Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Šis ir kas nebijis!

Līga Krapāne
06.10.2021.
Komentāri (1)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums par PAR VESELĪBAS APRŪPES PAKALPOJUMU NESAŅEMŠANU NEVAKCINĒTAJIEM IR DISKUTĒJAMS! (Atsaucoties uz iniciatīvu manabalss.lv.)

"TAS IR TAISNĪGS JAUTĀJUMS!" - tā saka Levits. Un tas vēl nav viss. Mūsu pilskundziņš saka: "Tagad SAEIMAI BŪTU JĀSKATA ŠIS JAUTĀJUMS!!!" Tātad nepārprotami aicina uz sabiedrības šķirošanu un segregāciju šī vārda vistiešākajā nozīmē…

Kas Levita izpratnē ir taisnība? Tad jau šķirojam arī cilvēkus pēc blaknēm, kuras izraisa citas saslimšanas: smēķēšana, narkotilku lietošana, alkoholisms - un liedzam viņiem jebkādus veselības aprūpes pakalpojumus!

Ziniet, pilskundziņ, kurš bīstas iznākt pie cilvēkiem, kuri reizi pa reizei "siro" gar Jūsu lietošanā uz dažiem gadiem nodoto pili, es nekad nepiekritīšu šādai cilvēku dalīšanai, lai vai kas ar viņiem šajā dzīvē būtu noticis. Nerunājot par nodokļu maksāšanu, pāri visam ir cilvēcība, tolerance un empātija, ja vien Jums šie termini nav sveši...

Bet ir arī kāda "LABĀ ZIŅA": Šovakar TV ekrānos beidzot bijāt neatpazīstami pārdrosmīgs un bargs. Zibiņi šķīda, moderatorei Anetei Bērtulei pat bija grūti Jūs pārtraukt!

Sveiciens Jūsu mediju treniņa vadītājiem! Bijāt tuvu vulkāna izvirdumam... Iespējams, bijāt pat nedaudz pārkarsēts... Rekomendēju atvēsinātus dzērienus un vannu ar Baduzānu...

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...