Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.K.

22.09.2017. 11:32

»

Lūk

Te arī ir atbilde, kur ir Latvijas ceļš un glābiņš.Tikai jārēķinās, ka būs darīšana ar oligarhiem, augļotājiem un , ja iepriekšējie netiks galā, arī ar NATO bruņotajiem bandītiem


Latvijā ir pārāk maz domājošu un rīcībspējīgu cilvēku.., nekādas būtiskas pārmaiņas šīs "valsts" sacakarētajos pamatos vairs nav iespējamas.
Derētu arī kāds analītisks raksts, kur teorētiska CESVAINES piemēra vietā būtu BALTKRIEVIJĀ reāli notikusī valsts pamatu stabilizēšana un sabiedrības ekonomiskās attīstības normālas (taisnīgas) virzības piemēri.

Atbildēt

Lūk

18.09.2017. 05:44

Te arī ir atbilde, kur ir Latvijas ceļš un glābiņš.Tikai jārēķinās, ka būs darīšana ar oligarhiem, augļotājiem un , ja iepriekšējie netiks galā, arī ar NATO bruņotajiem bandītiem

Atbildēt

CT

16.09.2017. 23:27

kā man patīk šie 'lasītāji'... dzeltenāki par manu citronu birzi...

Atbildēt

Antūns

11.09.2017. 21:23

»

acīmredzot

tās viesnīcas vadība noplēsa pietiekami daudz no viesiem un samaksāja pietiekami maz saviem darbiniekiem


kad es tur biju gadus vairāk kā 20 atpakaļ- nodomāju: jāved lētā nafta uz LV un jāved dārgais ūdens uz Venecuēlu. Tas bija kas neaprakstāms.... cita pasaule.

Atbildēt

cik var

07.09.2017. 10:50

1969.gadā Džons Lenons piedalījās Deivida Frosta TV šovā. Deivids viņam pārmeta miera cīņu aktivitātes- "Ja 1939. gadā jūs tikai skandētu " miers, miers, miers", tad Hitlers tā arī būtu aizmaršējis visur."
Džons spēra pretī - "Ja sistēma, viņam piedzimstot, būtu pateikusi " miers", nevis - "tu esi skārdnieks no zemākajām aprindām" vai arī kas viņš tur bija, viņš nebūtu uzaudzis par Hitleru. Cilvēkiem bija izvēle - Hitlers vai kāds cits. Bet viņi izvēlējās Hitleru."

Atbildēt

:)

07.09.2017. 07:49

»

?

Vai tad čekistiem pašiem bija jāmaksā par viesnīcu darba laikā


Tiem, kas bija darba komandējumā, droši vien apmaksāja darba vieta. Vai tagad tā nav?

Atbildēt

kādreiz

06.09.2017. 20:29

»

acīmredzot

tās viesnīcas vadība noplēsa pietiekami daudz no viesiem un samaksāja pietiekami maz saviem darbiniekiem


padzīvoju diennakti Ļeņingradas smalkākajā viesnīcā, kur uzturējās ārzemnieki, tas maksāja apm. 5 rubļus (diennaktī).

Atbildēt

GB

06.09.2017. 17:27

Britu uzņēmēji (kapitālisti) jau protestē pret darbaspēka migrācijas ierobežošanu. Tam tautas mazākumam nerūp tautas vairākuma dzīve un izdzīvošana.

Atbildēt

atis

06.09.2017. 13:54

Autoram putra galvā. Kad es pirms gadiem 7-8 biju Venecuēlā, tad sociālistu prezidents Čavess bija izvērsis "kabatas bateriju kampaņu". Viņš aicināja Venecuēlas iedzīvotājus, naktī ejot pačurāt, nevis iedegt tualetē gaismu, bet izmantot kabatas baterijas - tā lūk tikšot taupīta valstī deficītā elektroenerģija. Tajā pašā laikā manā viesnīcā, kas bija nacionalizēta sliktajiem ārvalstu kapitālistiem, teritorijā 24 stundas dienā dega milzu prožektori. Es esmu savas dzīves pirmos 25 gadus nodzīvojis "attīstītā sociālismā", paldies, man pietiek.

Atbildēt

Pilsonis

06.09.2017. 11:44

»

iedomājos mazpilsētu...

Tiek uzcelts HES, ko protams izdara Pētera uzņēmums, jo no kurienes gan mazpilsētas iedzīvotājiem sajēga par HES būvēšanu, tad izrādās, ka raksta autors, kurš veicis projekta ekonomisko analīzi nedaudz kļūdījies un elektrības pašizmaksa ir nevis 0.05 EURcenti/kWh, bet 30EURcenti/kWh...


Cik zinu, iespējams lielākajai daļai latvenergo elektriķiem ir vēl savas firmas, no kurām latvenergo pērk pakalpojumus, vai esot tuvu silītei, rodas dažādas situācijas kur var pasmelties. Tas tik tā, piemērs, viens no tūkstošiem kā izzog tautas naudu.
Raksts labs, 'vairāk kā virziens diskusijai. Protams aprakstītajā piemērā nav pieminēti iespējams simtiem citu faktoru kas ietekmē situāciju, jā vairāk kā virziens diskusijai
+ Elektrības tirgus liberalizācija tak nesen bija. Mums teica, ka jāatver tirgus lai lielāka konkurence jeb lētākas cenas. Kad atvēra, cenas par 30% pacēlās. Tad sāka teikt ka latvenergo tirgoja zem pašizmaksas, tas poh ka tirgojot zem pašizmaksas tīrā peļņa desmitiem miljonu
Vienkārši daudz cilvēku ir kļuvuši ritīgi dumji. Nē nu viņiem ir mašīnas un mājas, telefoni, diplomi, bet nu reāli dumji

Atbildēt

iedomājos mazpilsētu...

06.09.2017. 10:03

Tiek uzcelts HES, ko protams izdara Pētera uzņēmums, jo no kurienes gan mazpilsētas iedzīvotājiem sajēga par HES būvēšanu, tad izrādās, ka raksta autors, kurš veicis projekta ekonomisko analīzi nedaudz kļūdījies un elektrības pašizmaksa ir nevis 0.05 EURcenti/kWh, bet 30EURcenti/kWh...
"Apmierinātie" pilsētas iedzīvotāji ar mietiem dodas pie Pētera, bet... pirmais variants, viņš jau pārcēlies uz dzīvi Kanāriju salās, kur tērē par būvniecību nopelnītos miljonus, otrais variants, tur viņus sagaida bruņotu vīru vienība, kas atklāj pa viņiem uguni...

Atbildēt

Sultāne

06.09.2017. 09:57

»

kurā valstī tāda cena?!

"Vidējā elektroenerģijas cena valstī ir apmēram 0,16 EURcenti/kWh


"Sociālisms - un kāpēc tas ir tik "toksisks" mūsdienu valdošajai elitei"- visā pasaulē alkatībai sociālisms vai kā to var dēvēt savādāk - tautas sociālā drošība ir bieds, kā krusts velnam, kas mazina vai daļēji liedz tautas aplaupīšanu. Un sociālisma valstis , cīnoties par savām tiesībām, tiek izolētas, nospiestas un tās izmisīgi cīnās un nelietderīgi spiestas tērēt līdzekļus un zaudē milzīgos apmēros.
Latvijā uzņēmējdarbība "iekritusi" bezdibenī ar alkatību, arī valsts uz;ņēmumi pataisīti uz tā paša alkatības ceļa, jo citādi nodokļus nemaksā masveidā, nav kur ņemt naudu nomeklatūras paradīzes dzīvei.

Atbildēt

kurā valstī tāda cena?!

06.09.2017. 09:38

"Vidējā elektroenerģijas cena valstī ir apmēram 0,16 EURcenti/kWh"

Kad es pēdējoreiz skatījos bija kaut kur nieka 100 reizes dārgāka!

Atbildēt

tiesi taa

06.09.2017. 09:20

Tipiska ainina kaa Latvijaa valda oligarhi un vinu bizness, tapec viss ir tik dargs.Un oligarhi pilnibaa saistiti ar politikiem, tapec visi labie nodomi valstii nekad neizies cauri, jo tad tie kaites oligarhiem un vinu kabatai,

Atbildēt

LV pilsonis

06.09.2017. 01:58

Pieminēt Hitlera ekonomiskā uzplaukuma atslēgu laikam ir tabu tēma, kaut gan tās ir elementāri pašsaprotamas lietas jebkuram domājošam latvietim, kurš nav saistīts ar zinātnisko komunismu vai šolaiku liberālisma ideoloģiju. Tātad īsumā:
1.nacionāla domāšana
2.maksimāls taisnīgums
3.augļošanas iznīdēšana saknē
4.ekonomika vērsta vispirms pašpietiekamībai un tikai tad eksportam
5.hierarhija, kur augstākstāvošie nes lielāku atbildību (t.i.par vienu un to pašu pārkāpumu saņem bargāku sodu)
6.suverena monetārā politika, kur nauda pirmkārt ir valsts iedzīvotāju norēķināšanās līdzeklis, nevis eksporta-importa afēristu un baņķieru instruments savu bagātību vairošanai.

Tātad visur vajadzīgs optimālais risinājums, nevis akli turēties pie dogmām - labs cilvēks, laba ideja - slikts cilvēks,slikta ideja, kura pat neizvērtējot tiek izmesta mēslainē (šeit nav domāta šodienas pozīcija un opozīcija, tos vispār neuztveru kā saistošus ar Latvijas valsti.

Atbildēt

Edge

05.09.2017. 21:30

Salīdziniet citu valstu pieredzi, "demokratizācijas" procesus un izdariet secinājumus.
======================================================
Būs labi, galu galā NATO kaujas vienības jau ir Latvijā, kā arī gaisa telpu kontrolē mūsējie.
Salīdziniet, rakstiet, izvērtējiet kamēr vēl tas dermokrātijas prieciņš tiek atļauts.

Atbildēt

Ķencis

05.09.2017. 16:47

Šis šarlatānais gabals asociējās ar jauku pasēdēšanu: Vakarpusē šarlatānisms sprēgāja kolhozu mehāniskajās darbnīcās un garāžās, kad pudelēs radošā dzira jau labu laiku vairs nebija sākotnējā līmenī un vīri bija radoši nobrieduši apspriest Piena Ceļa sistēmu un zvaigžņu sistēmas ārpus Galaktikas rietumvalstu starptautiskās politikas un PSRS ārpolitikas kontekstā.

Atbildēt

tomēr

05.09.2017. 16:20

Es ieliku + ,bet teikums - šodien Latvijas sistēma ir apmēram marksisma un kapitālisma sajaukums - nav pareizs. Marksisms ir teorija, kas pētī, analizē un kritizē kapitalismu un nosaka attīstības perspektīvas. M. nav valsts sistēma, kā kapitālisms, sociālisms, komunisms.

Atbildēt

VB

05.09.2017. 16:19

Jā, Jaunie Vasjuki Cesvainē sanāca ātri.
Tikai tad uzkrita tā nelaime...
Bet mē, ja kas, neatkarību atguvuši izvēlējāmies tieši kapitālistisko attīstības ceļu! Citādi nevarējām, mūsu emigranti etc.

Atbildēt

U.U.

05.09.2017. 16:01

Pagaidām svešvārda "sociālisms" izcelsme tiek šādi skaidrota: fr. socialisme, lat. socialis - sabiedrisks, biedrisks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

21

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

21

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā ierosina...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...