Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Publiski jautājumi Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP) pirms pašvaldību vēlēšanām. Var atbildēt arī pa daļām.

1. Vai esat lietas kursā par sodāmībām un atklātiem kriminālprocesiem personām, kuras kandidē no JKP saraksta Ogres novada domē? Vai zināt, cik pavisam tādu ir un cik tādu kandidātu varētu būt pārējos sarakstos visā valstī, ne tikai Ogrē?

2. Vai zināt, ka Ogres novada JKP sarakstā ar Nr. 14 startē Jānis Latkovskis, kurš, cik zināms, kāda sadzīves konflikta laikā ar lāpstu nodarīja bojājumus cietušā sejai, salaužot vaiga kaulu. Uzsākts kriminālprocess par miesas bojājumu nodarīšanu. Vai tā ir taisnība ka J. Latkovskim piemērots aizdomās turētā statuss?

3. Vai zināt, ka Ogres novada JKP sarakstā ar Nr. 5 (tātad viens no saraksta līderiem) startē Eduards Rābe, kurš agrāk tiesāts par miesas bojājumu nodarīšanu, šobrīd sodāmība dzēsta?

4.  Vai zināt, ka Ogres novada JKP sarakstā ar Nr. 12 kandidē Vilnis Poriņš, dzimis Zadvinskis, kurš iepriekš strādāja Valsts policijā un izmeklēja uzņēmēja Alda Visocka bezvēsts pazušanas lietu, un izmeklēšanas gaitā operatīvo darbību veikšanas rezultātā no pazudušās personas darbavietas seifa "izgaisa" izņemtā skaidrā nauda, līdz pat 5000? Pazudušā uzņēmēja dzīvesbiedre B. Visocka, izvirzot attiecīgu prasību, vēlāk naudu atguva, bet Vilnis Poriņš (dz. Zadvinskis) "labprātīgi aizgāja" no amata un iekšlietu sistēmā vairs neatgriezās?

5. Vai zināt, ka kandidāta Viļņa Poriņa (dzimuša Zadvinska) māti Ligitu Zadvinsku, bijušo Ogres k/n direktori, šobrīd tiesā par valsts līdzekļu izšķērdēšanu, jo viņa pārskaitījusi līdzekļus savam vīram, tādējādi izmantojot savu dienesta stāvokli ģimenes "bagātināšanā"?

6. Vai varat paskaidrot, kāds procesuālais statuss tiesībsargāšanas iestādēs ir Ogres novada JKP sarakstā 2021. gada 5. jūnija vēlēšanās ar Nr. 6 kandidējošajam Jānim Stepanovam? Vai arī šajā gadījumā jums trūkst informācijas?

7. Vai tas, ka Ogres novada JKP sarakstā ir vairāki vienas ģimenes locekļi un personas ar apšaubāmu reputāciju, varētu nozīmēt, ka JKP nodaļa Ogres novadā nespēj atrast normālus kandidātus, vai tā ir JKP politika?

8. Vai zināt, ka Ainārs Bašķis (attēlā), JKP saraksta līderis Ogrē, savulaik disciplināri sodīts, pazeminot viņu no Zemessardzes štāba G-4 daļas priekšnieka par ierindnieku, par līdzdalību t.s. "Eihmaņa dzīvokļa afērā", kuras gaitā valstij tika nodarīti 43 tūkstošu latu zaudējumi, par valsts naudu izbūvējot privātu dzīvokli?

9. Vai pret oligarhiem cīņu īstenojošā JKP zina, ka Ainārs Bašķis bijis oligarha Andra Šķēles personīgais padomnieks jau kopš 1996. gada 28. maija?

10. Vai zināt, ka JKP Rēzeknes saraksta 2. numurs Aleksandrs Kļimovs ir "ždanokietis", kurš pašvaldību vēlēšanās pirms četriem gadiem bija Krievu savienības saraksta līderis?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...