Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Satiksmes ministrija faktiski ir izsniegusi oficiālu izziņu, ka progresīvais ministra izstrādājums Kaspars Briškens tiešām ir melis un tukšd...sējs, - šādu viedokli Lato Lapsa izteicis jaunākajā ierakstā savā YouTube kanālā. To var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=va3JMewFkS4

Kā zināms, satiksmes ministrs regulāri uzstājas viņu iemīļojušajos „sabiedriskajos” medijos, kuri nekritiski, neuzdodot nekādus precizējošus jautājumus, uzklausa K. Briškena solījumus un apņemšanās par visām viņa pārraudzītās jomas kritiskajām situācijām un neizdarībām.

Kopš pagājušā gada 18. decembra Lato Lapsa pēc katras K. Briškena publiskās uzstāšanās ir nosūtījis Satiksmes ministrijai iesniegumus – informācijas pieprasījumus ar konkrētiem jautājumiem par šo uzstāšanos un tajā izteiktajiem apgalvojumiem.

Gandrīz mēnesi pēc pirmā iesnieguma nosūtīšanas Satiksmes ministrijas valsts sekretāre Ligita Austrupe, kura gadā saņem arī 30 000 eiro papildu algu kā Rail Baltica projekta uzraudzītāja, ir nosūtījusi Lato Lapsam atbildi, kurā paziņojusi, ka ministrijai ar tās 168 darbiniekiem (kā secināms no ministrijas interneta mājas lapas), tostarp pieciem komunikācijas nodaļas darbiniekiem, neesot pietiekami resursu, lai atbildētu par visu to, ko sarunājis satiksmes ministrs, un sagatavotu pieprasīto informāciju, kas it kā esot ministra un ministrijas rīcībā.

Šai saistībā Lato Lapsa jau ir nosūtījis sūdzību ministru prezidentei Evikai Siliņai, norādot uz satiksmes ministra un viņa vadītās ministrijas faktisko rīcību, diskreditējot visas valdības darbu, kā arī jaunu iesniegumu Satiksmes ministrijai, pieprasot skaidrot – kāpēc 168 ministrijas darbinieki nespēj sabiedrībai izskaidrot to, ko mēneša laikā sarunājis „progresīvais” satiksmes ministrs. Pietiek šodien publicē šo iesniegumu:

„Satiksmes ministrijai

Es kā žurnālists, Latvijas Žurnālistu savienības biedrs 2023. gada 18. decembrī un pēcāk esmu nosūtījis Jūsu iestādei vairākus iesniegumus – informācijas pieprasījumus.

Šie iesniegumi ir bijuši saistīti ar pašreizējā satiksmes ministra publiskiem izteikumiem par sabiedrībai ļoti svarīgiem, aktuāliem jautājumiem, kas tieši attiecas uz Jūsu iestādes darbības un atbildības jomu.

Šajos iesniegumos – informācijas pieprasījumos es esmu

- gan pieprasījis informāciju, kam atbilstoši satiksmes ministra publiskajiem izteikumiem neapšaubāmi būtu bijis jābūt Jūsu iestādes rīcībā, jo tā tieši attiecas uz Jūsu iestādes darbības un atbildības jomu, un kura Jūsu iestādei bija man jāsniedz Informācijas atklātības likumā noteiktajā formā, apjomā un kārtībā,

- gan uzdevis jautājumus saistībā ar satiksmes ministra publiskajiem izteikumiem, uz kuriem Jūsu iestādei atbilstoši Iesniegumu likumam tajā noteiktajā termiņā bija jāsniedz atbildes pēc būtības.

Visos šajos iesniegumos – informācijas pieprasījumos es Jūsu iestādei biju skaidri norādījis, ka pieprasītā informācija un pieprasītās atbildes ir nepieciešamas sabiedrības informēšanai, man pildot manas žurnālista funkcijas un pienākumus.

Jūsu iestāde:

1) nav sniegusi manis 2023. gada 18. decembra un pēcākajos iesniegumos – informācijas pieprasījumos pieprasīto sabiedrībai aktuālo un nozīmīgo informāciju par Jūsu iestādes kompetences jautājumiem, kā arī nav sniegusi atbildes pēc būtības uz manis uzdotajiem sabiedrībai aktuālajiem un nozīmīgajiem jautājumiem par Jūsu iestādes kompetences tematiku,

2) rupji pārkāpjot Informācijas atklātības likuma normas, nav tajā noteiktajā termiņā sniegusi man 2023. gada 18. decembra iesniegumā – informācijas pieprasījumā pieprasīto informāciju un nav arī mani informējusi, ka nepieciešams papildu laiks informācijas apstrādei, kā to nosaka likums,

3) rupji pārkāpjot Informācijas atklātības likuma normas, nav tajā noteiktajā termiņā sniegusi man 2023. gada 20. decembra iesniegumā – informācijas pieprasījumā pieprasīto informāciju un nav arī mani informējusi, ka nepieciešams papildu laiks informācijas apstrādei, kā to nosaka likums,

4) rupji pārkāpjot Informācijas atklātības likuma normas, nav tajā noteiktajā termiņā sniegusi man 2023. gada 28. decembra iesniegumā – informācijas pieprasījumā pieprasīto informāciju un nav arī mani informējusi, ka nepieciešams papildu laiks informācijas apstrādei, kā to nosaka likums,

5) tās darbinieces L. Austrupes personā 2024. gada 16. janvārī ir mani rakstiski informējusi, ka mani „informācijas pieprasījumi vai to izpildes nosacījumi nav samērojami ar Satiksmes ministrijas rīcībā esošajiem resursiem”, neizskaidroot, par kādiem tieši „izpildes nosacījumiem” ir runa, un neargumentējot, kādā tieši ziņā „informācijas pieprasījumi nav samērojami ar Satiksmes ministrijas rīcībā esošajiem resursiem”,

6) tās darbinieces L. Austrupes personā 2024. gada 16. janvārī ir mani rakstiski informējusi, ka „aicina iepazīties ar pieprasīto informāciju klātienē Satiksmes ministrijā”, kā informācijas sniedzēju uzdodot „Satiksmes ministrijas Juridiskā departamenta Tiesību aktu nodaļas juriskonsulti Beatrisi Strazdiņu” un aicinot ar viņu sazināties pa elektronisko pastu, taču nesniedzot apliecinājumu, ka iestādes juriskonsulte ir tiesīga sniegt iestādes viedokli un informāciju iestādes vārdā.

Manis uzskaitītie fakti rada man pamatotas aizdomas, ka Jūsu iestādes darbinieki, tostarp, bet ne tikai ministrs K. Briškens un minētā L. Austrupe, ir tīši un apzināti pārkāpuši likumu normas, lai slēptu no sabiedrības nozīmīgu informāciju un Jūsu iestādes darbinieku, iespējams, apzināti nolaidīgu, nesaimniecisku, valsts budžetam nozīmīgus zaudējumus radījušu rīcību, saistībā ar kuru es tiku uzdevis jautājumus un pieprasījis informāciju.

Tā kā es gatavojos vērsties tiesībsargāšanas iestādēs ar iesniegumiem par iespējamu Jūsu iestādes darbinieku noziedzīgu rīcību, operatīvi sniedziet man šādu informāciju un atbildes pēc būtības uz šādiem jautājumiem, tostarp, bet ne tikai, saistībā ar Jūsu iestādes darbinieces L. Austrupes 2024. gada 16. janvāra dokumentu un tajā minēto:

1) kuras tieši Jūsu iestādes amatpersonas ir atbildīgas par likumpārkāpumu, Jūsu iestādei apzināti (ņemot vērā, ka L. Austrupe dokumentā ir apliecinājusi, ka lieliski pārzina Informācijas atklātības likuma normas) nesniedzot manis pieprasīto informāciju Informācijas atklātības likumā noteiktajos termiņos un neinformējot mani, ka informācijai būtu nepieciešama papildu apstrāde,

2) vai šīs amatpersonas šo apzināto likumpārkāpumu veica pēc pašu iniciatīvas vai pēc augstāku amatpersonu, piemēram, satiksmes ministra rīkojuma? Nosauciet šīs amatpersonas, minot vārdu, uzvārdu, ieņemamo amatu.

3) kāds ir iedzīvotāju iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada augustā?

4) kāds ir iedzīvotāju iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada septembrī?

5) kāds ir iedzīvotāju iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada oktobrī?

6) kāds ir iedzīvotāju iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada novembrī?

7) kāds ir iedzīvotāju iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada decembrī?

8) kāds ir žurnālistu iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada augustā?

9) kāds ir žurnālistu iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada septembrī?

10) kāds ir žurnālistu iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada oktobrī?

11) kāds ir žurnālistu iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada novembrī?

12) kāds ir žurnālistu iesniegumu un informācijas pieprasījumu skaits, kas Jūsu iestādē ir ticis saņemts 2023. gada decembrī?

13) kā tieši manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā – informācijas pieprasījumā uzdotie jautājumi nebija „samērojami ar Satiksmes ministrijas rīcībā esošajiem resursiem”? Kuru tieši pieprasīto, sabiedrībai nozīmīgo informāciju Jūsu iestādes resursi neļāva apkopot un nodot sabiedrībai? Kurus tieši uzdotos jautājumus Jūsu iestādes resursi neļāva atbildēt pēc būtības? Kas tieši, kad tieši (datums) to konstatēja? Ar ko tika saskaņots šis konstatējums?

14) kā tieši manā 2023. gada 20. decembra iesniegumā – informācijas pieprasījumā uzdotie jautājumi nebija „samērojami ar Satiksmes ministrijas rīcībā esošajiem resursiem”? Kuru tieši pieprasīto, sabiedrībai nozīmīgo informāciju Jūsu iestādes resursi neļāva apkopot un nodot sabiedrībai? Kurus tieši uzdotos jautājumus Jūsu iestādes resursi neļāva atbildēt pēc būtības? Kas tieši, kad tieši (datums) to konstatēja? Ar ko tika saskaņots šis konstatējums?

15) kā tieši manā 2023. gada 28. decembra iesniegumā – informācijas pieprasījumā uzdotie jautājumi nebija „samērojami ar Satiksmes ministrijas rīcībā esošajiem resursiem”? Kuru tieši pieprasīto, sabiedrībai nozīmīgo informāciju Jūsu iestādes resursi neļāva apkopot un nodot sabiedrībai? Kurus tieši uzdotos jautājumus Jūsu iestādes resursi neļāva atbildēt pēc būtības? Kas tieši, kad tieši (datums) to konstatēja? Ar ko tika saskaņots šis konstatējums?

16) kā tieši manā 2024. gada 2. janvāra iesniegumā – informācijas pieprasījumā uzdotie jautājumi nebija „samērojami ar Satiksmes ministrijas rīcībā esošajiem resursiem”? Kuru tieši pieprasīto, sabiedrībai nozīmīgo informāciju Jūsu iestādes resursi neļāva apkopot un nodot sabiedrībai? Kurus tieši uzdotos jautājumus Jūsu iestādes resursi neļāva atbildēt pēc būtības? Kas tieši, kad tieši (datums) to konstatēja? Ar ko tika saskaņots šis konstatējums?

17) kā tieši manā 2024. gada 3. janvāra iesniegumā – informācijas pieprasījumā uzdotie jautājumi nebija „samērojami ar Satiksmes ministrijas rīcībā esošajiem resursiem”? Kuru tieši pieprasīto, sabiedrībai nozīmīgo informāciju Jūsu iestādes resursi neļāva apkopot un nodot sabiedrībai? Kurus tieši uzdotos jautājumus Jūsu iestādes resursi neļāva atbildēt pēc būtības? Kas tieši, kad tieši (datums) to konstatēja? Ar ko tika saskaņots šis konstatējums?

18) kā tieši manā 2024. gada 2. janvāra iesniegumā – informācijas pieprasījumā uzdotie jautājumi nebija „samērojami ar Satiksmes ministrijas rīcībā esošajiem resursiem”? Kuru tieši pieprasīto, sabiedrībai nozīmīgo informāciju Jūsu iestādes resursi neļāva apkopot un nodot sabiedrībai? Kurus tieši uzdotos jautājumus Jūsu iestādes resursi neļāva atbildēt pēc būtības? Kas tieši, kad tieši (datums) to konstatēja? Ar ko tika saskaņots šis konstatējums?

19) vai Jūsu iestādē ir apstiprināta komunikācijas stratēģija atbilstoši labas pārvaldības principiem? Ja jā, kas tajā ir minēts attiecībā uz operatīvu, izsmeļošu iestādes komunikāciju ar medijiem un sabiedrību par sabiedrībai īpaši aktuāliem jautājumiem? Ja nav, kādu iemeslu dēļ Jūsu iestādē nav šāda dokumenta?

20) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā uzdoto jautājumu: „Uz kādiem Jūsu iestādes rīcībā esošiem faktiem ir balstīts minētās amatpersonas – satiksmes ministra viedoklis, ka sociālo mediju lietderību ir aizvietojusi politiski angažēta kritika, kas nepiedāvā alternatīvus risinājumus?” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu atbildi pēc būtības uz šo jautājumu? Kura Jūsu iestādes amatpersona pieņēma lēmumu, ka uz šo jautājumu attiecināms nevis Iesniegumu likums, bet Informācijas atklātības likums?

21) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā uzdoto jautājumu: „Vai šādā veidā minētā amatpersona izsaka personisko sarūgtinājumu par kritiku, kas tai tiek izteikta par tās neveiksmīgo darbību „Rail Baltica” projektā un satiksmes ministra amatā? Atbildi pamatojiet.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu atbildi pēc būtības uz šo jautājumu? Kura Jūsu iestādes amatpersona pieņēma lēmumu, ka uz šo jautājumu attiecināms nevis Iesniegumu likums, bet Informācijas atklātības likums?

22) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā uzdoto jautājumu: „Kādu iemeslu dēļ Jūsu iestādes publiskā viedoklī izmantots aizguvums no krievu valodas „dot runu”?” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu atbildi pēc būtības uz šo jautājumu? Kura Jūsu iestādes amatpersona pieņēma lēmumu, ka uz šo jautājumu attiecināms nevis Iesniegumu likums, bet Informācijas atklātības likums?

23) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā uzdoto jautājumu: „Kādu iemeslu dēļ pēc publiski izskanējušās kritikas saistībā ar šo ņirgāšanos par latviešu valodu šis ieraksts netika labots?” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu atbildi pēc būtības uz šo jautājumu? Kura Jūsu iestādes amatpersona pieņēma lēmumu, ka uz šo jautājumu attiecināms nevis Iesniegumu likums, bet Informācijas atklātības likums?

24) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā uzdoto jautājumu: „Vai Jūsu iestāde plāno uzlabot savu un savu amatpersonu publisko komunikāciju, lai turpmāk izvairītos no šādas ņirgāšanās par latviešu valodu?” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu atbildi pēc būtības uz šo jautājumu? Kura Jūsu iestādes amatpersona pieņēma lēmumu, ka uz šo jautājumu attiecināms nevis Iesniegumu likums, bet Informācijas atklātības likums?

25) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā uzdoto jautājumu: „Kādā tieši veidā Jūsu iestāde satiksmes ministram „burtiski katru dienu” sniedz ziņas „par satiksmes negadījumu, kur kāds ir gājis bojā”? Nosūtiet man pārskatu par šādām ziņām, kas pašreizējam satiksmes ministram ir sniegtas kopš viņa stāšanās amatā, par katru ziņu minot sniegšanas datumu un ziņas saturu.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu atbildi pēc būtības uz šo jautājumu un pieprasīto informāciju?

26) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Nosūtiet man tos pētījumus, par kuriem Jūsu iestādes vadītājs – satiksmes ministrs ir paziņojis, ka „pētījumi rāda, ka nevis obligāti soda lielums, bet gan biežums izmaina vadītāju uzvedību uz ceļa”.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

27) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kad tieši un kā tieši Jūsu iestāde plāno nodrošināt satiksmes ministra solīto – „investēsim arī ceļu drošības infrastruktūrā”. Nosūtiet man konkrētu investīciju plānu.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

28) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kad tieši un kā tieši Jūsu iestāde plāno nodrošināt satiksmes ministra solīto – „virzīsimies uz Vision Zero”. Nosūtiet man konkrētu virzības plānu.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

29) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kādas tieši darbības satiksmes ministrs ir veicis, lai panāktu „asiņaino graudu importa aizliegumu”? Par katru darbību miniet tās būtību, veikšanas laiku un iznākumu.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

30) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kādas tieši darbības satiksmes ministrs ir veicis, lai „iestātos par izvēlēm, kas stiprina Ukrainu, nevis Krieviju”? Par katru darbību miniet tās būtību, veikšanas laiku un iznākumu.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

31) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kādas tieši darbības satiksmes ministrs ir veicis, lai „aicinātu visu Eiropu, īpaši pārējās Baltijas un Ziemeļvalstis, izrādīt solidaritāti, padarot aizliegumu maksimāli efektīvu”? Nosauciet datumus un formu, kādā satiksmes ministrs ir izteicis šādu aicinājumu katrai no Baltijas un Ziemeļvalstīm.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

32) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kādas tieši darbības satiksmes ministrs ir veicis, lai „nodrošinātu netraucētu Ukrainas graudu tranzītu Eiropas Savienībā”? Par katru darbību miniet tās būtību, veikšanas laiku un iznākumu.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

33) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kādas tieši darbības satiksmes ministrs savu pilnvaru laikā ir veicis, lai „pārorientētos uz Rietumiem”? Par katru darbību miniet tās būtību, veikšanas laiku un iznākumu.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

34) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kāda tieši ir Jūsu iestādes nostāja šajā jautājumā? Kad tieši un kādā tieši formā tā ir formulēta? Atbildei pievienojiet attiecīgo dokumentu kopijas.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

35) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Kad tieši un kādas tieši norādes AS „RB Rail” un SIA „Eiropas dzelzceļa līnijas” Jūsu iestāde ir devusi šajā sakarā?” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

36) kādi tieši Jūsu iestādes „rīcībā esošie resursi” bija nepieciešami, lai atbildētu uz šo manā 2023. gada 18. decembra iesniegumā minēto informācijas pieprasījumu: „Nosūtiet man prezentēto vīziju.” Kas pieņēma lēmumu, ka Jūsu iestādei nav resursu, lai likumā noteiktajā kārtībā sniegtu man pieprasīto informāciju?

37) kādi tieši „resursi” bija nepieciešami, taču nebija pietiekami Jūsu iestādei ar tās 168 darbiniekiem (informācija no tās mājaslapas), lai sagatavotu un sniegtu manos iesniegumos – informācijas pieprasījumos pieprasīto sabiedrībai ļoti nozīmīgo un aktuālo informāciju un atbildes pēc būtības uz tajos uzdotajiem jautājumiem par sabiedrībai nozīmīgām un aktuālām tēmām?

38) ar ko tieši laikā no 2023. gada 18. decembra līdz 2024. gada 16. janvārim bija nodarbināta Jūsu iestādes komunikācijas nodaļas vadītāja Baiba Gulbe? Kādu iemeslu dēļ viņa nespēja sagatavot iesniegumos – informācijas pieprasījumos pieprasīto sabiedrībai ļoti nozīmīgo un aktuālo informāciju un atbildes pēc būtības uz tajos uzdotajiem jautājumiem par sabiedrībai nozīmīgām un aktuālām tēmām? Kāds ir šīs personas mēneša atalgojums?

39) ar ko tieši laikā no 2023. gada 18. decembra līdz 2024. gada 16. janvārim bija nodarbināta Jūsu iestādes komunikācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Vilde? Kādu iemeslu dēļ viņa nespēja sagatavot iesniegumos – informācijas pieprasījumos pieprasīto sabiedrībai ļoti nozīmīgo un aktuālo informāciju un atbildes pēc būtības uz tajos uzdotajiem jautājumiem par sabiedrībai nozīmīgām un aktuālām tēmām? Kāds ir šīs personas mēneša atalgojums?

40) ar ko tieši laikā no 2023. gada 18. decembra līdz 2024. gada 16. janvārim bija nodarbināta Jūsu iestādes komunikācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Kamarūte? Kādu iemeslu dēļ viņa nespēja sagatavot iesniegumos – informācijas pieprasījumos pieprasīto sabiedrībai ļoti nozīmīgo un aktuālo informāciju un atbildes pēc būtības uz tajos uzdotajiem jautājumiem par sabiedrībai nozīmīgām un aktuālām tēmām? Kāds ir šīs personas mēneša atalgojums?

41) ar ko tieši laikā no 2023. gada 18. decembra līdz 2024. gada 16. janvārim bija nodarbināta Jūsu iestādes komunikācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Vecenāne? Kādu iemeslu dēļ viņa nespēja sagatavot iesniegumos – informācijas pieprasījumos pieprasīto sabiedrībai ļoti nozīmīgo un aktuālo informāciju un atbildes pēc būtības uz tajos uzdotajiem jautājumiem par sabiedrībai nozīmīgām un aktuālām tēmām? Kāds ir šīs personas mēneša atalgojums?

42) ar ko tieši laikā no 2023. gada 18. decembra līdz 2024. gada 16. janvārim bija nodarbināta Jūsu iestādes komunikācijas sabiedrisko attiecību speciālists Raimonds Grants? Kādu iemeslu dēļ viņ;s nespēja sagatavot iesniegumos – informācijas pieprasījumos pieprasīto sabiedrībai ļoti nozīmīgo un aktuālo informāciju un atbildes pēc būtības uz tajos uzdotajiem jautājumiem par sabiedrībai nozīmīgām un aktuālām tēmām? Kāds ir šīs personas mēneša atalgojums?

43) kura vai kuras Jūsu iestādes amatpersonas, izvērtējot manus iesniegumus – informācijas pieprasījumus, kuri uzskaitīti L. Austrupes 2024. gada 16. janvāra dokumentā, pieņēma lēmumus, ka uz tiem attiecināmas tikai un vienīgi Informācijas atklātības likuma normas?”

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...