Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā tik bagātā valstī kā Latvija var NEBŪT naudas vai pārtikas, lai pabarotu VISUS bērnus? Kā tik bagātā valstī var nebūt naudas, lai bez kavēšanās izārstētu ikvienu mazo cilvēciņu, kuram tas nepieciešams jau šodien? Vai Tauta, kura nespēj parūpēties par saviem bērniem, ir spējīga parūpēties par citu tautu bērniem? Vai šādai tautai maz ir nākotne?

Ja kāds uzskata, ka valstij nav naudas, lai šos jautājumus atrisinātu nedēļas laikā, tad ziniet – PROTAMS, ka nauda IR. Un iespējas IR. Vienīgais... trūkst vēlmes, smadzeņu un drosmes to darīt.

Es paskaidrošu. Ceru, ka visi sapratīs. TAUTA – TĀ, kurai it kā pieder vara Tēvzemē, pilnīgi nekā un nekādā veidā šobrīd nevar ietekmēt SAVAS kopējās naudas izlietojumu. Vienkāršiem vārdiem rakstot - Jūsu naudu tērē CITI. Un tērē, kā un kam vēlas. Ja Jūs joprojām uzskatāt, ka tērē, lai jums, mīļajiem, būtu jaukāka dzīve, tad...

Bet es rakstīšu MŪSU, vai arī tā patiesi ir mūsu, un mēs paši esam atbildīgi par to, ka "viņi" to plakarē (izšķērdē), kā un kur vien iegribas.

Ko mēs varam atļauties:

- mēs varam atļauties miljardus tērēt privātbanku glābšanai,

- mēs varam simtiem miljonu tērēt, lai "bandītu obščakā" ar nosaukumu "airBaltic" notiktu nepārtraukta naudas izzagšana no mūsu tautas kabatām,

- apzogot paši savu bērnu nākotni, mēs varam simtiem miljonu ziedot citām valstīm,

- mēs varam simtiem miljonu atvēlēt, lai iegādātos cilvēku dzīvības iznīcinošas iekārtas. Strādājošas un norakstītas... pat tādas, kuras iepērkot spēj IZGAIST no mūsu noliktavām,

- mēs varam simtiem miljonu apmērā apmaksāt dažādus karteļus: "būvnieku", "sabiedriskā transporta", "VID", "ostas" utt.,

- mēs varam simtiem miljonu maksāt par aizņemtās naudas procentu maksājumiem,

- mēs varam izgrūst simtiem miljonu par vakcīnām, kuras nevienam nav vajadzīgas, bet jāpērk...

- mēs varam pirkt medicīnas iekārtas, kuras noliktavās stāv putekļos, jo nav, kas uz tām strādā.... bet tā jau nav taisnība...

Un tā var turpināt un turpināt... Miljardiem nozagtas naudas, miljardiem…

Bet mūsu bērniem nieka brīvpusdienām nepietiek. Bērnu ārstēšanai un zāļu iegādei... naudiņas nav.

Bet Jūs, tauta, ejiet un saziedojiet... Jo "vietvalžiem" nospļauties... Viņiem bērni ir TUKŠA VIETA!

Vai jūs zināt kaut ko par Latvijas ārlietu ministru? Vai varat nosaukt kaut vienu lietu, nu, izņemot "Teletūbiju" gājienus Rīgas ielās, ko šī persona ir izdarījusi labu mūsu Tēvzemei? Kaut vienu lietu nosauciet? Nē, viņam bērnu nav - puikas patīk... un tādu pārvaldē ir ļoti daudz. Tieši tādēļ viņiem arī ir NOSPĻAUTIES par nākotni un bērniem...

Kāds teiks, nē, nē... ārlietu ministrs ir piesaistījis investīcijas... Ak tā gan.... šaubos....

Un vai Jūs maz zināt, kas patiesībā ir "investīcijas"? Katru dienu ziņās stāsta - jāpiesaista investīcijas, tad gan Latvija zels un plauks... Kā tad... Jau zeļ un plaukst.... ka tik ne ar...

Mīļie, INVESTĪCIJAS nav nekas cits kā IZZAGŠANA, IZLAUPĪŠANA!

Vienkāršs piemērs: dāņu uzņēmējs atbrauc uz Latviju, INVESTĒ miljonus cūku fermas izveidē. Kāds ir rezultāts? Dānis nokauj cūkas, gaļu aizved uz Dāniju, bet cūku S…DUS un citus mēslus atstāj mūsu ZEMĒ, to piesārņojot.

Cits piemērs: vācu uzņēmums INVESTĒ kāda poligona izveidē šeit Latvijā. Rezultāts - kamēr visi priecājas par investoru, viņš uz LV atved tūkstošiem tonnu atkritumu un ierok zemē. Visi laimīgi.

Un tādu investoru mums netrūkst... paši zināt.

Tad kādēļ nav naudas, lai pabarotu latviešu bērnus? Atbilde no "vietvalžiem" - "Ejiet D…ST, ubagi! Jūs paši esat vainīgi! Jūs esat dzērāji un neveiksminieki! Ja Jūs nevarat nopelnīt normālu algu, nu vismaz 10 000€ mēnesī, tad paši vainīgi..."

Bet tā nebūtu jābūt, ja cilvēki saprastu, ka nākotne ir MŪSU BĒRNOS!!!

Nekam nav nozīmes, ja TĒVZEMĒ nebūs MŪSU bērnu un mazbērnu. Kādam šķiet, ai... atkal tev vissirslikti.lv... un es saku - NĒ! Man nav šāda noskaņojuma. Es vienkārši cenšos aizklauvēties līdz cilvēku sirdīm. Lai viņi saprot, ka VISSVARĪGĀKAIS TAUTAI IR BĒRNI!!!

Kas jādara?

1. Neviens bērns Latvijā NEDRĪKST dzīvot pusbadā.

Visiem bērniem nodrošināt vismaz vienu siltu ēdienreizi skolā no 1. līdz 12.klasei ieskaitot.

2. Valsts 100% apmērā sedz pilnīgi visas izmaksas, kuras saistītas ar bērna ārstēšanu. Ja nepieciešams vest ārstēt uz Šveici vai Izraēlu, arī to visu valsts apmaksā, ieskaitot vecāku izmitināšanu un līdzās būšanu bērnam. Sedz medikamentus 100% apmērā! Nekādi ziedot.lv vai Bērnu slimnīcas fonds. Visu sedz valsts.

3. Visiem valsts pilsoņiem nodrošināt iespēju iegūt izglītību BEZ MAKSAS. Tajā skaitā arī augstāko izglītību Latvijā.

BĒRNI = LATVIJAS NĀKOTNE!

IZGLĪTOTI un VESELI BĒRNI = LAIMĪGAS TĒVZEMES SIRDS!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...