Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Apstiprinot Pietiek jau sniegto informāciju, ka pašvaldības SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” finanšu direktora amatā ar 4150 eiro algu bez konkura ir apstiprināta bijusī Valsts zemes dienesta vadītāja un arī no citiem amatiem skandalozi šķīrusies Solvita Zvidriņa, uzņēmums Pietiek šodien sniedza tik pārliecinošu skaidrojumu, ka to publicējam pilnībā:

“Finanšu sektors uzņēmumā ir ļoti nozīmīgs - uz to savā slēdzienā vairākkārt ir norādījis auditā “Ernst&Young”. Saistībā ar audita slēdzienu ir palielinājusies Finanšu pārvaldes darba apjoms, jo tās kompetencē ir 80% no visiem auditā akcentētajiem jautājumiem.

Lai nodrošinātu pārvaldes kapacitātes nekavējošu stiprināšanu, finanšu direktora amata pretendenta izvēlei tika piemērota tiešā atlase, bet headhunting metode. Tā ļauj mērķtiecīgi atlasīt pretendentus ar visatbilstošāko profesionālo pieredzi, izmantojot dažādas datu bāzes un citus informācijas avotus.

“Rīgas namu pārvaldnieka” valde lēmumu par šo pieņēma 09/07/2020. Finanšu pārvaldes direktora atalgojums 4150eur. Bijusī finanšu direktore šobrīd pilda finanšu direktores vietnieces pienākumus.”

Jāpiebilst, ka SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” kapitāla daļu turētāja pārstāve Iveta Zalpētere, kas pati pilsētas izpilddirektora pienākumu izpildītāja vietu tāpat ieņēma bez kāda konkursa, ir uzņēmumam lūgusi sniegt informāciju par “Rīgas namu pārvaldnieka” darbinieku atlases kārtību un par to, vai finanšu direktora amata kandidātu atlase ir notikusi atbilstoši šai kārtībai.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...