Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smieklīgi

18.02.2016. 22:01

nevajag lai Tavi palīgi no katra projekta nokāš vismaz pusi - tad arī skolai vajadzētu 5 reizes mazāk .Vajag dikti daudz nokāst...

Atbildēt

w

18.02.2016. 19:33

Sorosisti pret, kleptokrāti par????

Atbildēt

mizantrops

17.02.2016. 23:05

Raksta vēstījums - ierēdņi baidās no atlaišanas vairāk par visu un uzrakstīs jebko, lai tik paliktu amatā.

Atbildēt

lasītājs

16.02.2016. 13:25

Kas bija raksta vēstījums? Ka vienā no bagātakajām pašavldībām, kuru tā slavina, uzrādās jau vairāk kā 10 gadus sabrukuma stadijā atrodas skola, ar kuru pašvaldība lepojas. Īpaši ņemot vērā, ka Eiropas fondus vieglāk iegūt ir ārpus Rīgas un Ventspils ir ideāla vieta reģionu attīstības līdzekļu piesaistei. Kāds tam visam sakars ar Sorosu?

Atbildēt

caca

11.02.2016. 09:10

Vēl nožēlojamāki ir sorosiešu vaukšķi - kas ražo pasūtījuma sižetus un zombē ar meliem sabiedrību.Labi, ka visi jau sen ir atkoduši viņu melu laboratoriju.

Atbildēt

Šalle

10.02.2016. 16:27

Tad huļi Lembergs ļāva bērniem 10 gadus mācīties bīstamā ēkā? Vajadzētu izvērtēt šī liekuļa atbildību, ja jau bijis informēts.

Atbildēt

trusis Džulio

09.02.2016. 16:42

»

Soross vienojās (precīzas "aizkulises" nezinu) ar Repši, ka nedevalvēs LVL ar spekulācijam, pašam nopelnot. Tad Repše saprata, ka jāprasa tautai ziedojumus, lai iegūtu "šim brīdim" vismaz kaut ko sev


vislabākais ir "precīzas aizkulises nezinu". Un ko tad tu zini?

Kur neesam precīzi, velns spēlējas. Un tas jau arī šādu "komentāru" mērķis. Tikai loģikas nekādas. Uz lata stabilitāti uzvārījās ļoti daudzi, un lata devalvācija nebija vien Repšes rokās. Un tāds Soross to zināja kriteni labāk par tevi, kā izskatās.

Pilnīgs BS

Atbildēt

09.02.2016. 13:19

»

trusis Džulio

Soross ir noziedznieks, piekrītu Lembergam, pie kam Soross rada daudz lielāku kaitējumu valstij nekā puse no visiem korumpantiem un LEMBERGU kopā ņemot...


Soross vienojās (precīzas "aizkulises" nezinu) ar Repši, ka nedevalvēs LVL ar spekulācijam, pašam nopelnot. Tad Repše saprata, ka jāprasa tautai ziedojumus, lai iegūtu "šim brīdim" vismaz kaut ko sev.

Atbildēt

eu

08.02.2016. 16:35

Bet zaglis lembergs vēl līdz šim nav nosaucis vārdā nevienu Latvijas iedzīvotāju , kas būtu sorosists . Tas lembergs tāda pļepertaša vien ir .

Atbildēt

trusis Džulio

08.02.2016. 14:31

»

Niknais

Soross ir noziedznieks, piekrītu Lembergam, pie kam Soross rada daudz lielāku kaitējumu valstij nekā puse no visiem korumpantiem kopā ņemot


Soross ir noziedznieks, piekrītu Lembergam, pie kam Soross rada daudz lielāku kaitējumu valstij nekā puse no visiem korumpantiem un LEMBERGU kopā ņemot.
----
aizmirsi laikam, nācās pierakstīt :)

Soross nav noziedznieks, Soross ir valūtas spekulants. Neesam vairs PSRS, tavai zināšanai. Tad to sauca par spekulāciju, tagad -par biznesu. Un tāds vaukšķis Lembergs Sorosam pazolēs neder. Tādēļ arī besijās un smird.

Bet citādi jau Latvijā Lembim grēks sūdzēties, viņa satelītmedijos LNT, NRA un Pietiek.com viņa viedoklis jau nu tiek tiražēts regulāri.

Demokrātija ir oligarhu vara, šaubu nav un to neviens neapstrīd. Katrā valstī ir savi oligarhi, kā Tramps, Berluskoni, Bolorē, Lembergs - ir itkai daži piemēri. Cits jautājums - vai valsts ir noteikusi stingrus limitus, cik daudz tāds oligarhs var atļauties.

Bet nu neko, gaidām pirmās instances spriedumu - būs vai nebūs ar brīvības atņemšanu. Tad arī redzēsim, cik daudz oligarhi Latvijā var atļauties. Pārējais viss ir tukša dri.šana

Atbildēt

boom

07.02.2016. 21:37

»

Niknais

Sorosam čekisti būtu ļoti labi sabiedrotie


Vēl šis te murkšķ, radījums slimais

Atbildēt

Interesanti

07.02.2016. 18:25

Kāpēc naudas sadali starp pašvaldībām medijos neskaidro ministri, bet vienas pašvaldības vadītājs. Par ko ministri saņem algu?

Atbildēt

we

07.02.2016. 17:45

ko viņš tur pļerkst... sliktam dejotājam, kad olas spiež ir vaina pašā dejotājā. un tad visi apkārt slikti un kaut kādi tur sorosīti.

Atbildēt

Līme

07.02.2016. 15:18

Lemberga kungs pirms rakstīšanas varētu faktus pārbaudīt. 11 lpp atradīsiet arī ventspils skolu. http://www.lnkc.gov.lv/Uploads/2015/12/28/1451287916_8372.pdf

Atbildēt

07.02.2016. 14:42

»

Niknais

Sorosam čekisti būtu ļoti labi sabiedrotie


Sūda cionistu atbalstītāj, Lemberg! Pats ne ar ko neatšķiries no cionistiem, jo vienlaikus kopā ar viņiem, apzogot valsti ar ofšoriem Šveices bankās, tu realizē genocīdu pret latviešu tautu, kam jāpamet Latvija, iznīcinot latviešu valodu un kultūru.

Sūda sorosist, cionistu sistais Lemberg, nabadziņ, kas tik iespaidīgi mētā savu „interesi par Latvijas kultūru” - vecais marksist, pietiek Eiropas naudu pumpēt ar projektiem savējiem! Patiesību, kas slēpjas aiz tavas divkosīgās dabas, nekas nespēj noslēpt!

Sorosisti-cionīdi paredzējuši, ka tādiem ka tu, oligarhiem jātur nauda Šveices bankās, nevis jāiegulda Latvijas ekonomikā, kas apdraudētu valsts parāda palielināšanu.

Visa tava ilglaicīgā „diršana” tevi pašu atmasko kā sorosīdu, komunistu demagogu! Kā tu pats sev neriebies, Lemberg?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

07.02.2016. 14:08

Šeit izskaidrots viens no būtiskākajiem faktoriem izglītības līmeņa degradēšanā
https://www.youtube.com/watch?v=fLa7xFLFSUU

Šeit uz pirkstiem izskaidrots ar kādiem paņēmieniem kangari degradē izglītības sistēmu Krievijā - ļoti līdzīgi ar to kā notiek pie mums
https://youtu.be/ZDgf-S3EVDM

Atbildēt

07.02.2016. 14:02

Sūda cionistu atbalstītāj, Lemberg! Pats ne ar ko neatšķiries no cionistiem, jo vienlaikus kopā ar viņiem, apzogot valsti ar ofšoriem Šveices bankās, tu realizē genocīdu pret latviešu tautu, kam jāpamet Latvija, iznīcinot latviešu valodu un kultūru.

Sūda sorosist, cionistu sistais Lemberg, nabadziņ, kas tik iespaidīgi mētā savu „interesi par Latvijas kultūru” - vecais marksist, pietiek Eiropas naudu pumpēt ar projektiem savējiem! Patiesību, kas slēpjas aiz tavas divkosīgās dabas, nekas nespēj noslēpt!

Ka tu pats sev neriebies?

Atbildēt

Niknais

07.02.2016. 13:50

»

boom

iedzer indi, čekist


Sorosam čekisti būtu ļoti labi sabiedrotie

Atbildēt

aha

06.02.2016. 23:12

Ļoti efektīva līdzekļu izmantošana

skolā mācās teju 500 izglītojamo, un tuvāko gadu laikā plānots, ka šis skaits vēl tikai pieaugs, turklāt sižetā netiek pieminēti vismaz 100 pedagogu, kas jau pašlaik vada nodarbības valsts Ventspils mūzikas vidusskolā

Atbildēt

de vaškevics

06.02.2016. 22:09

da labi visiem ir apnicis apbalvot ventspils būvniekus.
nekas nebūtu pretī ja turpmāk to saņemtu aluuksne

Atbildēt

lhs

06.02.2016. 19:32

toties sorosam ir daudz-daudz naudinas un tapec latvijas kangariem ir ko rosities. ekonomikas valsti nav, bet te var dabut piki un gandriz bez pulem, ja veders pins tad jau to s... lietu izspiest ara var...

Atbildēt

Niknais

06.02.2016. 18:52

Soross ir noziedznieks, piekrītu Lembergam, pie kam Soross rada daudz lielāku kaitējumu valstij nekā puse no visiem korumpantiem kopā ņemot.


https://www.youtube.com/watch?v=yxLxx9elOv8

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...