Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kurts

14.04.2016. 10:42

»

Feiss

Es ļoti ceru, ka Priedīti sakarā ar jauno likumu reiz kārtīgi iztirinās un noliks pie vietas, tas frukts to sen ir pelnījis


Apskatijos infotopu,sputņiku.Prasta,peleka,remdena žurnalistiska.Esiet karsti vai auksti!Remdenie ir nebaudami,bet ļoti derīgi neprasmīgiem valdošiem lūzeriem.

Atbildēt

..

13.04.2016. 16:46

Laba, interesanta, audzinoša lekcija "iesācējiem" (Infotop). Arī uzslava reizē. Pārējiem tāpat jāielāgo, ka "žurnālistiem nedrīkst būt „sajauktas” galvas."

Atbildēt

8 kaja advokatam

13.04.2016. 15:46

»

žulītis

Drīz būs klāt islams un kastrēs latviešu lopus


raksti konkretak,iztirinas par ko, konkreti ?

Atbildēt

Glavļits

13.04.2016. 15:12

»

DENISS

No Stikla kalna: "Ekstravagance...


Vēl viens. Kaut kas ar mēness fāzēm saistīts laikam...

Atbildēt

DENISS

13.04.2016. 15:02

No Stikla kalna: "Ekstravagance
Vēsture ir gadījuma cariste nepieciešamības caristē. Nepieciešamības cariste ir cilvēku vajadzību cariste. Cilvēks mainās un mainās viņa vajadzības. Gadījuma cariste ir cilvēka nepieciešamības diktētie gadījumi – to summa (cariste). Visjaunāko laiku nepieciešamības caristei piemīt ekstravagance. Tai ir daudzi piemēri. Tagad vēsturisko pārmaiņu aģenti vairs nav ražošana, kapitāls, tirgus, bet demokrātija, cilvēktiesības. Tā ir spekulācija. Cilvēku nepieciešamība ražot, tirgot, izmantot kapitālu saglabājās. Tikai cilvēki vairs nevēlās par to atklāti un tieši runāt. Viņiem ir it kā apnikušas sarunas par ražošanu, tirgu, kapitālu. Tā ir cilvēku šī laika vajadzība – sarunu par elementāri tiešām norisēm aizstāt ar spekulatīvu tēmu iztirzājumu. Cita ekstravagance ir tehnoloģiskās racionalitātes aizstāšana ar politisko racionalitāti, diskursu koncentrējot ap politiku, bet nevis savas eksistences nodrošināšanas tehnoloģisko segmentu. Visriebīgākā ekstravagance ir progresa apoloģētikas aizstāšana ar homoseksuālisma apoloģētiku, kas tagad Rietumu cilvēkam ir galvenā vajadzība. Homoseksuālisms tiek pārvērst par progresa liecību."

Atbildēt

Feiss

13.04.2016. 14:18

Es ļoti ceru, ka Priedīti sakarā ar jauno likumu reiz kārtīgi iztirinās un noliks pie vietas, tas frukts to sen ir pelnījis!

Atbildēt

Eduards Lunis-

13.04.2016. 14:15

---Nu interesanti un attīstoši-izglītojoši raksa Priedīša kungs! Paldies, daudz kas no Jūsu rakstītītā noderēs!Arī dēlam ieteicu izlasīt un pat nolasīju kādu apzaci..
Bet man, kā cilvēkam, kurš ir nodibinājis LATVIJAS GLĀBŠANAS KOMISIJU ,saprotamāks un atzīstamāks ir-ASV EKONOMIKAS PROFESORS-MAIKLS HADSONS.Un tikai tāpēc, ka sava'pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA-ir konkrēti norādījis visus Latvijas iznīcinātājus, salīdzinājis viņu noziegumu apmēru ar divu karu postu un norādījis kas ir jādara-VAJAG VEIKTLATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU. LĪDZĪGI KĀ ISLANDĒ.
Un nekādu vainu novelšanu uz latviešiem vai pat žīdiem! Tāpēc:
--2016. g. 4. maijā , pl. 14-os, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-
-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! MĒRĶIS- NEVARGARBĪGA VARAS MAIŅA. pAGAIDU VALDĪBAS IZVEIDE UN APSTIPRINĀŠANA.
Aicināti visi, kuri saprot,ka varturu pastrāda'to noziegumu smagums var novest .
pie ,,forsmažora.
Latvijas glābšanas komisija. tel. 65038743

Atbildēt

Tas par tevi, latviešu bērniņ

13.04.2016. 11:14

»

Glavļits

Spriežot pēc leksisko līdzekļu izvēles un teksta garuma, autors ir tipisks Tvaicenes klients


Latviešu jaunatni ir trekni ietaukojis viedokļu plurālisms, kas ikvienam jaunietim paver sīkīpašnieciski kāroto publicitāti. Jaunietis var neko nelasīt. Viņš savā mūžā vēl nav izlasījis nevienu grāmatu. Ikvienā tekstā viņa spēkos ir tikai pirmie divi teikumi. Trešo teikumu viņš nespēj izlasīt, jo viņa smadzenes jau ir pārmocījuši pirmie divi teikumi.

Atbildēt

Austris

13.04.2016. 10:40

Sen esmu pārliecinājies par to, ka vislielākā daļa žurnālistu, par vienu un to pašu tēmu var sarakkstīt vai nu pozitīvi vai negatīvi. Tas acīmredzot atkarīgs no saimnieka rīkojuma.

Atbildēt

Glavļits

13.04.2016. 10:36

Spriežot pēc leksisko līdzekļu izvēles un teksta garuma, autors ir tipisks Tvaicenes klients.

Bravo, Pietiek!

Atbildēt

ko darīt?

13.04.2016. 09:13

Kādas tik politiskās kustības nav bijušas - sociāldemokrāti, nacionālsociālisti, liberāļi, komunisti, utt. Bija nacionāldemokrāti ar J.Akurateru, kas sākumā iestàjās par Latviju kā dem republiku Krievijas federācijā (1917.), pēc tam - par neatk. valsti Tautu savienībā. Nac demi ierosināja muižu zemes sadalīšanu jaunsaimniekiem, arī progresīvā nodokļa ieviešanu. Vēlāk gan viņi noklusa...

Atbildēt

ko darīt?

13.04.2016. 09:00

Priedītis ir sarakstījis daudz kritikas, bet, vai viņam ir ideja, kas būtu jādara?

Atbildēt

Latvietis

13.04.2016. 08:36

Kriminālo sodu papildinājumi neattiecās uz zagšanu, tāpēc tie nevar interesēt latviešus. Ja likumi ķer inteliģentos, tad par to īsts latvietis tikai priecājās, jo novāc konkurentus viņa stulbuma iespējām kārtot dzīvi.Ja būtu likumi vērsti pret zādzībām, tad latvietis parādītu savu aktīvo stulbumu, bet tagad nerādīs, jo neattiecās uz viņu ne apvērsumi, ne likumi.

Atbildēt

Re re

13.04.2016. 08:31

Latvieši ir tipisks piemērs vēsturiski ļoti senai politiskās filosofijas atziņai. Proti, varu nedrīkst dot varai nesagatavotiem cilvēkiem. Varas saņemšana ir vienota ar noteiktu kompetenci varas pielietošanā. Ja nav šīs kompetences, tad varu nedrīkst dot. Vajadzības gadījumā var būt pārejas periods, kad cilvēkus sagatavo varas saņemšanai. Tā rīkojās briti savās kolonijās, "mežoņiem" nedodot varu "otrā rītā uz brokastu laiku". Latviešu etnosam vara tika iedota pirmo reizi un otro reizi bez elementāras sagatavotības. Rezultāts ir zināms. Politiskā nesagatavotība kopsolī ar latviešu etnosā izplatīto zagšanas gēnu, birokrātiskuma gēnu un stulbuma gēnu deva šausmīgu rezultātu. "Āboltiņas grozījumi" pat juridiski neizglītotam cilvēkam liecina par totālu valstisko, tiesisko analfabētismu, kāds var būt tikai mežoņiem.

Atbildēt

Paperbond

13.04.2016. 05:21

Termina skaidrojums:

Suņubūdas kaimiņu vecene - izteikti ekscentrisks, sekli - populistisks politisks personāžs.

Atbildēt

nu bet patiešām

12.04.2016. 20:09

»

Žurnālists

Ja nesaproti, kas ir galvenais pašlaik, tad nelielies ar to. Ja esi latvisks galvenā nesapratējs, tad stāvi klusi. Latvijā tagad tiek grauta vārda brīvība un tas ir galvenais pašlaik. Kāpēc latvietim vienmēr ir jābūt stulbenim, kas nekad nesaprot galveno.Pie tam jālielās ar savu stulbumu pa visu kosmosu...


Ja nesaproti, kas ir galvenais pašlaik, tad nelielies ar to, "žurnālist". Ja esi tipiski latvānisks galvenā nesapratējs, tad stāvi klusi pie ratiem, kamēr ķēve mīž tev uz pastalām. Kāpēc latvānietim vienmēr ir jābūt stulbenim, kas nekad nesaprot galveno. Un, pie tam vēl, jāplātās ar savu stulbumu pa visu "universumu".

Atbildēt

Žurnālists

12.04.2016. 18:11

»

es

Pirmo reizi ieliku Priedīša rakstam mīnusu. Pa ieradumam izlasīju visu rakstu līdz galam, bet tā arī nesapratu par ko ir satraukums. Infotops, manuprāt, nav tik garas apspriešanas vērts. Savukārt, to, kāpēc runas par tā slēgšanu bija tik skaļas, rādīs laiks. Iespējams, ka vienkārši pašreklāma...


Ja nesaproti, kas ir galvenais pašlaik, tad nelielies ar to. Ja esi latvisks galvenā nesapratējs, tad stāvi klusi. Latvijā tagad tiek grauta vārda brīvība un tas ir galvenais pašlaik. Kāpēc latvietim vienmēr ir jābūt stulbenim, kas nekad nesaprot galveno.Pie tam jālielās ar savu stulbumu pa visu kosmosu.

Atbildēt

es

12.04.2016. 17:16

Pirmo reizi ieliku Priedīša rakstam mīnusu. Pa ieradumam izlasīju visu rakstu līdz galam, bet tā arī nesapratu par ko ir satraukums. Infotops, manuprāt, nav tik garas apspriešanas vērts. Savukārt, to, kāpēc runas par tā slēgšanu bija tik skaļas, rādīs laiks. Iespējams, ka vienkārši pašreklāma.

Atbildēt

Tā tas ir

12.04.2016. 16:56

»

Nesapratu

Par ko uzbrauciens InfoTop. Nu tur ir pa kādam rakstiņam, kas nav atrodams pilnīgi visos vienādi- vai tas ir Delfi, TVNET, Apollo/Tvnet vai Kas jauns uttt. Bet kur tur iespējams saskatīt kaut ko pretvalstisku- nav saprotams. Kas režimam tur netīkams- tā arī nesapratu. Tas ka uzdod jautājumus ministriem...


Tas ir bāls portāls. Šodien, vakar neielika nevienu jaunu rakstu. Vienīgais prieks, ka nav tie viepļu purni, kas ir Delfos u.c. Portāls ir pielīdējs, jo neko teica par valsts apvērsumu. Tā tirāde ir īsta latviešu sprukstiņa tirēde-pašpārliecināts ģēnijs, amorāls, ja nekas nav 100% godīgs redzēts dzīvē.

Atbildēt

Nesapratu

12.04.2016. 16:45

Par ko uzbrauciens InfoTop. Nu tur ir pa kādam rakstiņam, kas nav atrodams pilnīgi visos vienādi- vai tas ir Delfi, TVNET, Apollo/Tvnet vai Kas jauns uttt. Bet kur tur iespējams saskatīt kaut ko pretvalstisku- nav saprotams. Kas režimam tur netīkams- tā arī nesapratu. Tas ka uzdod jautājumus ministriem? Nu un? Da katram pilsonim būtībā ir tiesības uzdot jautājumus tiem kas tērē pilsoņu maksāto nodokļu naudu. Nudien nesapratu...

Atbildēt

vasingtonas maidans

12.04.2016. 16:13

visi sorositu mediji latvija kluse ,ka udeni mute ienemusi ,kad vasingtona 12/04/2016 uz kapitolija kapnem areste 400 miermiligus protestetajus-brivibas cinitajus.japiezime ,ka vasingtronas maidana protestetaji nesava uz asv policistiem un riepas ari nededzinaja ,ka asv finansetie Kijevas valsts apversuma organizetaji Kijeva !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...