Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Domāju, ka daudziem liekas, ka vardarbīgo sociālo transformāciju “vīrusu” fāze ir pāri un Sūnu ciems izsprucis sveikā. Kariņš slēdz atpakaļgaitu, trojāņi stipri nervozē, jo jūt, ka tiek virzīti par malējiem. Kanādā plosās kravas auto vadītāji, policijas bosi atzīst, ka dumpīgās tautas daudzums ir tāds, ka policijas un armijas nepietiek. Turklāt sākt rīkot slaktiņus liberastijas citadelē nebūtu politkorekti. Arī pašmāju domas gigants tiek izsvilpts katrā savā virāžā un vairs īsti nesaprot, kad uzvilkt kurpes un kad noņemt cepuri.

Diemžēl tas pat tuvu nav tā. Nekas nav beidzies. Nevērtējiet par zemu tos, kas gadsimtiem pārzīmē valstu robežas, ar rokas vēzienu nogalina miljonus, ieceļ prezidentus un sarīko karus. Izgāzusies ir tikai frontālā uzbrukuma fāze, jo cilvēce tomēr ir izrādījusies gudrāka un agresīvāka un klasiskās aitoloģijas metodes nav nostrādājušas. Bet viss vēl priekšā. Likmes ir augstas, varbūt pat saplosīšanai pametīs vakardienas bioteroristu eliti. Bet globālistu cilindrā vēl ir daudz trusīšu.

Par to jau sen brīdina “sazvērnieki”, kurus sadzird stipri par vēlu.

Instrumentu arsenāls. Nauda.

Ja atceramies vēsturi, tad 20.-30. gadu mijā bija grūti sarīkot karu, bet miljoni nomira badā Lielās Depresijas rezultātā, kas bija visnotaļ regulējams pasākums.

Arī šobrīd situācija ir viegli transformējama haosā, dolārus joprojām drukā privātkantoris FRS, kura saimnieki nekad nav izcēlušies ar pārmērīgu humānismu.

Šobrīd ar neapvaldītu dolāru emisiju, kas izsaukusi inflāciju visā pasaulē, šie jaukie ļaudis laupa visu planētu vienlaicīgi, bet saprotams, ka ir spēlētāji, kas ilgi vairs to nepacietīs. Un norobežošanās no dolāra būs neizbēgama. Par to liecina lielvalstu mēģinājumi radīt klīringa sistēmas un reģionālus norēķinus.

Nauda šobrīd jau sen nav nauda tās klasiskajā izpratnē, ne velti Ķīna un Krievija tālredzīgi ir kļuvušas par lielākajām fiziskā zelta turētājām pasaulē. Padziļināti ar lielāko uzmetienu cilvēces vēsturē var iepazīties šeit - https://www.youtube.com/watch?v=bm6oeRgxs0A.

Haoss.

Pasaules masu mediju atrašanās kognitīvās disonanses stāvoklī nebūt neliecina par to saimnieku domāšanas haotiskumu. Pretrunīga un biedējoša informācija dezorganizē un rada apātiju. Arī politiskā destabilizācija un lokāli kari ir viens no šiem instrumentiem.

Klasisku un vērienīgu akciju mēs vērojam “Ukrainas kara” sakarā, kur mediju kampaņa sen aizsegusi realitāti, kurā Zeļenskis atzīst, ka viņam neviens neuzbrūk, bet vācieši tiepīgi sūta viņam kara hospitāli ar iebūvētu krematoriju, bet angļi vecus ieročus, kurus utilizēt pašiem slinkums.

Lielā nauda un tās saimnieki haosu vairo arī mākslīgi, nezināmas firmas izpērk mikročipu krājumus, maksā lielus sodus par jūras konteineru tīšu aizkavēšanu un veic citas vērienīgas sabotāžas. Sīkās utes arī pa reizei pieslēdzas, mēģinājumi bojāt tranzītu un finanšu plūsmas ir bijuši sekmīgi kopš 2018. gada arī Baltijā.

Bads.

Loģiski, ka pat aklajam ir redzams, ka cenas veikalos aug, minerālmēslu ražošana brūk un jau 2022.gada beigās būs nopietnas problēmas ar pārtiku. Arī tas nav nekas jauns un nesagatavots, ES jau sen maksāja par neapstrādātu zemi, bojāja to ar rapsi un ar idiotiskām ES regulām gandēja lopkopību, dzenot trimdā fermerus-profesionāļus.

“Zaļais dīls” - ideāls depopulācijas un pakļaušanas ierocis.

Cik perfekti tas strādā, var pavērot tepat Latvijā. Klaji noziedzīgais cenu augums elektroenerģijai un gāzei ir radies tukšā vietā, un tam NAV nekādu objektīvu iemeslu mūsu valstī. Bet toties tam ir vārdi un uzvārdi, kuri, nedaudz pakarājoties aiz rokām tumšā garāžā, varētu izstāstīt daudz interesanta. Arī Zaļo koalīcijas nonākšana pie varas Vācijā nav nejaušība, bet plānota lieta. Pat bērnam ir skaidrs, ka zaļo idiotu vējdzirnavas nav savietojamas ar Eiropas rūpniecības lokomotīves -Vācijas reālajām vajadzībām. Zaļā dīla mērķis ir plašu iedzīvotāju slāņu iedzīšana postā un Maslova piramīdas pamatnē, balstoties uz to pašu “zinātnē” balstīto globālās sasilšanas feiku.

Kāds būs nākamais trieciens?

Nav pamata domāt, ka ar mums kāds sāks rēķināties. Eiropas haotizācijai ir vajadzīgs karš Eiropā, tāpēc histērija ap Ukrainu sabiezē. Globālistiem visvēlamākais scenārijs būtu visu šo elementu kombinācija, kas apvienotu gan karu, gan finanšu sabrukumu, inflāciju, deficītu, badu, sociālās sistēmas sabrukumu un visu karu pret visiem. Tas dotu iespēju pašā posta epicentrā piedāvāt ANO kontroli pār visu un ciešanu beigas, atdodot savu pašnoteikšanos globālās pārvaldes rokās.

Kaut gan jau tagad redzams, ka globāli tas nenostrādās, lielie spēlētāji to var nepieļaut un nepieļaus. Toties Latvijā, kur pensionāri rakājas pa atkritumiem pat miera laikā, var klāties ļoti plāni.

Mūs pārvalda nodevēji.

Tāpēc Latvijas tautas izdzīvošana ir atkarīga tikai no tā, cik ātri tai izdosies nokratīt uzurpatorus - liberāļus. Ir vairāk nekā skaidrs, ka esošā vara talantīgi spēj krīzes radīt, bet ne likvidēt. Un viņiem pat nav, ko pārmest, viņi ir mācīti darboties neoliberālās pasaules smilšukastē, kas bāzējas uz vienpolāru pasauli, vienu dominējošu valūtu un 72 genderiem.

Bet tūlīt NEKĀ no tā nebūs. Bet rakstīt savus spēles noteikumus šiem ņergām neviens nav mācījis, komjauniešu skolās un Kalifornijas universitātēs smadzenes tikai izskaloja, nevis iedeva. Kariņa komanda nav spējīga funkcionēt reālas krīzes apstākļos. Un ne tikai Kariņa komanda. Arī Latvijas valsts politiskā sistēma nefunkcionē, tas, ko sauca par parlamentāro demokrātiju, ir miris visā pasaulē.

Totāli cita pasaule.

Mēs atrodamies jaunā 1991.gadā un tūlīt atmodīsimies cita realitātē. Vecā kārtība brūk, un pasauli apseglot mēģina bariņš ultrabagātu ļaunatūru, kas viņiem, visticamāk, nesanāks. Ja gribam izdzīvot šeit, savās mājās, tad mums jāmainās. Ja nāk bads, tad mums jākļūst par sava sēklu fonda saimniekiem. Ja zaļie prasa izkaut šķirnes lopus, tad mums tie jāaudzē. Ja pazūd dolāri, tad no bankas dzīlēm jāizvelk lati.

Visam tam ir nepieciešama jauna valsts, kas darbotos uz pilnīgi citiem principiem. Uz sadarbību, nevis iznīcinošu konkurenci. Uz daudz izlīdzinātākiem ienākumiem un drošāku sociālo sistēmu. Uz augšu vērsta un mazāk domājoša par vēderu. Šī jaunā valsts nav salāgojama ar līķi, vārdā ES. Un ar dzīvajiem miroņiem ar kapteini Džeku Sperouvu pie Latvijas kuģa stūres. Tiem laiks uz vēstures izgāztuvi.

Krīzes vadība.

Vēlēšanas rudenī - tas ir par vēlu. Ja Latvija līdz tam brīdim spēlēs pēc Kariņa huntas noteikumiem, kurus diktē globālisti, mūs gaida katastrofa. Mēs nedrīkstam pakļauties nekādām Briseles prasībām, citādi nepaspēsim veikt vajadzīgās darbības, lai sagatavotos turbulencei, sagādātu pārtikas un medikamentu rezerves, noslēgtu jaunus energoapgādes līgumus ārpus ES un radītu nozaru pārvaldību krīzes situācijās. Baidos, ka nespēsim vairs pat apsēt laukus ar ziemājiem un uzsākt “buržuiku” ražošanu.

Kategoriski jāignorē jebkura Briseles vēlme ierobežot malkas un ogļu lietošanu un jebkādi mums neizdevīgi noteikumi lauksaimniecībā, konceptuāli jāsagatavojas izdzīvošanai noslēgtā kontūrā. Jo nevajag domāt, ka visaptveroša haosa apstākļos mūs kāds gribēs uzturēt. Un šobrīd Latvijā valdošie Briseles interešu lobiji ir mūsu izdzīvošanas ienaidnieki.

Kategoriski jānostājas pret “klimata dīlu” kā naidīgu ideoloģiju, tās adepti jābloķē masu medijos un jāsabotē visas aktivitātes šajā sfērā, jo to iznākums ir noskaidrots praktiski. Un tas ir posts, aukstums un nabadzība. Šīs doktrīnas fiziskie nesēji ir mūsu ienaidnieki, kuri ir jābano un jāapkaro ar visām likumīgajām metodēm, jo viņi būs tie, kas nomainīs diskreditētos un uzmācīgos kovidfanātiķus - vakcinatorus.

Kategoriski jābloķē personas, kuras izplata dezinformāciju Latvijas masu medijos, proti, tos, kuri sēž mediju padomēs, varas kontrolētajos portālos un atbild par cenzūru.

Pret mums ir uzsākts pilsoņkarš, kurš atrodas tā aukstajā fāzē un prasa skarbu atbildi!

Mūs iznīcināja ar lokdauniem un medicīniskās palīdzības nesniegšanu, nestrādājošām vakcīnām, nabadzības un psihisko slimību vairošanu, izglītības un ģimeņu graušanu 2 gadu garumā! Un tagad bumba ir pie mums!

Šai valdībai un sistēmai ir jāaiziet! Latvijas esošā politiskā iekārta vairs nenodrošina tautas izdzīvošanu pat īstermiņā! Rudenī gaidāmā partiju loterija vairs neglābs valsti, kurā nekas vairs nestrādā cilvēku labā! Ir vajadzīga visas tautas nepastarpināta iesaiste valsts pārvaldīšanā.

Ticu, ka mēs varam būt pa īstam stipri un vareni tikai tad, kad esam piespiesti pie sienas un iestājamies par savu un savu bērnu nākotni!

Un es ticu, ka Latvijā ir gana gudru un drosmīgu cilvēku, kas spēs atjaunot mūsu valsti!

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...