Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Esmu novērojis, ka portāls Pietiek.com nav vienaldzīgs pret Preiļu siera lielākā akcionāra Jāzepa Šņepsta kaislību uz nogalināšanu sava prieka pēc un eksotiskām medībām... Manuprāt, tā nav vienīgā viņa kaislība - mēģināšu ieskicēt, kādi rūpali un piesegi vēl viņam ir raksturīgi.

Par to, ka miljonāram, Preiļu siera lielākajam akcionāram Jāzepam Šņepstam varētu būt īpaši tuvas attiecības ar tiesībsārgājošo iestāžu pārstāvjiem, daudziem jau sen bija aizdomas, īpaši tiem, kuri kaut ko ir dzirdējuši, kā viņa dēls, iespējams, regulāri tiek pieķerts dzērumā vai narkotiku reibumā pie stūres, pat ar desmit gramiem zināmās vielas mašīnā, bet nekādi sodi viņam netiek piemēroti.

Taču par to, cik operatīvi tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji brīdina viņu par iespējamām briesmām, liecina šāds gadījums pērnā gada nogalē. Kāds kaislīgs dronu lidinātājs gājis garām Jāzepam Šņepstam piederošam īpašumam, konstatējis, ka tur notiek mežizstrādes darbi, nofilmējis, kā no meža izbrauc krava ar kokmateriāliem, paskatījies ciršanas atļauju reģistrā un konstatējis, ka atļauja cirst šajā īpašumā nav izsniegta, tādēļ ziņojis Valsts policijai. 

Jau pēc neilga brīža visi mežstrādnieki pametuši zāģus un steigšus devušies no cirsmas prom. Bet interesantākais sekojis apmēram pēc stundas, kad dronu lidinātājs saņēmis zvanu no Jāzepa Šņepsta brāļa dēla, kuru viņš piefiksējis zāģējam kokus, un izdzirdējis no viņa pat draudus, ka dronu mīļotājam var sanākt lielas nepatikšanas, ja viņš neatsauks savu ziņojumu policijai. 

Pret dronu lidinātāju ļoti ātri tika sākts process par nelikumīgu gaisa telpas izmantošanu, taču pārbaudē policija pārliecinājās, ka drona lidojums bija saskaņots likumā noteiktā kārtībā, tādēļ lietu nācies izbeigt. Taču par nelikumīgo meža izciršanu ierosināta vien resoriskā pārbaude, un par tās rezultātiem nekas nav zināms... 

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...