Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Joprojām par datiem! Pēkšņi vairs nestrādā Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājaslapas sadaļa, kur bija tabulas ar nekorektajiem datiem. Vai, Viņķelei aizejot no amata, tiek mēģināts notīrīt galus?

BET ieraudzīt (un nokopēt) nedaudz paspēju - izpētīju, ka šodien atkal ir citi dati par mirušajiem novembrī: nu SPKC ziņo, ka no C19 mirušo skaits novembrī samazinājies līdz 105, lai gan iepriekš tabulās rādīts, ka bija 197 līdz 29.novembrim, kas arī bija nekorekti, jo, pārskaitot viņu datus manuāli, kā jau minēju, sanāca, ka novembrī mirušas 135 personas! Joprojām jautājums - CIK IR PATIESĪBĀ?

Vienīgais, ko SPKC izdarījis kopš mana 4. janvāra ieraksta Facebook, - salikuši kaut cik ticamus datus par izveseļojušos personu skaitu: nu ir nevis 1866, kā bija 4.janvārī, bet 2 dienu laikā ir 33 005 veseli...

Kāpēc SPKC joprojām nesniedz atbildes par testēšanu, testu rezultātu uzskaites kārtību, nekomentējot, vai tur ieskaita arī visus atkārtoto/sistemātisko testu rezultātus, un par kārtību, kādā aprēķina saslimstības izplatību jeb 14 dienu kumulatīvo rādītāju? Izlikties, ka SPKC neredz šos ierakstus, neizdosies, jo darbības ar datu labošanu mājaslapā liecina, ka šie jautājumi ir sadzirdēti.

Atgādinu, ka gadījumā, ja vēlāk tiks konstatēts, ka notikusi krāpšanās vai nolaidīga rīcība ar datu uzskaiti, šis apstāklis var tikt interpretēts kā atbildību pastiprinošs apstāklis, jo atbildīgās SPKC amatpersonas saņēma publiskus ziņojumus, ka dati nav korekti (ir nepatiesi), bet nerīkojās un nenovērsa pārkāpuma sekas.

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...