Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara to dekādēm, dara to profesionāli, legāli un, pats galvenais, selektīvi (atšķirībā no 90% Latvijas mednieku) kuri šauj pa visu kas kustās.

Medījis viņš ir visos kontinentos. Tas, ka viņš to var atļauties par sevis nopelnīto naudu, ir tikai apsveicami. Ja slikti ir būt medniekam, tad atgadināšu, ka Latvijā ir ~ 25k mednieku. Tad ko ar viņiem darīsim?

Biznesā no nekā viņš ir radījis 7. lielāko Latvijas pārtikas uzņēmumu. Lielākajai daļai (ja ne pat visiem), kuri ir lielāki, starpcitu, kontrolpaketes turētāji ir ārvalstnieki. Citustarpā, lielāko apgrozījuma daļu uzņēmumam sastāda eksports, pat uz tādām valstīm kā Japāna.

Lai arī ļoti cienu LL un ir bijuši kopēji „ienaidnieki”, šis konkrēti ir pasūtījums pret Jāzepu un klajšs mēģinājums viņu diskreditēt un kancelēt. Protams, tas neizdosies.

PS: noprotu, ka tajā e-pasta atbildē arī var redzēt pasūtītājus.

PSS: visiem iesaku iepazīties ar publiskā telpā pieejamām Jāzepa intervijām. Ģeniāls biznesa prāts.

* Saglabāta oriģinālrakstība

https://www.youtube.com/watch?v=aviyNzHV1oQ

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...