pārvaldē 2023. gada 4. oktobrī sākts administratīvā pārkāpuma process Nr. 16078001248323 likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā - par Administratīvo sodu 11. panta pirmajā daļā minēto pārkāpumu, kā arī administratīvā pārkāpuma process Nr. 16078001248623 par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā – par Administratīvo sodu likuma 12. panta pirmajā daļā minēto pārkāpumu. Tas ir par sīko huligānismu un maznozīmīga miesas bojājuma nodarīšanu.

Savukārt 2023.gada 6.oktobrī tika sākts administratīvā pārkāpuma process Nr.16077001037323 saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likuma 81.pantu - par emocionālu vardarbību pret mazgadīgo.

Arī Valsts policijas RRP Rīgas Ziemeļu pārvaldes Kārtībības policijas biroja Administratīvo pārkāpumu izmeklēšanas nodaļas amatpersonas ir konstatējušas pamatu saukt pie administratīvās atbildības SIA “Galery” un, pārbaudot sniegto informāciju, sākušas administratīvā pārkāpuma procesu par autortiesību likuma pārkāpumu.

https://www.instagram.com/reel/Cx7r4WnMTg4/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

https://vm.tiktok.com/ZGJcBetbn/

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...