Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pašreizējais Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Juris Jurašs, ko Jaunā konservatīvā partija izvirzījusi par Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidātu, bez mazākā respekta izturas pret kaimiņu pašvaldības – Garkalnes iedzīvotāju interesēm un pastāvošajiem noteikumiem, privāto automašīnu savu ērtību vārdā pie Baltezera peldvietas novietojot neatļautā vietā, uz sveša zālāja.

„Godātie kaimiņi un ne tikai, kuri apmeklē Baltezera publisko peldētavu, Lūdzu, atstājiet automašīnas, kur pēc likuma ir atļauts to darīt. Neizbraukājiet zaļo zonu. Baltezera ielas sākumā ir bezmaksas autostāvvieta, kur novietot auto un uz peldvietu var doties kājām. Goda vārds, sāk apnikt vienatnē kopt šo skaisto vietu.

Varbūt vajadzētu novērtēt un cienīt kāda cita cilvēka darbu un priecāties, ka nebija jāstrādā pašam? Vai arī iesakiet variantus, ka atrisināt šo problēmu – sakopta vide vai arī neviens neko nedara un visi kорā vienkārši ar mašīnām izbraukājam zālienu, lai nav jāpielieto darbs?!” – šāds ieraksts atrodams Facebook.

Taču, kā redzams, ir cilvēki, kuri uzskata, ka viņu komforts ir svarīgāks gan par noteikumu prasībām, gan par citu ieguldīto darbu. Izrādās, ka viens no šiem cilvēkiem ir arī Juris Jurašs, kurš ir pieteicies „sakārtot” visu galvaspilsētu, taču pats bez kādiem kompleksiem izbraukā kaimiņu pašvaldības zālājus

Attēlā redzamā automašīna Subaru Legacy Outback ar valsts reģistrācijas numuru HX-77, kuras aizmugurējo uzrakstu rotā uzraksts „Jaunā konservatīvā partija” un kura noparkota zālājā, lai tās īpašniekam nevajadzētu kājām noiet dažus desmitus lieku metru, saskaņā ar Pietiek informāciju pieder nevienam citam kā Jurašam.

Pagaidām Pietiek nav izdevies no deputāta saņemt skaidrojumu – vai, kļūstot par Rīgas mēru, viņš šādus pašus „tikumus” centīsies ieviest arī galvaspilsētā.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...