Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maija Petersone

02.04.2015. 22:05

Esmu no laimigajiem jo mazotne laukos dzivojot biju draugos ar vilkiem un man tad bija 5gadi.un tie bija piecdesmitie gadi.

Atbildēt

Mareks

07.08.2014. 13:32

http://manabalss.lv/par-vilku-un-lusu-aizsardzibu/show

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 15:50

Mareks klaunam Pukstam vai Zariņam
27.jūnijs 2014 14:47

tavi 'argumenti' tikai apstiprina to, ko par medniekiem saka Ozoliņš "Latvijas vidusmēra mednieks pat ar medību vadītāja kvalifikāciju noteikti nav profesionālis savvaļas populāciju apsaimniekošanā"

kad domā piezvanīt Ozoliņam lai pamāca tev vilku bioloģiju? :D

neredzu jēgu tai 'atklātajai diskusijai' lai izspiestu lielākus vilku un lūšu šaušanas limitus - daudz sakarīgāk ir panākt lai Ozoliņš Briselei pierāda, ka LV populācija 200-300 vilku apmērā netiek nodrošināta tikai uz ieceļojošo vilku rēķina. Ja to nespēs pierādīt - tad Brisele uzliks veto vilku un lūšu medībām

Kamikadze
27.jūnijs 2014 14:19

Marek!

Tev tika publiski piedāvāts piedalīties atklātā diskusijā par Tev tik ļoti sasāpējušo tēmu. Cik saprotu vairāk, kā lamāties un ģenerēt muļķīgus uzsaukumus un neargumentētus komentus neesi spējīgs...

Jāsecina, ka esi bailīgs! Un acīm redzot nepārliecināts par sevi!

Lai vai kā piedāvājums ir spēkā. Ja saņemsies protams....

Bet turpināt šet mēģinājumus Tevi pārliecināt uzskatu par veltu laika un enerģijas tērēšanu!

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 15:49

Mareks baletdejotājam-kamikadzem
27.jūnijs 2014 13:041) vai Latvijā pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Jā/Nē?

+++Nē, jo viņu ir vairāk par 300 īpatņiem+++

Tātad jau ar pirmo jautājumu videopīle Zariņš/vai Puksts nonāk pretrunā ar Ozoliņu uz kuru viņiem tā patīk atsaukties (jo acīmredzot neizprot vilku monitoringu :D citādi šie pamuļķi tik ļoti nepiesauktu Ozoliņu)

„Latvijā varētu mitināties 200 līdz 300 vilku”
Latvijas Avīze
29. marts, 2013

Pēc medību sezonas beigām Latvijā varētu mitināties no 200 līdz 300 vilkiem, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts meža dienesta (VMD) medību daļas vadītājs Jānis Ozoliņš.

Ja viņu pēc sezonas beigām būtu vairāk, tad tie būtu Latvijas teritoriju pārklājuši pilnībā,” pastāstīja Ozoliņš.

2) vai Latvijā ienāk vilki no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas? Ja jā, tad apmēram cik lielā skaitā?

+++No Lietuvas vilki noteikti neienāk+++
Atkal muldēšana. Lietuvā vairums vilku ir tieši Latvijas robežas tuvumā :D


+++No Krievijas , Baltkrievijas noteikti ienāk+++

Ja no Krievijas un Baltkrievijas ienāk, piemēram, 20 pāru, tad viņiem piedzimst 120 vilcēnu. 160 vilku nekompensētu izmedīto vilku skaitu, ja pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Atkal Zariņpīle samelojās – bet tas nav nekas jauns. :D


+++Vilku ģimenes darba areāls Latvijas apstākļos nav lielāks par 40-45 kilometru diametrā.+++

Pamuļķi Zariņ/Pukst, tu vispār saproti, ko pats savervelēji?
Ja diametrs ir 40-45 km, tad laukums ir 1260-1590 km2
:D
Nav slikti priekš vilku monitoringa slavinātāja-pamuļķa Zariņa
:D


+++Ir tikai viena kopēja Eiropas vilku populācija!+++

Pēc mednieku ieskata pārnadžiem populācijas jau skaitās no 300 ha (stirnām) līdz 30 000 ha jeb 300km2 (aļņiem), bet vilkiem pat visa Latvija neskaitās? :D
Atkal pamuļķis Zariņš izcelties gribēja? Bet atkal nesanāca :D

Krievijas vilku populāciju nevar nodalīt no Baltijas populācijas?
:D

Tas nekas, ka runā par Baltijas populāciju, bet šaut/vai nešaut vilkus nosaka katra valsts atsevišķi. Kamēr nav vienots Baltijas vilku populācijas menedžments, tikmēr Zariņam un Pukstam kā papagailīšiem atkārtot Ozoliņa pamestu frāzi par ‘Baltijas populāciju’ ir uzjautrinoši :D


+++„400-600 īpatņu būtu pietiekami”+++


Jo...? nevarētu pamuļķis un klauns Zariņš paskaidrot kāpēc tieši 400-600? Un kurā starptautiski atzītā pētījumā šāds blīvums ir pieminēts kā minimums lai vilki spētu pildīt ekoloģiskās funkcijas? :D

Un, ja 400-600 vilki būtu pietiekami, tad kāpēc mednieki brēc palielināt vilku kvotu, ja esošā kārtība panāk, ka pēc medību sezonas beigām Latvijā mitinās no 200 līdz 300 vilkiem?
:D

5) Gunārs Skriba saka tīru patiesību par deģenerēto staltbriežu populāciju, vai arī viņš pūš pīlītes?

+++Kādā ziņā deģenerēto? Stalto populācijai pēdējā laikā klājas aizvien labāk un labāk+++

Tad piezvani Gunāram Skribam vai Aivaram Mačtamam no Mētrām-1 (Ugālē) – viņi varētu paauklēties ar tādu nesaprašu kā Zariņpīle

+++Domāju Marekam vajadzētu pārlasīt Ozoliņa pētijumu rezultātus par vilku barības bāzi!++++

Zariņam pašam vajadzētu pārlasīt – tad pamanītu, ka jaunie vilki patērē vairāk gaļas nekā pieaugušie. Bet velti cerēt, ka Zariņš to varētu ‘sagremot’

9) kāds ir ikgadējais bioloģiskais pieaugums katrai no Latvijas pārnadžu sugām (mežacūkām, stirnām, staltbriežiem un aļņiem) un kāds ir izdzīvošanas procents?

+++Ja nav slinkums Marek, tad ieskaties VMD mājas lapā, tur ir interesanti grafiki, kas dos tev ieskatu šajos jautājumos!++++


Zariņš atkal savā klauna elementā – es prasīju cik piedzimst un cik sasniedz gada vecumu (katrā no parnadžu sugām). Ja Zariņpīle to spētu noskaidrot, tad varbūt (ar milzīgu piepūli) arī saprastu jēgu jautājumiem par ‘ētiskā mednieka’ jēdzienu :D

+

Paprasi Ozoliņam lai (tādai āmurgalvai kā tu) šo to pastāsta par vilku bioloģiju, vairošanos u.t.t.
Daudz ko jaunu un negaidītu uzzināsi, Zariņklaun :D

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 15:48

Kamikadze Marekam
26.jūnijs 2014 17:52

1) vai Latvijā pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Jā/Nē?

Nē, jo viņu ir vairāk par 300 īpatņiem

2) vai Latvijā ienāk vilki no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas? Ja jā, tad apmēram cik lielā skaitā?

No Lietuvas vilki noteikti neienāk, vai ienāk nebūtiskā skaitā. No Krievijas , Baltkrievijas noteikti ienāk, bet tas ka šie ienācēji kompensē izmedīto vilku skaitu ir viens no Mareka mītiem. Vilku ģimenes darba areāls Latvijas apstākļos nav lielāks par 40-45 kilometru diametrā. Pagājušajā medību sezonā tika konstatētas divas vietas Latvijā kur nepilna kilometra attālumā viena no otras dzīvoja divas vilku ģimenes. Katrā gadījumā būtiski nepareiza ir Mareka vēlme nodal';it Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas vilku populācijas. Tādu nav!!! Ir tikai viena kopēja Eiropas vilku populācija! Tāpēc arī Mareka filozofēšana par " migrācijas " ietekmi ir profanācija!

3) kā vilki Latvijā var ienākt, ja te čum un mudž no 2000 vilkiem??

Skatī atbildi augstāk.

4) cik vilkus kā minimums Latvijā vajag, lai viņi spētu pildīt ekoloģiskās funkcijas?

400-600 īpatņu būtu pietiekami

5) Gunārs Skriba saka tīru patiesību par deģenerēto staltbriežu populāciju, vai arī viņš pūš pīlītes?

Kādā ziņā deģenerēto? Stalto populācijai pēdējā laikā klājas aizvien labāk un labāk, bet šeit atkal nav saprotams kāds sakars stalto populācijai ar vilkiem?! Domāju Marekam vajadzētu pārlasīt Ozoliņa pētijumu rezultātus par vilku barības bāzi!

6) vai ētiska mednieka jēdziens ietver līdzāspastāvēšanu ar vilkiem un lūšiem, vai arī lielie plēsēji ir pēc iespējas vairāk jāapšauj?

Protam ētisks mednieks ir par saprātīgu līdzāspastāvēšanu ar lielajiem plēsējiem!

7) vai ir ilgstoši iespējama situācija , ka vilkus un lūšus nemedī, bet pārnadžu populācijas joprojām ir pietiekami lielas lai arī medniekiem būtu ko šaut?

Teorētiski iespējama, bet tas atkal ir abstraktas filozofiskas diskusijas līmenis, jo jāsaprot ka lielo vlēsēju mijiedarbība būs ne tikai ar pārnadžiem, bet arī ar citām sugām, tai skaitā mājdzīvniekiem (nedod dievs ar cilvēkiem)

8) vai ētiska mednieka jēdziens ietver:

a) nošaut pārnadzi pie barotavas kamēr pats sēž medību tornī
b) dzinējmedības?

Abus. Jo medības no torņa dod vislielāko selektīvu medību iespējamību. Un kāpēc Mareks nav iekļāvis jautājumā c) medības ar traucēšanu, d) medības ar pieiešanu???

9) kāds ir ikgadējais bioloģiskais pieaugums katrai no Latvijas pārnadžu sugām (mežacūkām, stirnām, staltbriežiem un aļņiem) un kāds ir izdzīvošanas procents?

Ja nav slinkums Marek, tad ieskaties VMD mājas lapā, tur ir interesanti grafiki, kas dos tev ieskatu šajos jautājumos!

Otrā tavā vāvulī sadzejotais nav pat komentāra vērts, izņemot to par Ozoliņa pētijumiem... Redz ir tādas lietas, kā starptautiskas publikācijas. Atsauces uz šiem pētijumiem citu valstu zinātnieku darbos utt. Bet protams ka tādam puišelim, kā tu gribās " itkā" diskreditēt kādu par sevi daudz nopietnāku un cienījamāku cilvēku, lai tikai varētu lēti izcelties!!!!!

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 15:48

Mareks
26.jūnijs 2014 15:46

Tāpat mednieku zināšanu trūkumu par vilku bioloģiju apliecina mantra:
"Ja vilku medības aizliegtu, tie strauji savairotos"

Pirmkārt, ja vilkus mazāk medī, tad mazāk arī ir pāru, kas vairojas
Otrkārt, vilki paši savu skaitu regulē - tāpēc viņu skaits ir ievērojami mazāks nekā atļauj pārnadžu skaits

vajag lasīt starptautiski atzītu vilku pētnieku darbus, tad tik elementāras lietas nevajadzēs skaidrot :)

starp citu, Ozoliņa vilku monitorings nav 'starptautiski atzīts pētījums' , bet kvota, kas noved pie tā, ka katru gadu tiek nomedīti 43% no vilku populācijas ir politiska rakstura, un tikai :)
Jo minimālajam vilku skaitam Latvijā (lai viņi varētu nodrošināt ekoloģiskās funkcijas mežā) ir jābūt ~700 visu cauru gadu.

Pietiek tikai parādīties vilku pārim, lai uzreiz atskanētu gaudu dziesma, ka vilki "iztīra" vairākus ekstrēmi sīkos medību iecirkņus (~5 x 5 km lielumā), kuros resnie un slinkie šāvējonkuļi grib ierīkot briežu un mežacūku fermu, lai mednieks-kolhoznieks katru reizi, kad ieiet mežā, varētu ko nošaut pie barotavas.

Atbildēt

Mareks

27.06.2014. 15:47

lūk, neliela 'atklātā diskusija' :

Mareks
26.jūnijs 2014 15:24

lai Latvijai Eiropas Komisija arī turpmāk piešķirtu 'labvēlīgu statusu' Ozoliņam nāksies pierādīt, ka populācija neatjaunojas uz ienākošo vilku rēķina no Krievijas, Lietuvas un Igaunijas, kur vilkus medī mazāk intensīvi.

Latvijas tā saucamie mednieki mīļuprāt atsaucas uz Ozoliņa vilku un lūšu monitoringu, bet izpratne par to viņiem nav - to uzreiz var saprast no viņu komentāriem :)

Pirms pieprasīt ļaut vairāk šaut vilkus un lūšus medniekiem vajadzētu atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:

1) vai Latvijā pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Jā/Nē?

2) vai Latvijā ienāk vilki no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas? Ja jā, tad apmēram cik lielā skaitā?

3) kā vilki Latvijā var ienākt, ja te čum un mudž no 2000 vilkiem??

4) cik vilkus kā minimums Latvijā vajag, lai viņi spētu pildīt ekoloģiskās funkcijas?

5) Gunārs Skriba saka tīru patiesību par deģenerēto staltbriežu populāciju, vai arī viņš pūš pīlītes?

6) vai ētiska mednieka jēdziens ietver līdzāspastāvēšanu ar vilkiem un lūšiem, vai arī lielie plēsēji ir pēc iespējas vairāk jāapšauj?

7) vai ir ilgstoši iespējama situācija , ka vilkus un lūšus nemedī, bet pārnadžu populācijas joprojām ir pietiekami lielas lai arī medniekiem būtu ko šaut?

8) vai ētiska mednieka jēdziens ietver:

a) nošaut pārnadzi pie barotavas kamēr pats sēž medību tornī
b) dzinējmedības?

9) kāds ir ikgadējais bioloģiskais pieaugums katrai no Latvijas pārnadžu sugām (mežacūkām, stirnām, staltbriežiem un aļņiem) un kāds ir izdzīvošanas procents?

Atbildēt

Latv_val.

22.05.2014. 13:08

»

Moskiits

Izskataas,ka degradeejushies medniekjelji to vien prot kaa shljupsteet,bet,lai veidotu sakariigu diskusiju un pamatoti argumenteetu savu viedokli,heh,taa ir neiespeejamaa misija!neizdevusies diena mediibaas un uz mieleem iet un noshauj nevainiigu gulbju paari vai kaadu suni.taada juusu daba


Katram, kurš nevēlēšanos rakstīt gramatiski pareizi pamato ar argumentu, ka neesam jau latviešu valodas stundā, novēlu satikt ķirurgu, kurš, viņu operējot, teiks: "Kāpēc gan precīzi griezt un šūt, neesam jau šūšanas kursos."

Atbildēt

ehhhh

22.05.2014. 06:14

»

Mareks

hei, Pukst...


Tad Marek tu iesi uz šo diskusiju, ko tev piedāvāja???:)

Atbildēt

Pilsons.

21.05.2014. 12:28

Mednieks ,tas ir agresīvs,slepkavotkārs indivīds,kuram tomēr nav drosmes, savu vīrišķību pierādīt starptautiski karstajos punktos un kuram sieva parasti medību8 laikā, uzliek ragus!Protams viņiem iztēlot šausmu briesmas no dzīvniekiem ir raksturīgas,jau izsenis!Bise ir nopirkta,piķis samaksāts,tātad kāds ir jāšauj!Primitīvi,truli un melīgi radījumi! Virs pārējiem ar savu bezjūtu debilitāti īpaši izceļas, trofeju mednieki!

Atbildēt

Mareks

21.05.2014. 11:04

8) vai ētiska mednieka jēdziens ietver: a) nošaut pārnadzi pie barotavas kamēr pats sēž medību tornī
b) dzinējmedības?

Atbildēt

Mareks

20.05.2014. 14:36

»

Arnis Puksts

Autor, ja vien neesi gļēvulis, tad piekrīti piedalīties publiskā diskusijā par lielo plēsēju medībām. Piedalīties tiks aicināts noteikti arī cienījamais Ozoliņa kungs, kura, kā zinātnieka, viedoklis ir objektīvs, bezkaislīgs un kurš, cik nu man zināms, nekad nav bijis par vilku nemedīšanu Latvijā...


hei, Pukst!

1) vai Latvijā pēc medību sezonas ir 200-300 vilku? Jā/Nē?

2) vai Latvijā ienāk vilki no Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Lietuvas? Ja jā, tad apmēram cik lielā skaitā?

3) kā vilki Latvijā var ienākt, ja te čum un mudž no 2000 vilkiem??

4) cik vilkus kā minimums Latvijā vajag, lai viņi spētu pildīt ekoloģiskās funkcijas?

5) Gunārs Skriba saka tīru patiesību par deģenerēto staltbriežu populāciju, vai arī viņš pūš pīlītes?

6) vai ētiska mednieka jēdziens ietver līdzāspastāvēšanu ar vilkiem un lūšiem, vai arī lielie plēsēji ir pēc iespējas vairāk jāapšauj?

7) vai ir ilgstoši iespējama situācija , ka vilkus un lūšus nemedī, bet pārnadžu populācijas joprojām ir pietiekami lielas lai arī medniekiem būtu ko šaut?

Atbildēt

IDF

20.05.2014. 14:24

medību klubs nr. 1051 "Spriganie baletdejotāji "Kājiņas-4" atrodas prezidenta Bērziņa lauku rezidences apkaimē

Atbildēt

IDF

20.05.2014. 14:21

medību klubs nr. 859 "Jautrie baletdejotāji Bebri"

Atbildēt

Mareks

20.05.2014. 14:19

»

sof, specnaz

Marek Vilkin, neesi Latvijā vienīgais, kam zināms Jānis Kušķis. Vai Kušķis zina, kā te esi pārveidojis viņa viedokli par medībām un medniekiem


1) ja publiskā telpā runā par konkrētu cilvēku (šajā gadījumā - Jāni Kušķi), tad nedari to anonīmi;

2) es nesaprotu - tu gribi uzstāties Jāņa Kušķa vietā?;

3) es neko neesmu pārveidojis - tie ir viņa vārdi:

"to kompāniju vada kaut kāds muļķīgs azarts nogalināt”.

Atbildēt

IDF

20.05.2014. 14:11

Jautājums: cik Latvijā ir baletdejotāju?

Atbilde: 20 000!

:)
:)
:)

Atbildēt

IDF

20.05.2014. 14:09

vadītājs pirms medībām vīriem noprasa:
"Ir kādi jautājumi? Ierosinājumi?"

Ziedonis: "Veči, uzdejojam baletu?"

Vadītājs ilgstoši skatās uz Ziedoni, pēc tam norūc:
"Vispirms medības, Ziedoni; balets - pēc tam!!"

Atbildēt

Ko tiem cilvēkiem laukos darīt

19.05.2014. 22:42

»

ehhhh

Diemžēl par tavu intelektu arī nekas neliecina, kad vari tikai truli nolikt medniekus. Un arī tev nav nekādu argumentu, un faktu.Līdz šim ir bijušas pietiekami daudz diskusijas, par un ap medībām, kur arī tiek informēta pārējā sabiedrība, ja tev tas interesētu tu tam sekotu līdz. Galvenais jau kaut ...


Cienijamais youtube apskatniek, noskaties pats līdz galam J.Ozoliņa komentāru un mēģini saprast, ka vilki ir gaļēdaji. Vai tiešām nav neviens pietiekami inteliģents medniecības aizstāvis, kas varētu izdomāt korektu satrakojušos mednieku pūļu aizstāvības runu. Tas jau nu ir skaidrs, ka aitas un sarkangalvītes nav arguments kaut nedaudz izglītotam lasītājam.

Atbildēt

Moskiits

18.05.2014. 15:27

»

ehhhh

Diemžēl par tavu intelektu arī nekas neliecina, kad vari tikai truli nolikt medniekus. Un arī tev nav nekādu argumentu, un faktu.Līdz šim ir bijušas pietiekami daudz diskusijas, par un ap medībām, kur arī tiek informēta pārējā sabiedrība, ja tev tas interesētu tu tam sekotu līdz. Galvenais jau kaut ...


es nerunaaju par visiem medniekiem,bet gan par degradeejushiem medniekiem un taadu nav mazums.Diemzheel, vairaak ir dzirdeets negatiivais,kaa pozitiivais.Un tie ir fakti,zinjas uz kuriem balstos.Juusu virtuve,tad tieciet galaa ar malu medniekiem un medniekiem 'shautgribeetaajiem uz jebko,ka tik noshaut'.Briinums,ka veel viens otru neshauj.

Atbildēt

blackdog

18.05.2014. 10:01

»

ehhhh

Diemžēl par tavu intelektu arī nekas neliecina, kad vari tikai truli nolikt medniekus. Un arī tev nav nekādu argumentu, un faktu.Līdz šim ir bijušas pietiekami daudz diskusijas, par un ap medībām, kur arī tiek informēta pārējā sabiedrība, ja tev tas interesētu tu tam sekotu līdz. Galvenais jau kaut ...


Latviešu valoda ir mana dzimtā valoda un šķiet, ka EHHH raksta latviski.
Taču izsekot līdz viņa jeb viņas domu gājienam, kurš iespējams kļust ievērojami komplicētāks ja tiek mēģināts "uzlikt" uz papīra laikam būtu iespējams tikai esot pamatīgā "tvanā"...
Vai Tu vispār skolā gramatiku mācījies, EHHH?...

Atbildēt

LSD

17.05.2014. 16:38

Mednieki jau vispār mums ir varoņi. Patīk, kā vesels bars ar šaujamiem ielenc vienu zvēru - drošsirdīgi, varonīgi, cēli.

Atbildēt

ehhhh

17.05.2014. 07:36

»

Moskiits

Izskataas,ka degradeejushies medniekjelji to vien prot kaa shljupsteet,bet,lai veidotu sakariigu diskusiju un pamatoti argumenteetu savu viedokli,heh,taa ir neiespeejamaa misija!neizdevusies diena mediibaas un uz mieleem iet un noshauj nevainiigu gulbju paari vai kaadu suni.taada juusu daba


Diemžēl par tavu intelektu arī nekas neliecina, kad vari tikai truli nolikt medniekus. Un arī tev nav nekādu argumentu, un faktu.Līdz šim ir bijušas pietiekami daudz diskusijas, par un ap medībām, kur arī tiek informēta pārējā sabiedrība, ja tev tas interesētu tu tam sekotu līdz. Galvenais jau kaut ko "uzšņāpt" uz datora. Protams arī mednieku vidū ir mednieki, kuri nav tā vārda cienīgi un rada problēmas. Bet šī saikne starp medniekiem un pārējo sabiedrību(cilvēkiem, kas dzīvo pilsētā), paliek ar vien lielāka, kā tas ir redzams arī šajā komentārā. Pēc komentētāja var arī spriest, kad par vairs neko neinteresējas , kā kādā ziņu portālā izlasīt, ko kāds "stulbenis" mednieks ir izdarījis, nepievēršot arī tam pozitīvam ko mednieks veic dzīvnieku labā. Apakšā ielikšu kādus video, lai tu varētu komentēt, ko tiem cilvēkiem laukos tad darīt!
https://www.youtube.com/watch?v=aq7L8E3fZmY
https://www.youtube.com/watch?v=nAo5u1HujJw (Sižets sākas no 4.40 min)

Atbildēt

Moskiits

16.05.2014. 23:39

Izskataas,ka degradeejushies medniekjelji to vien prot kaa shljupsteet,bet,lai veidotu sakariigu diskusiju un pamatoti argumenteetu savu viedokli,heh,taa ir neiespeejamaa misija!neizdevusies diena mediibaas un uz mieleem iet un noshauj nevainiigu gulbju paari vai kaadu suni.taada juusu daba.

Atbildēt

dreebe

16.05.2014. 22:15

Vienu vilku jau carēja ļaut nošaut

Atbildēt

Arī mednieks

16.05.2014. 19:44

Paldies par rakstu. Izcili. Esmu mednieks, bet pilnība autoram piekrītu. Nu jau mednieki - stirniņu un sarkangalvišu glābēji - griezisies pa gultu ripā un nevarēs iemigt. Vilku attieksmēs jau parādās, tas patiesais mednieka trulums.

Atbildēt

sof, specnaz

16.05.2014. 18:05

Marek Vilkin, neesi Latvijā vienīgais, kam zināms Jānis Kušķis. Vai Kušķis zina, kā te esi pārveidojis viņa viedokli par medībām un medniekiem?
Kur nu vēl iemeslu, kādēļ no medniekiem izstājās viņš pats.

Atbildēt

e

16.05.2014. 16:15

raksts- tā ir gatava diagnoze.Žèl cilvēka

Atbildēt

Elektriķis Fedots

16.05.2014. 09:16

Kad sākas mednieku medību sezona?

Atbildēt

Arnis Puksts

16.05.2014. 08:23

»

vilks

Arnis Puksts...


Cienītais, man TV kastes nav jau gadus 7, tā kā - nē, viedoklis par Krievijas ziņu absolūto demagoģiju nav radies no TV.
Turklāt nevajag novirzīties no sākotnējās tēmas - piedāvājums diskusijai ir aktuāls, bet autors laikam tomēr raustās? Jo viena lieta ir Pilnmēness laikā rakstīt un publicēt emociālu vārdu virknējumu, kam ar realitāti ir mazs sakars, bet cita lieta - par saviem vārdiem (arī rakstīts vārds, ir vārds) atbildēt.

Atbildēt

Meža vecis

16.05.2014. 06:55

Vienīgais,ko man ir žēl,tie ir vilki,bet pārējos divkājainos suņus gan pašus vajadzētu nomedīt.Tas maigi vēl teikts....

Atbildēt

ehhhh

16.05.2014. 06:24

IQ = 0. Cilvēks neizmantoja mirkli, lai paklusētu. Interesanti, vai Mareks pabeidza meža fakultāti!

Atbildēt

ehhhh

16.05.2014. 06:24

IQ = 0. Cilvēks neizmantoja mirkli, lai paklusētu. Interesanti, vai Mareks pabeidza meža fakultāti!

Atbildēt

vilks

16.05.2014. 05:57

»

Arnis Puksts

Autor, ja vien neesi gļēvulis, tad piekrīti piedalīties publiskā diskusijā par lielo plēsēju medībām. Piedalīties tiks aicināts noteikti arī cienījamais Ozoliņa kungs, kura, kā zinātnieka, viedoklis ir objektīvs, bezkaislīgs un kurš, cik nu man zināms, nekad nav bijis par vilku nemedīšanu Latvijā...


Arnis Puksts
15.05.2014. 16:11Tāpat tiks aicināti arī žurnālisti, tajā skaitā no šī portāla, jo, šī raksta objektivitāte ir 0 - analogi kā Krievijas mediju viedoklis par Ukrainu...


-----

gribēji teikt ka tik neobjektīvs kā panorāmas viedoklis par ukrainu ???


ja cilvēks tic panorāmai tad man jāšaubās arī par viņa viedokli par vilkiem un varbūt autoram ir droši vien tad taisnība.

Atbildēt

antons mikoss

15.05.2014. 23:52

Mana bērnība pagāja vilku ielenkumā. Bija pat tā, ka vilki netikuši kūtī pie aitām nolēma palūkoties pa logu. Visi pieci bērni izdzīvojām. Mareka vīzijās vislabāk patika tā vieta par sadzīvošanu ar vilkiem un lāčiem Rumānijā. Ir redzēts kā gani rundziņas vietā gana aitas ar karabīnēm. Bet mana bērnība nu atgriezusies. Stirnas nemedījam jau vairākus gadus- par to rūpējas meža minkas. Pagājušo gadu atradu nelielā teritorijā divus vilku noplēstus briežu teļus. Vilki nesmādēja arī desmitiem aitu trīs pagastu teritorijās. Lāči turpat izpostīja 26 bišu saimes. Valsts nav paredzējusi līdzekļus nu jau ceturto gadu ķepaiņa postījumu kā nemedījamā zvēra
kompensācijai, kaut likums to paredz. Pajoli Marek! Atbrauc ciemos. Izrādīšu visu. Patiesība tur ārā ir pilnīgi pretēja nekā pie klaviatūras.

Atbildēt

Mārtiņš

15.05.2014. 22:08

Mans darbs un liela daļa brīvā laika ir mežos visā Latvijā jau vairāk kā 20 gadus.Daudz iznāk arī padzīvot kemperī tālāk no civilizācijas visos gadalaikos.Uzskatu,ka zvēru dzīvi pazīstu ļoti labi.Raksts-pilnīgi murgi.Cipari un fakti kaut kur sagrābstīti un visi viegli atspēkojami.Iesaku puikiņam vismaz pāris reizes gadā iziet kaut vai līdz parkam.Mežā uzreiz nevajag iet,bez mammas sabīsies un apslapināsies.

Atbildēt

Vai,vai

15.05.2014. 21:36

Var jau rakstīt, ko domā par vilku medībām, galu galā dzīvojam demokrātiskā iekārtā, būs kas uzraksta arī citu viedokli. Taču izfantazēt par triko krekliņā baletu dejojošo Cauni - tur jau prātiņā sāk parādīties perversijas iedīgļi. Katrā ziņā Tvaika ielas iestāde klientus pieņem katru dienu, varbūt Marekam ir vērts piekāpt -kamēr process nav kļuvis neatgriezenisks.

Atbildēt

exmežsargs

15.05.2014. 20:05

Baltu kleitu, puķēm vīts,
Pietiek komā- TRANSVESTĪTS !!!!!

Atbildēt

Mednkss

15.05.2014. 18:17

Pirmkārt jau žēl ka šitas portāls šitādu sviestu publicē ar cerību(pieļauju) celt savu reitingu.

Nu Tas raksta autors Mareks pats izklausās ka ir tais padomju laikos apdalīts visās jomās,saprotams ka tad visu varēja dabūt pa "blatu" un caur pazīšanos.Acīmredzot viņam tāds nekas nebija(ne blats ne ar pazīšanās).
Man būtu kauns ja būtu personiski pazīstams ar šitādu tipiņu.Ar savu šauro un nepamatoto domu gājienu parāda tikai savu seklo domāšanu.
Žēl šitāda cilvēciņa kas nesaprot ka pats sevi noliek.
Cerams uz diskusiju ar Arni vismaz piekritīs un parādīs savas zināšanas.

Atbildēt

Atbalstu

15.05.2014. 17:52

Malacis, Arni. Domāju, ka neatteiks dalību arī Medību žurnāla darbinieki un mednieki. Kaut vai tas pats rakstā nepatiesi apvainotais Draviņš. Tikai esmu gandrīz 100% pārliecināts, ka Mareks Vilkins prot gluži tāpat kā vilki - uzbrukt tikai no aizmugures.

Atbildēt

Arnis Puksts

15.05.2014. 16:11

Autor, ja vien neesi gļēvulis, tad piekrīti piedalīties publiskā diskusijā par lielo plēsēju medībām. Piedalīties tiks aicināts noteikti arī cienījamais Ozoliņa kungs, kura, kā zinātnieka, viedoklis ir objektīvs, bezkaislīgs un kurš, cik nu man zināms, nekad nav bijis par vilku nemedīšanu Latvijā.
Tāpat tiks aicināti arī žurnālisti, tajā skaitā no šī portāla, jo, šī raksta objektivitāte ir 0 - analogi kā Krievijas mediju viedoklis par Ukrainu...
Diskusija tiks translēta tiešraidē, ieraksts būs pieejams publiski beztermiņā - tad lai fakti un argumenti parāda, kas ir kas.
Raksti uz arnis.puksts[at]medniekiem[punkts]lv, gan vienosimies par laikiem.
Ar cieņu.

Atbildēt

sdf

15.05.2014. 14:32

Par šāda veida murgojumu publicēšanu šis portāls sāks zaudēt manu uzticību uz patiesumu.

Atbildēt

Jurka

15.05.2014. 13:16

Jā.... Ja nav daba devusi, tad nekas to neizlabos.... Ja reiz apšauj Latvijā visus lūšus un vilkus - kur viņi ar katru gadu vairāk uzrodas???

Kad Latvija piedāvāja tiem Vāciešiem un Austriešiem lūšus un vilkus tur iedzīvināt, nez kādēļ šie meta krustus un neparko nepiekrita! :)

Atbildēt

Mudaki

15.05.2014. 12:32

Paskat kā slepkavas sarosījās, jūs visi galvu esiet saspieduši, ka tā satraucieties par tiem vilkiem un lūšiem, ko nešaujiet lapsas un bebrus, kas ir pilni grāvji, ka pat nevar ne soli paspert. Ā, nu ja gan vilkam gan lūsim trofeja cita, krutāka. Jūs paši kā parazīti, tik par savām pakaļām domājiet, jo redz ko tādu nošaujot baigi lepnie, piebāzuši pilnus portālus ar bildēm kur apkārušies ar vilku un lūšu līķiem un laimīgi. Mūdži ejiet, novākt to, kas pilnas malas un maisa dzīvot!!! Bebrus un lapsas.

Atbildēt

Ivo

15.05.2014. 12:05

14.04. taču pilnmēness, ar to par raksta autoru viss ir pateikts.

Atbildēt

Elīna

15.05.2014. 10:33

Savu tēlu sabiedrības acīs mednieki ir sačakarējuši līdz pēdējam, tas nu tiesa..

Atbildēt

Pavārs

15.05.2014. 10:32

Mī un žē! To džeku točna dzemdībās ir nometuši uz flīzēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...