Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Prokuratūras pārstāvjiem jaunāko „Meronigeitas” interneta vietni www.meronigeita.info izdevies nobloķēt, uzraudzības struktūrai paziņojot, ka lapa, kurā reizē ar banknošu lērumu greznojas ģenerālprokurora amata kandidāta, prokurora Jura Jurisa attēls, liekot domāt par... LR Ģenerālprokuratūras mājas lapu, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija.

Saskaņā ar šo informāciju oficiālais vietnes nobloķēšanas iemesls ir – „mēs esam informēti, ka domēna vārds meronigeita.info imitē Latvijas prokuratūras dienestu”, un „šāda aktivitāte ir pret mūsu pieņemamas izmantošanas politiku”.

Kā zināms, jau pirms vairākām nedēļām tiesiskuma un sabiedrības interešu vārdā atklātībai ir ticis nodots unikāls materiāls – internetā jau iepriekš publiskota nu jau bijušā Šveices advokāta Rudolfa Meroni, prokurora Jura Jurisa un viņa mahināciju līdzzinātāju e-pasta sarakste pilnā apjomā.

Tas, ko sabiedrība šajās nedēļās pēc šīs datu bāzes publiskošanas varējusi vērot, ir – Latvijas „tiesībsargāšanas iestāžu” pārstāvju kategoriska nevēlēšanās beidzot ķerties pie šo materiālu izmeklēšanas, lai atbildīgie par grandiozo Latvijas valsts apzagšanu beidzot tiktu saukti pie atbildības.

Tā vietā Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra savu enerģiju un resursus šajā laikā ir tērējusi, lai liegtu sabiedrībai iepazīties iespēju ar šo datu bāzi un tajā atrodamo informāciju.

Pēc mēnesi ilgiem pūliņiem tā beidzot bija panākusi vispirms vietnes prokuratura.info, tad arī vietņu prokuratura.xyz un prokuraturahub.com (nesajauciet ar pornhub.com) nobloķēšanu, kā argumentu minot to, ka tās „izliekoties par valsts iestādi”.

Tagad kārta pienākusi arī www.meronigeita.info, taču atšķirība tā, ka šajā reizē vietnes nosaukumā nav nekā pat attāli līdzīga vārdam „prokuratūra”, savukārt naudas žūksnim un prokurora J. Jurisa attēlam it kā nevajadzētu likt domāt par LR Ģenerālprokuratūru. Taču, kā redzams, prokuratūras pārstāvji ir citās domās un vietnes bloķēšanu panākuši ar tieši šādiem argumentiem.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...