Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.

2. Cilvēki, kuri iebilst apšaubāmi pamatotajām shēmām par "vēsturiskā taisnīguma" atjaunošanu, automātiski nav antisemīti vai vēsturiskā taisnīguma noliedzēji. Viņi vienkārši iebilst iespējamai daudzmiljonu krāpniecībai, apšaubāmā veidā piesedzoties ar piederību kādai tautībai.

3. Cilvēki, kuri iebilst slepkavnieciskām, plaša mēroga cilvēktirdzniecības shēmām Ziemeļāfrikā un Vidusjūrā, automātiski nav rasisti vai cilvēknīdēji. Viņi vienkārši nevēlas samierināties ar to, ka cilvēktirgotāju mafijas nesodīti, gadiem ilgi izvērš savu darbību arī ES, katru gadu noslīcinot vairākus tūkstošus cilvēku.

Visbeidzot - pietiks uzskatīt sabiedrību par auniem, kurus var cirpt ar skaistiem vārdiem un netīriem nodomiem.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...