Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jauniznākusī Lato Lapsas grāmata „Hiēnu banda” un jau pēc mēneša apsolītā grāmata „Hiēnu biznesa projekts”, kas sola atklāt tiesībsargāšanas iestāžu saaugšanu ar organizēto noziedzību, ir likusi Jura Stukāna vadītajai prokuratūrai un Armanda Ruka vadītajai Valsts policijai šodien nākt klajā ar paziņojumu par „”pretdarbībām, kas izpaužas kā mēģinājumi likt sabiedrībai apšaubīt izmeklēšanas darbu”.

Paziņojumā teikts: „Pēdējā laikā publiskajā telpā tiek publicētas dažādas spekulācijas un nepatiesa informācija saistībā ar maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības izmeklēšanu un iztiesāšanu, ar mērķi to traucēt un arī negatīvi ietekmēt, vienlaikus diskreditējot Valsts policijas un prokuratūras amatpersonas. Iespējams, izmeklēšanā noskaidrotais un sasniegtais progress rada nepieciešamību pretdarbībām, kas izpaužas kā mēģinājumi likt sabiedrībai apšaubīt izmeklēšanas darbu.

Valsts policija un prokuratūra noraida jebkādus pārmetumus vai spekulācijas par lietas izmeklēšanu. Iestādes ir pārliecinātas par veikto izmeklēšanu, tās kvalitāti un savākto pierādījumu kopumu, šobrīd process virzās atbilstoši likumā noteiktajam, lai sasniegtu krimināltiesisko attiecību taisnīgu noregulējumu.

Ņemot vērā šīs lietas svarīgumu arī sabiedrībā, iestādes aicina ļoti kritiski vērtēt atsevišķos avotos pausto informāciju par šo izmeklēšanu, aizdomājoties, kādi varētu būt patiesie nodomi šādas diskreditējošas un nepatiesas informācijas tik aktīvai publicēšanai tieši šobrīd.”

Savukārt Lato Lapsa savos YouTube un Tiktok kanālos ir publicējis sešas minūtes gadu videoierakstu, kas veltīts šim prokuratūras un policijas paziņojumam un nosaukts „Sākas panika, Stukān un Ruk? Cerat paglābt sevi un noziedzniekus? Atbilde būs īsa: sūkājiet p…”.

Šo video iespējams noskatīties šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=pmhLfb_XpHA

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...