Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Iedzīvotāji neapmierināti ar „Sadales tīkla” tarifu un tarifu kāpumu. Prezidents nosoda Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) “bezzobainumu” un norāda, ka šāda iestāde, kas nedomā par sabiedrību, nepilda savu funkciju un nav vajadzīga. „Sadales tīkla” valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons (attēlā) panikā kā kompromisu piedāvā jaudas palielinājuma izmaksu segt no  pašu resursiem.

Skatoties uz SPRK kā “neatkarīgu” institūciju, kura saņem finansējumu tieši no regulējamiem pakalpojumiem, būtu absurdi cerēt, ka šī institūcija ir 100% neatkarīga, vēl jo vairāk – ja institūciju vada politiķi, kuri savu pilnvaru termiņu ir atnākuši nevis vadīt iestādi, bet “mācīties” nozares – braucot komandējumos un dārgās mācībās, kurās eksperti, kas veic darbu, netiek, jo nepietiek līdzekļu.

Ja skatāmies uz atalgojumu, tad SPRK vadība ir ļoti labi apmaksāta, un zinātāji teic, ka padome pati sev izmaksājot prēmijas reizi pusgadā vienas mēnešalgas apmērā. Vai Valsts kontrole to skatīsies? Protams ne, jo Valsts kontrolē strādā bijušais SPRK priekšsēdētājs.

Vēl aizvien paliek atvērts jautājums – kāpēc padomē katram loceklim ir vajadzīgs pa padomniekam? Ja jau neesi spējīgs būt pilntiesīgs padomes loceklis, kurš bez padomnieka nevar pildīt savus amata pienākumus, nepiesakies konkursā! Kur palika solītā reforma? Vai nevajadzētu sākt purināt šo iestādi, kas ir nepamatoti uzaudzējusi savu liekēžu padomes locekļu - padomnieku varzu?

Kurš no mums negribētu saņemt šādu atalgojumu (pirms nodokļiem)? - Atalgojums__augusts.pdf (sprk.gov.lv). Darbs kaulus nelauž. Un par šo visu maksājam mēs – pakalpojumu saņēmēji! Papētiet algu robežas… Pirms vēlēšanām mums stāstīja, ka valsts aparātu mazinās, bet te viena iestāde kā tāds sniega pulkstenītis pacēlusi savu cēlo galviņu pavasarī un laužas cauri skarbajai realitātei…

Apskatot SPRK vadības amatpersonu deklarācijas, secinām, ka vadība ļoti labi dzīvo, un tie Intars Birziņš (2022.gadā - 6426,15 EUR pirms nodokļiem mēnesī), Rota Šņuka (2022.gadā - 6597,2 EUR pirms nodokļiem mēnesī), Imants Mantiņš (2022.gadā - 6424,9 EUR pirms nodokļiem mēnesī) un Anna Upena (2022.gadā - 6378,0 EUR pirms nodokļiem mēnesī).

Ko tur teikt, realitāte SPRK nav tik skarba, ja zini, ka tev vienmēr ieripos kontā nauda no regulētajiem pakalpojumiem, jo nav jau alternatīvu. Cik cels, tik maksās tās muļķa aitas! Tas arī izskaidro, kāpēc Vanckariņš tik ļoti vēlas sev dabūt Ekonomikas ministriju. Sak, tā sasodītā naciķu banda neļauj gana ātri bīdīt vēja parkus un sašķidrināto dabasgāzes termināli, kurā Vanckariņš ir saredzējis savu mūža maizi… gana taču sastrādāts Covid laikā – jāatpūšas!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...