Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pretīgi. Latvija ir viena no zaļākajām valstīm ES, bet „Re:Baltica” mūs apmelo ar manipulatīviem datiem.

Sāksim ar to, kāpēc Latvija IR viena no viszaļākajām valstīm ES? Tāpēc, ka emisiju rādītāji uz cilvēku un kvadrātkilometru ir vieni no zemākajiem Eiropas Savienībā. 1.-2. vieta. Es par šo esmu licis sociālajos tīklos ar atsaucēm uz oficiāliem ticamiem avotiem. Fakts.

Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka spiediens uz ekosistēmu Latvijā ir niecīgs. Mazāks nekā citur. Varam dzīvot „zaļi” simtgades, un nekas sliktāk nepaliks. Arī mežu platības aug, neskatoties uz saimniecisko darbību un tamlīdzīgi.

Ko saka šie ručekas dezinformatori?

Pirmkārt, mēs esot 7. vietā pēc „klimata politikas” izpildes. Nu un? Kurš teica, ka tā mums aktuāla jebkurā aspektā. Īpaši patiesa zaļuma aspektā? Klimata politika ir tikai absurda ideoloģija, kas nesvarīga Latvijai un mūs „nezaļākus” nepadara. Kā bijām zaļi 100 gadus atpakaļ, tā esam. Ejiet dir$t.

Otrkārt, mums pārmetot smago metālu piesārņojumu, atkritumu pārstrādi un tamlīdzīgi. Tur mēs esot 22. vietā. Nav paskaidrots, kāpēc tik zemu. Izbrauciet no Rīgas un pamēģiniet atrast Kongo cienīgas kobalta rūpnīcas. Kur kūpina un gāž upēs šļuru rūpnieciskos apmēros. Ragozina meitenes apgalvo, ka tur esam bezmaz ES lejasdaļā. Kongo meklējumos.

Treškārt, ekosistēmu dzīvīgums. Tur mēs esot 8. vietā ES. Tomēr jau pietiekoši augstu, jo Latvija depopulējas un reģioni daudzviet aizaug. Paliekam mazāk, spiediens uz ekosistēmu no cilvēka un uz kvadrātkilometru mazinās. Neesmu gan skaitījis vaboles un puvekļus, aizaugušas slīkšņas gar ceļu reģionos redzu arvien vairāk. Tā laikam tā daudzveidība - drīz krokodili un tropu moskīti varbūt uzradīsies. Sakodīs Ragozinu, cerams.

Ceturtkārt, meži. Tur mums pārmet, ka esam zem Somijas, Zviedrijas, piemēram, bet tā tuvu topam ES [atkal rupjība], bet apskatieties tos mežus Zviedrijas un Somijas vidienē, nerunājot par ziemeļiem. Tur ir tundra, mikropriedītes, ko iestādīt puķpodā. Jā, daļa skaitās meži, un tos iekļauj aprēķinos, tikai malku un kokmateriālu viņi braši pērk no mums. Jo tikai mums viss ir īsti meži.

Tie indeksi, kurus izmanto ručekisti, lai mūs nomelnotu, ir tas, kas mūsdienās saucas dezinformācija. Steidzīgi jāapkaro!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...