Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

15. novembra "Latvijas Avīzē" izlasīju par gaidāmo šķeldas sadārdzināšanos no 2023. gada 1. janvāra. Iemesls - laikus Latvijā nesakārtota šķeldas sertificēšanas sistēma, kas vēl pat nav radīta.

Trīs ministrijas (EM, VARAM un ZM) to ripinājušas viena otrai kopš 2019. gada sākuma. Rezultātā varam gaidīt siltumenerģijas tarifu pieaugumu vidēji ap 30 eiro par megavatstundu. Protams, maksās gala patērētāji!

Un te nevaram vainot ne "slikto Briseli", ne "ļauno Maskavu", bet pašu bāleliņus, jo praktiski visa Latvijā ražotā un izmantotā šķelda atbilst vajadzīgajiem kritērijiem, tikai to nevaram pierādīt.

Uzskatu, ka par šo nolaidību, kuras cena atkal būs miljonos, visvairāk atbildīgs ir tieši premjerministrs Krišjānis Kariņš, jo tas ir visvairāk viņa uzdevums - koordinēt ministriju saskaņotu rīcību. Tieši viņa pakļautībā bija Pārresoru koordinācijas centrs, kuru tagad gatavojas kaut kur norakt. Ņemot to visu vērā, Kariņam nu nepavisam nedrīkst uzticēt arī nākamās valdības vadīšanu!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...