Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

No soctīkliem uzzināju, ka esmu izslēgta no partijas Latvija pirmajā vietā. Man ir atņemti visi partijas piešķirtie “tituli” un “nominācijas”, esmu nosodīta par pietiekami detalizēta viedokļa nepaušanu par karu Ukrainā. Tāds pats liktenis ir piemeklējis manu prombūtnē esošo kolēģi, Saeimas deputāti Ļubovu Švecovu par to, ka viņa nebija piedalījusies Saeimas balsošanā par Ukrainas uzņemšanu ES.

Šis bija negaidīts solis, jo sēde nebija sasaukta atbilstoši partijas statūtiem, līdz ar ko lēmumus par biedru izslēgšanu tā pieņemt vispār nebija tiesīga. Nu jau izlietu ūdeni vairs nesasmelsi, lai cik satriekti par šo nebūtu daudzi jo daudzi partijas biedri un atbalstītāji.

Es vienmēr cienu atklātību un uzskatu, ka jebkuru jautājumu var izlemt, diskutējot un vienojoties. Tāpat es vienmēr esmu cienījusi savu kolēģu viedokļus un viņu brīvību tos atklāti paust, neatskatoties uz partijas nostāju.

Tas, ko es nekad nepieņemšu, ir intrigas, liekulība un mazdūšība. Es jutu, ka mēs tuvojamies aisbergam, es brīdināju un uztraucos par dažiem partijas kolēģiem, kuri paši, kā izrādījās, režisēja manu izslēgšanu. Šobrīd viņi izplata versijas un minējumus. To dara arī cilvēks, kurš līdz šim ir veiksmīgi izmantojis manu reputāciju, cenšoties tikt atpakaļ saulītē no negatīvajiem reitingiem.

Es gana ilgi klusēju, vērojot šo teātri, lasīju manu draugu atrastās tenkas par mani un uzmanīgi noskatījos svētdienas vakara analītiskos raidījumus, no kuriem šis cilvēks bija tik ļoti nobijies, ka nolēma pirms tam upurēt divas Saeimas deputātes – ukrainieti un krievieti.

Šlesers, kurš līdz pat februāra vidum publiski jūsmoja par Krievijas prezidentu, saskaņā ar DeFacto pārraidīto izrādījies saistīts ar Putinam pietuvināto oligarhu. Izskatās, ka “prezidenta amata kandidātes” izslēgšana novērsa uzmanību no trieciena pa Aināra reputācijas atliekām un viņš, piesedzoties ar mani, izbrida sausām kājām no ūdens.

Visticamāk, zaudējot biznesa saites Krievijā, šis cilvēks ātri vien saprata, ka arī krievvalodīgie viņam vairs nav tik nepieciešami. Līdz šim ideja par latviešu un krievu apvienošanu Latvijas kopīgai nākotnei ir bijusi partijas stūrakmens. Vismaz es šai idejai tiešām noticēju, un tā iedvesmoja daudzus cilvēkus stāties partijas rindās. Diemžēl šis stāsts partijai ir beidzies.

Karš Ukrainā ir ievainojis arī Latviju. Nepārtraukti pārdzīvojumi un bailes pēdējo divu nedēļu laikā posta cilvēku prātus, jo slodze no redzētā, dzirdētā un pieredzētā ir pārāk liela, lai neatstātu sekas. Man personīgi šis karš nozīmē lielus pārdzīvojumus par maniem radiniekiem abās valstīs un krasu nosodījumu jebkurai agresijai un karadarbībai. Vienmēr un visur.

Šis nav stāsts par skatījumiem un “īkšķīšiem” pie video, jo neviens saprātīgs cilvēks pat neiedomāsies veidot savu politisko kapitālu uz kara tēmas un neviens saprātīgs cilvēks nekad neatbalstīs vai neattaisnos karu. Kā jau norādīju iepriekš, mums ir jādara viss, lai nepieļautu ko tamlīdzīgu mūsu zemē, jo šobrīd Latvijā kāds ļoti strādā pie tā, lai sašķeltos partijas un sanaidotos kaimiņi, ģimenes, kolēģi un draugi.

Neatkarīgi no tā, vai es šobrīd esmu kādā partijā vai neesmu, es vienmēr domās un darbos esmu kopā ar Latvijas cilvēkiem, jo es zinu, ka tas ir mans aicinājums un arī mans lielākais gods.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...