Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Aicinu visus (..) nobalsot pašvaldību vēlēšanās par mūsu kopējo sarakstu” – Saskaņu un Gods kalpot Rīgai! Ar šādu aicinājumu, izmantojot darba elektronisko pastu, pie citiem domes darbiniekiem ir vērsies Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Finanšu un saimnieciskās pārvaldes Saimnieciskās nodaļas vadītājs Jāzeps Kozurs.

Kā rāda sociālajā tīklā Twitter publicētais domes amatpersonas vēstules ekrānšāviņš, Kozurs, izmantojot darba elektroniskā pasta adresi un pašvaldības kontaktus, ar savas darbavietas logo rotātā vēstulē ir aicinājis visus adresātus balsot tieši par Saskaņas un Gods kalpot Rīgai sarakstu, norādot arī: „Esmu pārliecināts, ka mēs uzvarēsim. Uzvara būs mūsu.”

No paša Kozura Pietiek neizdevās saņemt nekādus skaidrojumus par to, vai par labu Ušakova/Amerika sarakstam viņš darba e-pastā aģitējis pēc savas vai kādas trešās personas vēlēšanās. Savukārt Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko, kā ziņo pašvaldības preses pārstāvis, esot „pieprasījis no šī darbinieka paskaidrojumu” un „pēc tā saņemšanas tiks lemts par disciplinārsoda piemērošanu atbilstoši normatīvos noteiktajai kārtībai”.

Kozurs līdz 2005. gada jūnijam bija Rīgas Vidzemes priekšpilsētas izpilddirektors, savukārt savā pašreizējā amatā viņš neskaitās amatpersona un līdz ar to publisku amatpersonas deklarāciju neaizpilda. Taču no viņa deklarācijas izpilddirektora amata ieņemšanas laikā redzams zīmīgs fakts – līdz ar citiem ienākumiem viņš ir saņēmis arī Krievijas Federācijas Bruņoto spēku atvaļinātas militārpersonas pensiju. Turklāt, kā rāda Kozura iepriekšējo gadu deklarācijas, Krievijas armijas pensiju viņš bija saņēmis arī izpilddirektora pienākumu pildīšanas laikā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

13. Saeimas deputātiem: par grozījumiem likumprojektā, kas regulē Valsts drošības komitejas dokumentus

FotoPateicamies par Jūsu līdzšinējo atbalstu LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas zinātniskajā darbā. Komisija kopš 2017. gada septembra ir konsekventi publiski pierādījusi, ka novecojušā likuma “Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu” saglabāšana nav zinātniski un tiesiski attaisnojama, īpaši tāpēc, ka tas ietver juridiski nederīgu sadarbības ar VDK konstatēšanas procesu, ko analizējis Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs, tiesas priekšsēdētājas vietnieks Juris Stukāns.
Lasīt visu...

12

Viss, kas nav par mani labs, ir FAKE NEWS

FotoTrešdien LTV diskusiju cikla ietvaros ar visām vēlēšanās startējošajām partijām bija uzaicinājusi partijas KPV LV visu apgabalu līderus uz, gribētos teikt, diskusiju, bet nevaru: balagānu. Ceturtdien, kad dzirdētais vēlreiz pārdomāts un galvā sagūlies pa plauktiem, trīs secinājumi, kāpēc cirks nav tik nevainīgs, kā izskatās.
Lasīt visu...

21

Zapad un Zupa

Foto„Kā tu sagaidi, ka viņi tev uzbruks? - Heigens domīgi jautāja. Maikls nopūtās. - Dons man pateica. Ar kāda tuvu stāvoša cilvēka starpniecību. Bardzīni tēmē uz mani caur kādu tuvu vīru, kuru es, pēc viņa ieceres, neturēšu aizdomās.” (Mario Pjuzo Krustēvs)
Lasīt visu...

21

Ilgtspējības zīlētāji jeb kurus rādīt pāvestam

FotoZinātnē ir metodoloģiskā prasība katra laikmeta iztirzājumā ņemt vērā toreiz lietoto valodu. Laikmetu izdosies pareizi izprast tikai tad, ja respektēs tajā lietoto valodu. Valoda raksturo notikumu idejisko tendētību, laikmeta intelektuālo un morālo atmosfēru, ārējo notikumu vienotību ar tolaik dzīvojošo cilvēku iekšējo pasauli – prāta interesēm, vērtējumiem, kognitīvo piesātinātību.
Lasīt visu...

21

VK ziņojums par AS "Sadales tīkls" tarifiem apliecina Ašeradena mazspēju

FotoLatvijas Reģionu apvienība (LRA) vairākkārt uzsvērusi, ka AS "Sadales tīkls" (ST) sadales tarifi ir neadekvāti augsti, turklāt tie nav pamatoti. To, par ko LRA runā jau kopš pagājušā gada, ir apstiprinājusi arī Valsts kontrole (VK) savā ziņojumā. Revīzijā konstatēts, ka, lai gan ST elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi aprēķināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas noteiktajai metodikai, nevar apgalvot, ka tarifos ir pilnībā nodrošinātas likumā noteiktās pakalpojuma lietotāju intereses.
Lasīt visu...

15

Tāda ir mana latviskā politiskā humora izjūta

FotoIepriekšējo reizi rakstīju, ka nācijai ir problēmas un nav, par ko balsot. Kā kārtīgs pilsonis atkal esmu mainījis viedokli, jābalso par visām partijām uzreiz!
Lasīt visu...

12

„Anša vērtības" tomēr iekļūst Saeimā

FotoPēc karstākās vasaras Latvijas vēsturē kā sniegs uz galvas uzkrita šī gada 13.septembrī Saeimā iesniegtais „Amnestijas likuma” likumprojekts, kur piedāvāts atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras 2009.gada janvārī, sava „izmisuma” vadītas, veica „revolūciju”, pēc kā „netaisnīgi” sodītas.
Lasīt visu...