Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš tos pārkāps, tiks bargi sodīts!

Kariņa-Levita režīms ir nolēmis rīkoties. Latvijā ir vakcinēti 43% iedzīvotāji, 57% nav vakcinēti.

Lai panāktu, lai cilvēki vakcinējas, tiks noteikti bargi sodi. Uz 57% iedzīvotāju tiks izdarīts spiediens, cilvēki tiks atlaisti no darba, cilvēkus nelaidīs uz lielveikaliem, teātriem, kinoteātriem, sporta zālēm, kafejnīcām, restorāniem…!

To visu var nosaukt vienā vārda – TERORS! Cilvēki tiks terorizēti, lai viņu dzīve kļūtu nožēlojama, lai cilvēki neizturētu šo spiedienu un salūztu.

Tie, kuri ir dzīvojuši PSRS, atceras, kā tā laika režīms izrīkojās ar cilvēkiem. Cik cilvēku dzīves ir bijušas salauztas, tāpēc ka cilvēki nepiekrita un nepakļāvās PSRS represīvajam režīmam.

2021.gadā daudzus cilvēkus atkal pārņem sajūta, ka režīms nedzird un nesaprot savu tautu. Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs!

Tāpēc šodien tāpat kā PSRS laikos tautai ir jāapvienojas, lai Kariņa-Levita režīms kristu!

Aicinu visus cilvēkus, vakcinētos un nevakcinētos, kuri neatbalsta Kariņa-Levita režīmu, pulcēties pie Brīvības pieminekļa 2.oktobrī plkst.13.00!

Noliksim ziedus pie Brīvības pieminekļa, parādīsim, ka mūsu ir daudz!

Izdarīsim spiedienu uz Kariņa-Levita režīmu, lai viņi redz, ka Latvijas tauta negrib atgriezties PSRS laikos, kur visu noteica BAILES UN TERORS!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...