Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Solidārā muļķība

Ivo Rubīns, apvienība Tēvijas Sargi
23.09.2015.
Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pāķis

29.09.2015. 16:49

Tātad būt savas tēvzemes patriotam ir nožēlojami, fašistiski un rasistiski. Kruti ir visus apriet un apmētāt ar savas domāšanas exkrimentiem.

Atbildēt

Aigars Brūvelis

26.09.2015. 22:13

10 Iemesli kādēļ imigrantiem pamest Latviju.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1503905763261586&id=100009265319462&pnref=story

Atbildēt

D.-SMAKAI

24.09.2015. 09:43

»


Dārgais lattu vēmekli, es gaidu lielo vēmienu - tavu essē, traktātu, disertāciju? Kas noticis? Tev nedod ēst? Kāpēc tik reti piesmirdini šo portālu? Vai tavs analītiskums jau izsmirdējis?

Atbildēt

DENISS

24.09.2015. 09:35

No profesora bloga nesen: "Gribētos uzzināt izskaidrojumu vienai latviskai parādībai. Proti, kāpēc tie cilvēki, kuri sevi sludina kā latviešu nacionālistus (Tēvijas sargus, nacionālo apvienību utt.), visi ir mizerabli tipi. Tā vien liekas, ka latviešu aprindās latviešu nacionālās intereses drīkst aizstāvēt tikai niecīgi, nožēlojami, nenozīmīgi indivīdi. Teiksim, nelietības tāda kaluma sievišķis kā mana draudzene Mūrniece, tas dzintarnelietīgais jauneklis, kurš tagad sevi nekaunīgi atmazgā par viņa “partijas” smirdošā bara lēmumu uzņemt migrantus. Neatceros nevienu gaišu, inteliģentu, izglītotu cilvēku mūsu naciķu aprindās. Tā tas turpinās no tā laika, kad “perestroikas” ārprāta realizācijai “kantoris” LNNK savilka visādus repšiskus, straumiskus, grīnblatiskus viepļus. Aristokrātiski smalku cilvēku nav iespējams sastapt naciķu rindās. Vismaz tajā slānī, kas tiek kaut kur ievēlēts un gozējās medijos. Ja naciķis, tad automātiski ir zināms, ka nelietis, aprobežots, kretīns, dogmātisks, neizglītots, nekaunīgs, agresīvs, neiecietīgs hominīds. Nav ticams, ka tamlīdzīgu kadru atlasi nosaka pats nacionālisms kā idejiski patriotiska konstrukcija. Tāda kadru atlase būtu ticama, ja nacionālismu traktē šauri un vienpusīgi, pārvēršot nacionālismu šovinismā. Protams, “kantora” mērķis toreiz bija šovinistiskas kustības imitēšana. Tā tas turpinās joprojām. Domājams, tas ir tāpēc, ka LR “kantorī” strādā tie paši “vecā kantora” gudrinieki, kuru darbību nosaka kaut kāda neelastīga domāšana un tehnoloģiskā rutīna, bet pats galvenais – atziņa, ka bijušo komunistu un čekistu karavadoņu bandītisma un noziegumu brīvības valstī nemaz īsts nacionālisms nav vajadzīgs. Tas noteikti traucēs zagt un blēdīties. Tāpēc šodienas “kantoris” joprojām balstās uz mizerabliem aborigēniem. Neapšaubāmi, ka gaišajai latviešu tautai pret to nav nekādi būtiski iebildumi. Tauta katru reizi ievēl naciķu zināmu baru saeimā, kur šis mizerablais bars šantažē pārējos, jo bez naciķiem nevar izveidot valdošās bandas koalīciju."

Atbildēt

Firsts

24.09.2015. 08:31

Kas tā par sērgu latviešiem- kā naciķis tā kretīns ar kretīna seju un stāju!

Atbildēt

Paija

23.09.2015. 21:43

Nāves dvesma pār Latviju lidinās :-(

Atbildēt

23.09.2015. 21:38

»

domātājs

problēma ir pavisam citā... ir ciniski izsūknēt no mazattīstītām valstīm visus resursus un pēc tam nelaist viņus iekšā attīstītākās valstīs... tipa es tavā dārzā izroku visus kartupeļus un kad tev nav ko ēst šauju tev dirsā sāli kad tu lien manā pagrabā...


Skatījos interviju ar bēgļiem, kas tikko izkāpa Grieķijas krastā ceļa no Turcijas. Kāds pozitīvisms, ticība ES, cerības un naivums! Tādi bijām mēs 90. gados.

Nav neviena, kas tiem pateiktu – te jūs negaida un savu jēra idiotismu varat apēst savās pusdienās.

UK un Vāciju jau pārpildījušo arī latviešu vergu bari.

Atbildēt

domātājs

23.09.2015. 16:52

problēma ir pavisam citā... ir ciniski izsūknēt no mazattīstītām valstīm visus resursus un pēc tam nelaist viņus iekšā attīstītākās valstīs... tipa es tavā dārzā izroku visus kartupeļus un kad tev nav ko ēst šauju tev dirsā sāli kad tu lien manā pagrabā...

īstā problēma ir pasaules uzskatos... tie cilvēki ir jāadaptē dzīvei rietumos pirms laist tos sabiedrībā... tu nevari paņemt traku suni un laist to uzreiz sargāt vistu kūti

Atbildēt

es nemaz neprotestētu, ja

23.09.2015. 16:41

beidzot visi un visur pareizi lietotu vārdu "bēglis" (kurš bēg no kara, vardarbības un mocībām u.c.) un vārdu "imigrants" (kurš vienkārši migrē no vienas ģeopolitiski ekonomiskās vietas uz citu.
Vai tad ar ābeci nevarētu sākt? Un tad parunāt par pašu sarunas priekšmetu.

Atbildēt

Fausts

23.09.2015. 16:38

Mums nav Tēvijas sargi. Ir tikai kretīni, kuri sevi sauc par Tēvijas sargiem.Ja būtu Tēvijas sargi, tad Latvija tagad nebūtu mēslu bedre ar noziegumiem Rīgā un provincē.

Atbildēt

23.09.2015. 16:23

»

paga paga

Smiekligakais ir tas no valdibas mutes, ka taa visu laiku runaa par integraciju, bet taa saucamie begli, kas nak no Afrikas daudzi ir analfabeti. Ari musulmanu daudzas ir analfabetes, jo vinaam daudz kas nav atlauts. Tad kaaa sadus cilvekus gada vai 2 gadu laikaa hahaha integres un dos darbu! Viniem...


Arābs jau šodien ir Saeimā kā deputāts. Tas ir Hosams Abu Meri....Austrumnieki saka vienu, domā otru, dara trešo. Vienmēr.

Arābs no Afganistānas ..jābēg no Afganistānas, vai jākaro ar ienaidnieku?.. arī ar Latviju, kas karo Afganistānā???.. pasē nebūs rakstīts, ka no Afganistānas, ..minerālmēsli Afganistānā, Irākā ir ikdiena.. kā no tiem atradināties??? , ja Latvija karo Afganistānā?

Pilna jautrība Allaha vārdā. Brīvības vārdā. Ticības. Fundamentālisma vārdā. Tautas nacionālo, nevis valsts interešu vārdā. Klana labā.

Atbildēt

Vo

23.09.2015. 16:13

»

Arturs Priedītis

Citāts: "Pārsniedzot kritisko masu, imigrācija var iznīcināt vietējo kultūru, kas gandrīz notika ar latviešu kultūru PSRS īstenotās kolonizācijas rezultātā." Nacionālistiski aptaurēts jauneklis, protams, var nezināt un negribēs zināt, ka latviešu garīgā kultūra savā vēsturē kulmināciju sasniedza XX ...


Ak tu muļķa Priedīti! Atradis latviešu garīgās kultūras kulmināciju Hruščova - Brežņeva laikā!
Tikai padomiski aptaurēts vecis var nezināt un negribēt zināt par latviešu garīgo kultūru pirmās Latvijas republikas laikā! Protams, ka to nevar salīdzināt ne ar padomju, ne pēcpadomju laikiem.
Pirms te "kulminēt" ar saviem apvainojumiem citu virzienā, vajag paskatīties vai paša teiktais kaut mazliet "turas gabalā"!

Atbildēt

Arturs Priedītis

23.09.2015. 15:42

Citāts: "Pārsniedzot kritisko masu, imigrācija var iznīcināt vietējo kultūru, kas gandrīz notika ar latviešu kultūru PSRS īstenotās kolonizācijas rezultātā." Nacionālistiski aptaurēts jauneklis, protams, var nezināt un negribēs zināt, ka latviešu garīgā kultūra savā vēsturē kulmināciju sasniedza XX gs.70.gados padomju laikā. Minētā laika latviešu garīgā kultūra nav salīdzināma ar pēcpadomju latviešu garīgo kultūru, kuru tagad enerģiski piecūko distrofi jaunāko paaudžu postcilvēki.

Atbildēt

paga paga

23.09.2015. 15:10

Smiekligakais ir tas no valdibas mutes, ka taa visu laiku runaa par integraciju, bet taa saucamie begli, kas nak no Afrikas daudzi ir analfabeti. Ari musulmanu daudzas ir analfabetes, jo vinaam daudz kas nav atlauts. Tad kaaa sadus cilvekus gada vai 2 gadu laikaa hahaha integres un dos darbu! Viniem vel abece bus jaapgust pirms vispar ar tadiem var runat! Un si beglu krize ir tikai un vienigi Merkeles un Junkera stulbums. Vina wilkommen un re tagad grib sadalit pa valtim! Nekad nav jaasolidarizejas ar totalu idiotismu, ko izstaro sie abi personazi. Un musu valdiba paklaujas idiotiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...