Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Piebilde: šī ir skice šausmu filmas scenārijam, līdzīgi kā citām šausmu filmām, ko var redzēt televīzijā, ar daudz trakāku iznākumu, nekā ietverts manā jautājumā.

Īsumā: cilvēku daudzums pašreizējā patēriņa apstākļos uz zemes ir krietni par lielu. Ja samazina patēriņu, pašreizējā cilvēku daudzuma situācijā mūsu dzīve ieiet alu laikmetā. Alu nepietiks. Ideja, ka mēs te mainīsim domāšanu un kļūsim labāki - aizmirstiet, tas nav iespējams. Ļeņins ar pārveidoto Marksa teoriju to praktiski pierādīja. Cilvēku skaits ir jāsamazina, un pēc iespējas ātrāk. Neredzu citu variantu. Varbūt kāds var man oponēt un prezentēt ko citu. Būšu pateicīgs.

Ko un kā samazināt? Pirmkārt - ko? Lielākais resursu patērētājs ir attīstīto valstu cilvēks. Respektīvi, lai arī cik nepatīkami tas būtu, tas esmu es, šīs filmas galvenais varonis, mana ģimene un pārējie attīstīto valstu pilsoņi. Cik samazināt? Ar pāris miljardiem diez vai pietiks, lai glābtu planētu un noliktu to atpakaļ tā, lai tā spētu sevi sākt atjaunot. Iesākumam puse no cilvēces, tad paskatīsimies.

Tagad jautājuma otra puse - kā? Vīruss? Pēc valdoņu uzvedības vīruss ir šausmīgs un dikti nāvējošs. Interesanti, bet ekonomiku neapstādina. Apstādina cilvēku sociālo dzīvi un sabiedrību sašķeļ.

Neiztirzāšu kāpinājumu filmai, katrs lai pats domā, un uzreiz uzdošu gala jautājumu, ar kuru filma arī beidzas: tā puse, kuras ir par daudz, mirs no vīrusa vai vakcīnas? Vakcinēties vai nē? Kurā pusē man, šīs filmas varonim, nostāties? No kā MAN vairāk BAIL?

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...