Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Tautā mīlētā Vējoņa vārdi un darbi

Mihails, Pietiek lasītājs
10.08.2011.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:14


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Ludis

14.08.2011. 09:50

Korupcijas ministrijas vadītājs Vējonis. Esmu daļa no tautas- un nekad viņu neesmu mīlējis.

Atbildēt

iespaids

14.08.2011. 08:39

Tipisks tukšmuldētājs, kam nodokļu maksātāji sagādā pārtikušu dzīvi.

Atbildēt

Tikla

13.08.2011. 20:40

Tas taču politzaļais zemnieciņs vājiņš, nu nevar viņš par visiem domāt. Miljoniņi krupīšiem, vardītēm, kukainīšiem, te skaida janoņem no putnu torņa, te savs labums no cita.. vai tad var par cilvēkiem atcerēties? Tas taču nav ilgstpējīgi! Nu pasprūk savs purkšķītis Lielupē, bišķi jau arī Mārupītes dīķi- bet cilvēks taču labs - tik daudz melu un demagoģijas pat emsīts nebūtu var;ejis no sevis izspiest un patīk taču vientiešiem

Atbildēt

Lija

12.08.2011. 15:26

Lielāka kretīna un pakaļā līdēja Latvijā nav! Žēl, ka tautai acis tiek mālētas ar labajiem vides projektiem. Vienīgi jāsaka, ka korupcija un profesionālais analfabētisms šajā nozarē sit augstu vilni.

Atbildēt

Exzaļais

12.08.2011. 09:39

Cilvēks, kas nekad neskatās acīs, ko tas raksturo?

Bet Vides ministrija Vējoņa laikā tika sačakarēta pamatīgi, viss Emša labi iesāktais vējā.
Pie vainas gan ir lielās ES projektu naudas, kas deģenerē visus, kam ar to ir saskarsme.

Atbildēt

Nātre

12.08.2011. 09:15

Vējoņa un visas ZZS spilgtākās pazīmes ir KOMPETENCES MAZSPĒJA,SPĒCĪGS PAŠSAGLABĀŠANĀS INSTINKTS,HAMELEONISMS.

Atbildēt

Iko

12.08.2011. 09:03

Tautā mīlētais viduvējība Vējonisgarus gadus iesūnojis Vides ministrijā. Ko nu runāt par tādiem "sīkumiem" kā Ogresgala izgāztuve, ja ir sagandētas Latvijas upes, Latvijā 2-reiz lielāks aizsargājamo teritoriju % Eiropā, kas samazina iespējas ekonomikā u.t.t. un tjp.

Tagad Vējoņa atbildībā ir pašvaldību lietas. ZZS kliedza, ka oranžie visu salaiduši grīstē. Kāpēc Vējonis ir kluss kā pelīte, un nelabo pieļautās kļūdas.

Vējonis nav ne dzirdams, ne redzams. Iepīkstējās tad, kad parādījā ziņa, ka galvaspilsētā pārsniegtas gaisa piesārņojuma normas. Vai tas nav zināms jau sen. Kur Vides ministrijas un Rīgas pašvaldības programma tā novēršanai.

Tauta ir dumja, jo ar labiem reitingiem vērtē tos, kuri neko nedara. Kurš nestrādā, tas arī nekļūdās.

Atbildēt

Mārupītē mirusī zivs.

12.08.2011. 07:44

Kur bijāt ,ministra kungs,kad es un manas māsas mira?

Atbildēt

Eduards

11.08.2011. 23:18

Šo te ,,scheisebergu" sešdesmitajos gados ,,uzprojektēja" Jūrmalas izpildkomiteja. http://www.lnt.lv/lv/video/
Tautas balss 2011. 07. 19. 26. minūte
Patreizējie ,,tautas kalpi" un vides ministrijas par mežu iznīcināšanu, mērdēšanu desmitos ha neklopē ne ar ausi. tv3 ,,Bez tabu"-Epizode719 2011.07.19 3. minūte
tv3 ziņas-Epizode1116/tvr play
2010.11.16.

Atbildēt

Iveta

11.08.2011. 17:18

Vēl labākais ir tas , ka Vējoņa laikā Latvijā ir dota zaļā gaisma Latvijas piecūkošanai ar svešu zemju mēsliem un
mega cūkufermām no kurām labums Latvijai
būs tikai piesārņotā augsne un smakas !
Es ceru ka Ogresgalā tos atkritumus viņš
pats tur nav izgāzis , tur nu gan fui
vietejiem pasi arī lai vāc ja nezina kurš
ir izgazis !

Atbildēt

ARĀJS

11.08.2011. 15:35

Cilvēciņi ! Beidzot taču stāstīt taisnību par politmafijas ZZs klana darbonīti Vejoni ! nav taču jēgas spļaut uz kaku, tiesi ta pat, kā runāt taisnību par sarkanbaltsarkano nacistisko dauņu-pideralliņu ievelētā klana ZZS pakalpiņu !

Atbildēt

viesha

11.08.2011. 15:19

Kura tauta vinju miil,vienkarsh bezmugurkaulnieks?!!

Atbildēt

Relax

11.08.2011. 15:16

Kā Vējupuika atrisinās Kargina ezeru lietu?!!
Atbilde kā parasti: Nekā!

Atbildēt

deo

11.08.2011. 14:14

Nav lielākas shēmotavas starp ministrijām, kā Vējoņa vadītā VARAM. Nav lielāka shēmotāja, kā Vējonis starp ministriem. daudzi MK noteikumi un birokrātija tiek (tika arī jau senāk) radīta konkrētu labuma guvēju dēļ-iespēja izkāst naudiņu no uzņēmējiem par prasībām, kuru izpilde nav iedomājam bez šim firmām.

Atbildēt

no Jūrmalas

11.08.2011. 11:38

Vējonis kā VARAM ministrs ir apaļla NULLE, tāpat kā t.s zaļā partija.
Nožēlojami...

Atbildēt

Piks

11.08.2011. 10:28

Es nevienu mirkli nedomāju, ka Vējonis ir labs ministrs un politiķis. Tomēr - šajā rakstā es nesaskatu vides ministra saistību ar miskasti Ogresgalā. Viņam tā kā personiski vajadzēja braukt un norakt? Mihails būtu labāk rakstīšanai atvēlēto laiku noziedojis tās izgāztuves sakārtošanai....

Atbildēt

c

10.08.2011. 23:57

kas ellē ratā ir Vējonis? Kā tauta viņu var mīlēt ja es pat viņu neatpazīstu.. kur nu vel tie kas īpaši neaizraujas ar sekošanu līdzi ziņām.

Atbildēt

zaļknābis

10.08.2011. 23:15

Vējonis taču pats dzīvo Ogrē! Kā var acīs skatīties saviem rajona cilvēkiem! vai tik nebūs glaukoma iemetusies?

Atbildēt

rezira

10.08.2011. 22:09

Ļoti žēl,ka Vējonis tikai tagad sāk interesēties par Kargina īpašumiem Latgalē un par projektu kā iznīcināt dziļāko ezeru un tā apkārtni!Pēdējais laiks-tuvojas ārkārtas vēlēšanas un tad jau mundieris jāsakārto un pogas jānospodrina!Ir pagājis krieni ilgs laiks,kad teleraidījumā "DABAS FAKTI"skanēja trauksmes zvans,bet tad ministram bija aizbāztas ausis un aizlīmēta mute(iespējams-kāda atvara arī tika atvēlēta).Tagad zemniekiem vajadzētu iekļūt simts gudro galvu krēslos,un,kas to lai zin ,var gadīties,ka Latgales zemkopju balsis pietrūkst.Kauns par tādiem ministriem- PATRIOTIEM!!!

Atbildēt

Guntis

10.08.2011. 21:58

Labais video!
Rakstaa diemzheel nekas nav mineets par pashvaldiibas un vides ministra darbiibaam peec shiis situaacijas izraadiishanas visai Latvijai.
Jo, secinot peec video izskaneejushaa '...protams, leemumu var paarsuudzeet meenesha laikaa...', tur viss notiek likumiigi.

Atbildēt

jibiorio

10.08.2011. 21:26

Tā jau nav - viņš tur karu nedēļas nogali raujas ar dakšām un grābekli!
P.S. Jau jau pašiem ogresgaliešiem netraucē...

Atbildēt

Martins

10.08.2011. 20:33

Jā, Vējonis i liels dabas draugs. http://www.copeslietas.lv/site/blogi/858-atklata-vestule-vejona-kungam-vejona-atbilde.htm skatīt atbildes pēdējo rindkopu.
Nav svarīgi labums ir peldvieta 30 cilvēkiem, vai darbs vienam sargam, galvenais ka drusku kāds labumiņš.

Kauliņas upes gadījumā, tas vispār ir paraugs privatizācijas shēmotājiem. nogāz mežu, pārdod tad izroc dīķi, izlaid upi cauri un dabū vēl licenzēto makšķerēšanu upē, un voala! Upe Tava turklāt pa lēto.

Atbildēt

raimonds

10.08.2011. 20:30

Piedod Mihail! Es esmu tikai ministrs un cūkmens izdomāts akcijas tēls. Tajā reizē apsolījām balstoties uz principu, ka politisks solījumus nav solījums. uzņemamies politisko atbildību. Ja jūs par mani balsosiet - apsolu ka izgāztuves nebūs.
R&C

Atbildēt

Latgalietis

10.08.2011. 20:26

Nav labi šitā lietas atstāt novārtā...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...