Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

15. novembra "Latvijas Avīzē" izlasīju par gaidāmo šķeldas sadārdzināšanos no 2023. gada 1. janvāra. Iemesls - laikus Latvijā nesakārtota šķeldas sertificēšanas sistēma, kas vēl pat nav radīta.

Trīs ministrijas (EM, VARAM un ZM) to ripinājušas viena otrai kopš 2019. gada sākuma. Rezultātā varam gaidīt siltumenerģijas tarifu pieaugumu vidēji ap 30 eiro par megavatstundu. Protams, maksās gala patērētāji!

Un te nevaram vainot ne "slikto Briseli", ne "ļauno Maskavu", bet pašu bāleliņus, jo praktiski visa Latvijā ražotā un izmantotā šķelda atbilst vajadzīgajiem kritērijiem, tikai to nevaram pierādīt.

Uzskatu, ka par šo nolaidību, kuras cena atkal būs miljonos, visvairāk atbildīgs ir tieši premjerministrs Krišjānis Kariņš, jo tas ir visvairāk viņa uzdevums - koordinēt ministriju saskaņotu rīcību. Tieši viņa pakļautībā bija Pārresoru koordinācijas centrs, kuru tagad gatavojas kaut kur norakt. Ņemot to visu vērā, Kariņam nu nepavisam nedrīkst uzticēt arī nākamās valdības vadīšanu!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...