Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība tiek sadalīta divās daļās un sarīdīta viena pret otru, lai lielvaras varētu uz mums mācīties.

Jebkura valsts, kuras vadītāji domā par savu tautu, pašlaik iet uz endēmiju, nevis runā par valsts aizvēršanu un nevakcinēto iespundēšanu savās mājās, vienlaikus par valsts naudu uzpirktajos medijos biedējot, biedējot un biedējot.

Ko jūs gribat nobiedēt? Jau pašlaik ir vakcinēto pandēmija, jo tieši vakcinētie iedomājušies, ka viņu QR kodi pasargā no saslimšanas, un vazājas bez maskām un jebkādas izsargāšanās pa visurieni, par to lepni ziņojot sociālajos medijos.

Šis vairs nav stulbums. Sauksim lietas īstajos vārdos – tas jau ir apzināts noziegums pret savu tautu, un par to nāksies atbildēt. Katram personiski. Gan laicīgajā dzīvē, gan Dieva priekšā.

Liktens dzirnas maļ smagi, bet ne vienmēr lēni. Karma ir iedarbināta. Secinājumi katram jāizdara pašiem. Lai svētīti tie, kas nebaidās, un lai baidās tie, kam jabaidās. Dievs, svētī Latviju!

* "Raivis Dzintars: Nevakcinējušos pedagogu atbrīvotās darba vietas būs Izglītības un zinātnes ministrijas atbildība

Kaut arī par obligātās vakcinācijas likumu dēvētais normatīvais akts Saeimā tika apturēts, valdība ir pieņēmusi Ministru kabineta noteikumus, kas, par spīti koalīcijas partneru Saeimā iebildumiem, obligāto vakcināciju noteiktu profesiju pārstāvjiem tomēr noteiks.

No koalīcijas visdzirdamākie iebildumi pret obligātu pedagogu vakcināciju skanēja no Nacionālās apvienības, kas pauda bažas, ka pret vakcinēšanos noskaņotie skolotāji un pasniedzēji varētu pamest darbu, bet tas radītu vēl dziļākus robus audzēkņu izglītībā."

Pārpublicēts no Facebook

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...