Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus dalībniekus! PĒC 15.NOVEMBRA GADATIRDZIŅUS RĪKOT IR AIZLIEGTS! Un līdz ārkārtējās situācijas beigām – līdz 11.janvārim! Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Visiem amatniekiem un mājražotājiem, kuri vienīgie ienākumi ir no pārdotās preces gadatirgos, īpaši Ziemassvētku periodā!

Aizliedzot Ziemassvētku tirdziņus, mums visiem tiek nodarīti finansiālie un morālie zaudējumi, un neviens mums nesola tos atlīdzināt - nedz ieguldīto naudu, nedz laiku, kuru pavadījām, darinot Ziemassvētku dāvanas, Adventes vainagus, rotas, adījumus, izstrādājumus no dzintara, sudraba, koka u.c.!

Ir patiesi skumji, ka, aizliedzot Ziemassvētku tirdziņus, piemēram, Rīgas parkos un dārzos, tajā pat laikā ir atļauta ielu tirdzniecība lielajos tirgos, kur viss notiek nedrošajā jeb “sarkanajā zonā”. KĀPĒC? Kādi argumenti un kritēriji ir šādam lēmumam? Diemžēl tos mums neviens neizskaidro.

TĀPĒC! Mēs rīkojamies! Pašreiz no My Expo un citu gadatirgu rīkotāju un biedrību puses, tiek gatavota oficiāla vēstule Ekonomikas ministrijai. Ceram, ka ministrija un valdība sapratīs, ka arī mazie un vidējie uzņēmēji - amatnieki un mājražotāji - IR SPĒKS, AR KURU JĀRĒĶINĀS!

Mums izdosies!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...