Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NSG

15.12.2017. 12:53

Gribētu zināt no kurienes lai Latvijā rastos cilvēku neskarti meži, kāds laikam ir aizmirsis vēsturi. Pirmais pasaules karš, neatkarības cīņas, otrais pasaules karš. Šajā laikā latvijā bija tikai ap 30 % no visas platības mežs, turklāt lielu daļu saspridzināja karos pārvēršot par mirušo zonu, pēc pirmā pasaules kara lielus apjomus izzāģēja bermonds un citi latvijas teritoriju tīkot gribētāji lai dabūtu naudu kara turpināšanai, pēc tam jau arī otrajā pasaules karā tika izbombītas pietiekami lielas teritorijas, takā nevajag te vainot LVM vai privātos ka nav neaiztiktu mežu viņu fiziska daudz nepalika pēc visas karadarbības.

Atbildēt

Nolobētā likumdošana

02.12.2017. 23:31

»

Vēl skumjāk

Tu marihuānu pīpē pārāk daudz


Sveša nauda rīklē neiestrēgs ? Forši taču noskūt to kas nepieder tev, vai ne ?

Atbildēt

Marijas bèrns

02.12.2017. 13:51

»

Marijas tante

Man arī ir skumji,jo pazudušas sēņu vietas,tur,kur dažus gadus gadus braucu sēņot,mežu vairs vav.Manas sēņu vietas bija Dzērbenes apkārtne,skumji


Marijas tante! Noperc pari sev mežu un sèñi kamer pati sène klûsti! Šito tukšo demagogiju ir jàuzbeidz. Ja Tu spertu savu kàju manà mežà, salauztu abas!

Atbildēt

paga paga

02.12.2017. 13:05

Tas ir tiešām patiesība, ka Somijā meži aizņem 70 %, bet kad braucu cauri visai Somijai no apakšas uz augšu, tad likās, ka tur ir bezgalīgi meži. Cilvēki, kas sauc Latviju par mežu valsti nopietni kļūdās. Latvijā meži aizņem tikai no 35 - 40%. Bet sakarā ar baiso mežu izciršanu pēdējos 10 gados, domāju, ka Latvijā meži ir tikai vairs 30 % no teritorijas. Tad par kādu mežu lielvalsti mēs runājam!

Atbildēt

Strīpniek, Zakovic, Bumbieri, Muižniek, Janson, Ozol, Dūklav!

02.12.2017. 08:13

Beidziet apzagt paši savu tautu!
Tajā elles ķēķī, kurā jūs pašlaik grūžat Latvijas tautu, jūs paši pazudīsiet.

Atbildēt

!!!

01.12.2017. 13:58

Ja mani saimnieki ārzemēs liktu man uzpirkt Latvijas meža zemes es cītos kopā ar jums zaļie draudziņi, jo tad lēti varētu pirkt mežus

Atbildēt

Dace

01.12.2017. 12:24

Mums Latvijā praktiski nav vides aizsardzības institūcijas, kas reāli cīnās par dabas aizsardzību likumdošanas līmenī. NAV mums tādas!
Igaunija, kas nupat arī paudusi atbalstu mūsu mežu aizstāvībai, ir varoša cīnīties pilnīgi citā līmenī un pakāpē. Viņiem ir Igaunijas Vides likumdošanas centrs/Estonian Environmental Law Center.
Tā ir reāla katra valdības lēmuma izvērtēšana un samērošana ar vides un dabas aizsardzības prasībām no visiem juridiskajiem aspektiem.

Atbildēt

Žanis

01.12.2017. 11:22

»

Aina

Arī cilvēks sākas no 50 gadu vecuma, bet jaunāki nav cilvēki, bet kaut kādi tur bērni un līdz galam nenobriedu;šie


vai tad tā nav?? Tas taču pat pašā grāmatu grāmatā teikts! To pat bērni tagad zina.

Atbildēt

Lauķis

01.12.2017. 11:04

»

Jānis

Klasisks izskaloto smadzeņu piemērs, kurš nespēj saprast, ka mežs Latvijā pēc kailcirtes atjaunojas


Pašam, tā vien liekas, ir problēmas ar domāšanu. Protams, ka mazie kociņi un krūmiņi sāk augt jau otrajā vai trešajā gadā pēc nociršanas. Taču meža vide atjaunojas ne ātrāk kā 20 - 30 gadu vecum.
Tā ka nav mežs burkānu lauks, nu nekādi nav. Tikai daudziem to tā pagrūtāk saprast.
Taču viedoklis ir.

Atbildēt

??

01.12.2017. 10:25

Somijā mežkopjiem ir pilnīga brīvība, nekādi ierobežojumi, Latvijā vēl 100 gadus tā nebūs, bet Latijā zaļie propogandisti savā šauri aprobežotajā demogoģijā jau grib sacensties ar Gebelsu???

Atbildēt

esiet modri!

01.12.2017. 10:09

Cilvēki, esiet modri!
Zoļo organizācijas dāsni tiek finasētas no ārvalstīm, ir pamatotas aizdomas ka meķis ir turināt par grašiem uzpirkt Latvijas mežu zemi! Pielīdzinot noteikumus kaimiņvalstīm, automātiski mainās visu Latvijas mežu vērtība, bet Latvijas zemes uzpircējiem tas ir kauls riklē

Atbildēt

Aina

01.12.2017. 09:44

»

lauķis

Liela daļa spriedēju mežu pazīst tikai no bildēm , turklāt par mežu platībām tiek saukti krūmi , jaunaudzes un izcirtumi , bet mežs sākas no 50 gadu vecuma


Arī cilvēks sākas no 50 gadu vecuma, bet jaunāki nav cilvēki, bet kaut kādi tur bērni un līdz galam nenobriedu;šie.

Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 09:40

»

skumji

Latvijas cilvēki ir bezgala tuvredzīgi, lielākā daļa nav spējīgi aptvert, ka svarīga ir ne tikai ekonomiskā attīstība...


Ja jau tā būtu, tad jau īpašnieki nedz koptu nedz arī stādītu mežus, kas ir ieguldījums ilgtermiņā.


Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 09:34

»

vv

nebūs jau KUR vairs tās sēnes lasīt! mežus taču izcirtīs, nekā vairs nebūs! tuksnesis


Klasisks izskaloto smadzeņu piemērs, kurš nespēj saprast, ka mežs Latvijā pēc kailcirtes atjaunojas.

Atbildēt

Jānis

01.12.2017. 09:33

»

Lauķis

Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien...


Tad jau sanāk, ka visi meža nozarē visā EU ir uzpirkti. Jo sevišķi skatoties nocirsto m3 daudzumu uz ha katrai ES valstij atsevišķi.

Atbildēt

lauķis

01.12.2017. 06:08

»

Lauķis

Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien...


Liela daļa spriedēju mežu pazīst tikai no bildēm , turklāt par mežu platībām tiek saukti krūmi , jaunaudzes un izcirtumi , bet mežs sākas no 50 gadu vecuma.

Atbildēt

Lauķis

30.11.2017. 23:35

»

Max

jā, ZZS ir vezo kolhoznieku un MRS-istu partija. Nekāda sakara ar dabas aizsardzību nav bijis un nebūs. Nauda! Nauda! Nauda


Nu gan aizlaidi šķērsām! Vecie MRS-isti cirta mežus to pieauguma robežās, vai pat mazāk, jo nebija tādas tehnikas kāda ir šodien.
Ja vien vari atcerēties, tajā laikā varēja salasīt gan ogas, gan sēnes - atšķirībā no šodienas.
Teiktais tikai liecina par to, ka šodien koksnes pieaugums mežā gadā tiek pārcirsts, un nekaunīgi tiek prasīts vēl vairāk. Un ir vēl vairāk nekā dīvaini,ka daudzi sabiedrībā to akceptē.
Te jāatceras Amerikas indiāņu teiktais: Kad būs nocirsts pēdējais koks, tikai tad baltais cilvēks beidzot sapratīs, ka nauda nav ēdama.

Atbildēt

vv

30.11.2017. 22:45

»

letins

Jā, priekš kam gan latviešiem nauda? Var taču sēnes lasīt


nebūs jau KUR vairs tās sēnes lasīt! mežus taču izcirtīs, nekā vairs nebūs! tuksnesis!

Atbildēt

50s

30.11.2017. 21:38

Nebalsojiet par ta saucamo zalo partiju . Ta ir vismelnaka partija. Par mezu izlaupisanu vajag sudzeties Eiropas komisija.

Atbildēt

letins

30.11.2017. 20:33

Jā, priekš kam gan latviešiem nauda? Var taču sēnes lasīt!

Atbildēt

Max

30.11.2017. 19:33

jā, ZZS ir vezo kolhoznieku un MRS-istu partija. Nekāda sakara ar dabas aizsardzību nav bijis un nebūs. Nauda! Nauda! Nauda!

Atbildēt

?>

30.11.2017. 15:53

Tomēr nevaru saprast, kāpēc putnkopis, kam nav ne meežkopja izglītības, ne sajēgas, tik aktīvi gvelž neko neargumentējošu vāvuli. Atstrādā?

Atbildēt

Marijas tante

30.11.2017. 15:45

Man arī ir skumji,jo pazudušas sēņu vietas,tur,kur dažus gadus gadus braucu sēņot,mežu vairs vav.Manas sēņu vietas bija Dzērbenes apkārtne,skumji.

Atbildēt

skumji

30.11.2017. 14:53

Latvijas cilvēki ir bezgala tuvredzīgi, lielākā daļa nav spējīgi aptvert, ka svarīga ir ne tikai ekonomiskā attīstība.
Ja Latvija nebūtu ES, te kopš neatkarības atjaunošanas mežrūpnieku alkatības dēļ tiktu iznīcinātas īpaši aizsargājamās sugas un biotopi, izcirsti simtgadīgie meži. Zivju upēs ir palicis ļoti maz, mazie HES-i, netīrie notekūdeņi un zvejnieku alkatība, lietojot tīklus vairāk nekā atļauts,tās iznīcinājušas.
Nožēlojami ir arī tas, ka nav politiskās partijas, kas uzstātu uz vides aizsardzību. Mūsu t.s. Zaļā partija ir tikai fikcija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...