Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Runa nav tikai par kaķiem

Kristīne Vilka
05.04.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ne velti ir teiciens; vienaldzība nogalina! Konkrēto adresi aizkrāsoju, jo ir ļoti daudz Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekoto māju, kur tiek aizvērtas pagraba lūkas, nepārliecinoties, ka pagrabos nav palikuši ielas kaķi, kuri tur rod patvērumu, un tādejādi kaķi tiek nolemti mokošai bada nāvei.

Ja mājas iedzīvotāji kopsapulcē tiešām ir nolēmuši, ka viņi nevēlas, lai ielas kaķi varētu rast patvērumu pagraba telpās, lai tā būtu. Bet, Rīgas namu pārvaldniek, rodiet risinājumu, lai kaķi nevar iekļūt pagrabā. Ir absurda situācija, ka paši iedzīvotāji, kuri tik ļoti nevēlas kaķu klātbūtni pagrabā, tur pagraba durvis atvērtas vaļā.

Interesanti, kas tad Valsts policijas izpratnē ir cietsirdīga izturēšanās pret dzīvnieku, ja par konkrēto adresi ir vairāki video, kur var dzirdēt, ka kaķis ņaud pagrabā un netiek no tā laukā, un ja šajā konkrētajā adresē policijas darbinieki atrada 3 kaķu līķus – ne pirmā svaiguma gan. Vai tad augstāk minētie fakti neliecina, ka regulāri notiek dzīvnieku aizsardzības un krimināllikuma pārkāpumi?

Izvilkums no Rīgas namu pārvaldnieka atbildes uz manu iesniegumu "Pārvaldnieks vairākkārtēji ir aicinājis Iesniedzēju respektēt Dzīvojamās mājas kopības lēmumu un pārvietot kaķu koloniju" gāž no kājām nost. Pirmkārt, līdzšinējā komunikācija ar pārvaldnieku aprobežojās ar atbildi, ka mani nevar identificēt konkrētajā adresē un neviens no Rīgas namu pārvaldnieka ar mani telefoniski nav sazinājies. Vai vairākkārtēji aicinājumi tika nodoti telepātiski?

Rīgas namu pārvaldniek, mēs dzīvojam uz planētas Zeme, un nav Latvijā nevajadzīgo kaķu pilsēta uz kuru tā vienkārši varētu pārvietot šo kaķu koloniju, kura sākotnēji sastāvēja no četriem kaķiem, kas, izrādās, kādam var būt tik ļoti traucējoši. Divi kaķi no šīs kolonijas ir noķerti un pārvietoti, lai gan iespēja ielas kaķim iedzīvoties kaut kur citur ir minimāla.

Latvijas sabiedrība, esam tikpat vienaldzīgi kā līdz šim, un mēs būsim tieši tur, kur esam, vieni no pēdējiem Eiropā. Un tieši tāpēc mūs varēs čakarēt visi, kam nav slinkums, ieskaitot pašu valdību, jo vienīgais, ko mēs spējam. ir pabubināt virtuvē vai pied...t Facebook.

Un runa nav tikai par kaķiem.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...