Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kukū

06.11.2017. 12:58

pirms lasīt šo murgojumu, silti iesaku visiem izlasīt J.Paidera rakstu (un komentārus pie raksta) šodienas nra.lv portālā! Vainīgo meklējumos gan skaidri redzama "maizestēva" politiskā ietekme, bet toties ļoti izglītojošs ir padevies pašas "zaļās enerģijas" ražošanas nianšu detalizēts skaidrojums.

Atbildēt

Kukū

06.11.2017. 12:47

Domāju - pienācis laiks izvērst vispārēju akciju "NEMAKSĀJAM OIK KOMPONENTI!“ Vienkārši savos rēķinos atrodam OIK summu un ATSKAITAM to no rēķina summas pirms apmaksas. Būtu jauki, ja atrastos enerģiski un uzņēmīgi jaunieši, kas spētu šo akciju-kustību organizēt ar soctīklu resursu palīdzību.

Atbildēt

Jūsu vārds ir parazīti

20.10.2017. 14:36

Cik Latvijas dabai maksā Jusu bizness? Cik mazās upes ir sabojātas un krasti pārvērtušies slīkšņās??
AHHH.. Esiet liberāli domajoši? Pasaciņas par brīvo tirgu?

Citējam- tieši konkurence starp ražotājiem visefektīvākajā veidā nodrošinās zemāko iespējamo elektroenerģijas gala maksājumu patērētājiem.

Nu ko..Kā tas realizējās muļķu zemē? Ar biržu Nord Pool, kur elektriba ir daudz dārgāka nekā reģionos, ar kuriem sadarbojamies..Ja reiz liberālā kārtība un cīņa par cenu- tad kāpēc nepērkam Baltkrievijā, kungi?? Tapēc , ka tad jūs, kropļi, neuzvārīsieties??
Mēs visu atceramies..laiki reizēm mainās..Viss tiks pieminēts..

Atbildēt

zeks

19.10.2017. 13:02

Pietiks zagt

Atbildēt

Labdien,meistar!

19.10.2017. 11:12

Sakarīgi uzrakstīts,nav skopojušies spalvas meistaram.Gribu zināt, kā sazināties un cenrādi,ja nu pašam ievajagas,piemēram šo pašu biedrību nomelnot un antireklamēt vēlreiz?

Atbildēt

klusē,zagļa biedri

19.10.2017. 11:09

Biedrība,Tavi biedri ir zagļi.Apzog visus,arī citus biedrībā sastāvošos.Kad attīrīsities,tautas apzadzēji?

Atbildēt

oioioi

18.10.2017. 19:55

Vismaz būtu paklusējis! Kaunējies, ka izsh;emojis no valsts saviem "darboņiem" piķi - vēl taisnojas un pie tam tik tizli. Te līdzēt var tikai rūtaina saulīte....

Atbildēt

zz

18.10.2017. 19:10

Ražojiet kungi, ražojiet - tas viss ir pozitīvi. Tikai par savu naudu lūdzu, ne manējo!
Par tiem 305 "labajiem" piemēriem - lai žurnālisti paskatās īpašniekus. Tur 90% no zemniekiem ne smakas - vieni politbiznemeņi un "finansisti", kas šamos apkalpo ;(

Atbildēt

ha-ha-ha

18.10.2017. 17:41

Beidziet "liet ūdeni"!!!
Mazie HES ir iznīcinājuši Latvijas dabas vērtības.
Pārējie t.s zaļās enerģijas ražotāji lielākoties ir korumpēti, partijām pietuvināti daboniši.
Kur tad jūs bijāt, kad notika masveida krāpšanās ar OIK?

Atbildēt

tā viš i...

18.10.2017. 17:33

Globālā sasilšana rullē - kurina gāzi un šķeldu silda gaisu un muld par zaļo enerģiju!!! OIK par šo ir valdošo liela korupcija un kukuļņemšana no šiem "biznesmeņiem".

Atbildēt

lauķis

18.10.2017. 13:05

Tā zaļā enerģija ir ar ļoti stipru darvas piedevu , baidos ka darvas vairāk kā zaļumu.

Atbildēt

kaktuss

18.10.2017. 08:43

Jūsu tā dēvētā nozare ir tīra politmafijas barotne un pārskatamības un kur nu vēl tīrības Jūsu biznesā nepatāv!!!!Visas licences tika dalītas politiski!Upes piegānītas un mainītas,lauki kārtīgi pačakarēti!Tas viss uz tautas rēķina!Tā jūs pamstat.

Atbildēt

Fēlis

18.10.2017. 07:05

Fufelis ir jūsu atjaunojamā enerģija. Iebilstat? Tad pierādiet pretējo darbojoties bez dotācijām. Pēc tirgus likumiem, kā jau liberālismā pieņemts. Nevarat? Tad elit di...t! Vēja ģeneratori un solārās sistēmas ir tik dārgi, ka labi, ja vispār iziet uz nullēm, bet gribas taču miljonus pelnīt. Mazie hesi izposta upes un tāpat gribot piķi kāst, kamēr ūdens krājas, turbīnas jāgriež ar elektrodzinējiem, ņemot strāvu no kopējā tīkla. Par biogāzi vispār nerunāsim. Zeme neatgriezeniski tiek nokauta ar forsētā tempā audzētu kukurūzu, tā vietā, lai audzētu pārtiku un celtu valsts ekonomiku. Parazīti jūs esat šaujami.

Atbildēt

Kalna ielas samurajs

18.10.2017. 00:06

Tiesiskas valsts tiesībsargājošie dienesti būtu priecīgi, ka noziedzīgā grupējuma jumts paši atsaucas.

Atbildēt

Joņs

17.10.2017. 22:47

Labi saskatāma naudas pizģīšana tā zaļā OIK ar visām federācijām. Pie kam ne tikai shēmu būvēšana un pārdošana "pa dārgo", bet brutāla zagšana saņemot naudu ne par ko.

Atbildēt

Karote

17.10.2017. 22:16

Mūszemei būtu tikai loģiski, ja zaļā enerģija beigās izrādīsies tā pati parastā, no kādiem iepirktā, tikai tālāk pārdota x 5 dārģāk. Tādēļ ar neiespringst par visādām stacijām, mēslu,šķeldu kaudzēm. :)

Atbildēt

starp citu

17.10.2017. 22:00

Beļģijā OIK atcēla kā netaisnigu un no pirksta izzīstu.

Atbildēt

nē OIK!

17.10.2017. 21:56

Šīs organizācijas raksteļus pat nav vērts lasīt! OIK ir cilvēku apzagšana un netaisnība augstākā mērā! Jo par vienu produktu - elektrību nav jāmaksā divreiz! Viss!

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

17.10.2017. 21:43

»

WTF

Vāji, stratēģiski neīstā laikā, bez jēdzīgiem argumentiem.. atjaunojamo resursu shēmotājiem vienmēr labāk padevies aizkulišu darbs, nevis publiskās komunikācijas un stratēģija


Šis raksts tiwšām vairāk atgādina vampīra histēriju, kad apses miets iesprausts pakaļā! Jo pakaļā tak nedrīkst, tā ir zaimošana, cilvēktiesību un visa veida minoritāšu tiesību aizskārums!
Klauni nolādētie! Var jau zagt, bet saprāta robežām tomēr ir jābūt!

Atbildēt

huans

17.10.2017. 21:01

Kārtējs piemērs zagļu kliķes ilgspēlējošai finansu piramīdai.

Atbildēt

Feiss

17.10.2017. 19:38

Vai ievērojot, ka runa ir par PIECKĀRTĒJU cenas pieaugumu? Tā jau nu gan Eiropā nevienu neapbalvo, un kur tad vēl Latvenergo, kas uzvārās ar krievu gāzi, pretēji politikai, kas nosaka energoavotu diversifikāciju! Vai es kaut ko jaucu un nesaprotu, nacionāļi mani?

Atbildēt

opā

17.10.2017. 18:52

»

Marks

Vai autors mēģina noliegt, ka raidījumā tika parādīti konkrēti gadījumi, kur daži mēģina apiet noteikumus? Vai arī pastāstīt, ka Kalvīša atbalstītais OIK ir kaut kas labs tautsaimniecībai...


OIK pašreizējā veidolā ieviesa Dombrovskis, nevis Kalvītis. Dubultais tarifs mazajiem hes bija nevainīga bērna šļupsti, salīdzinot ar šo n-to miljonu shēmu.

Atbildēt

opā

17.10.2017. 18:50

Kāda nomelnošanas kampaņa? Šī nozare pastāv tikai tāpēc, ka valsts ar likumu atņem naudu vieniem, lai atdotu šiem "biznesmeņiem". Protams, ne jau Latvijā izgudrots šis velosipēds, "zaļā enerģija" ir politbizness visā pasaulē, kur visiem spiež maksāt kaut kādiem neefektīviem elektrības ražotājiem, lai cīnītos ar "klimata pārmaiņām". Kāpēc mums ar to jācīnās, un ko šī cīņa dod, nav zināms, jo pat dabas sargi nekādus empīriskus pierādījumus, ka "zaļā enerģija" kaut kā palīdzēs cīņā ar viņu pašpasludināto problēmu nav uzrādījuši.

Atbildēt

Marks

17.10.2017. 18:05

Vai autors mēģina noliegt, ka raidījumā tika parādīti konkrēti gadījumi, kur daži mēģina apiet noteikumus? Vai arī pastāstīt, ka Kalvīša atbalstītais OIK ir kaut kas labs tautsaimniecībai?
Var jau jautāt - kurš to bija nolējis Nekā Personīga komandai, bet autors raidījumā parādītos faktus neatspēkoja gan!

Atbildēt

Ojārs

17.10.2017. 17:45

Ja jau reiz šī Atjaunojamās enerģijas federācija atsaucas uz citu valstu labāko pieredzi un praksi, tad vajadzētu atzīties un skaidri pateikt, ka dubulto tarifu ražotājiem maksā tikai tādās banānu republikās kā Latvija. Par kopējo atjaunojamās enerģijas ražošanas nozares pozitīvo ietekmi uz valsts tautsaimniecību var runāt tikai tajās valstīs, kur ražotājiem tiek dubultā kompensētas nevis jebkuras kopējās izmaksas, bet tikai papildus, kas ir radušās virs tām, kuras būtu saražojot šo elektroenerģiju normālos tirgus apstākļos, tas ir, kompensē tikai to daļu/starpību, kas rodas izmantojot šo specifisko ražošanas veidu salīdzinājumā ar tirgus cenu.

Atbildēt

WTF

17.10.2017. 16:43

Vāji, stratēģiski neīstā laikā, bez jēdzīgiem argumentiem.. atjaunojamo resursu shēmotājiem vienmēr labāk padevies aizkulišu darbs, nevis publiskās komunikācijas un stratēģija.

Atbildēt

propellers

17.10.2017. 16:43

Krāpšanas pazīmes saskatāmas labāk.

Atbildēt

OIK banda

17.10.2017. 15:22

mums vajag 1oo 000 000...

Atbildēt

agents

17.10.2017. 15:13

Rakstelis ir paredzets idiotiem . Nosauktas visadas sikas iedzivotaju aplaupiasnas shemas , kuras sastada nelielu %.Nav nosaukta galvena kremla adata ,uz kuras tautu uzsedinaja musu Skeles ,Kalvisi ,Godmani utt. Turku buvetie,krievu milzigie TEC ,kas ari sanem no pateretajim sanem dubulttarifu. Luk kur ir fantastiskas summas. FUI !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Draud Kariņa un Bordāna ostu apvērsums

FotoJau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.
Lasīt visu...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....